internship ne tirane  

 Online 340 lexues | 10 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Referente Commerciale B2B_Vendita Di Auto Online

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group è la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa. Unendo alta tecnologia e forte motivazione di squadra, inseguiamo la missione di creare un mercato affidabile e trasparente per la mobilità a livello internazionale. [...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Tek Regency Casino

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taiwan ne qender te Tiranes shpall vende te lira pune ! Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjece deri ne 30 vjece ne pozicionin e Kamarieres. Ofrohen kushte shume te mira pune: 1- Ko...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

KAMARA KERKON MOTORRIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Perball Presidences pa vajtur te Libri Universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kamarier/e *Specialist/e Fast Food *Motorist me motorin e vet. *Sanitare. Paga e kenaqshme. Ju mirepresim! ...

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Menaxher I Marëdhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te motivon e te rrit profesionalisht ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka nje vend te lire pune per Menaxher Te Maredhenieve Me Klientin. Ti do te kontaktosh rregullisht me klientet e kompanise per...

Elegance Shop

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
[img][img][/img][/img]Kerkojme shitese me eksperience pune ne dyqan kepucesh....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Astir Ose Don Bosko

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Shitëse Në Kreperi

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Ofrojmë vend pune për shitëse në kreperi , preferohet me eksperienc të mëparshme , mosha jo më shumë se 28 vjeç , të jenë të komunikueshme . Adresa: Rr. Myslym Shyri Të interesuarit të na kontaktojnë në numrin e mëposhtëm: ...

SANITARE

Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:10,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/01/2020
KERKOJME SANITARE ME EKSPERIENCE NE OLYMPIC GYM NE KRAH TE QENDRES KRISTAL NE KOMUNE TE PARISIT NE ORARIN 10:00-13:00.NR CEL ...
 • Profesioni: SANITARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Banakiere/Kamariere

Tek liqeni i thate, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 08/02/2020
Nevojë urgjente për kamariere dhe banakiere. Paga konkuruese si dhe kushte të mira. Prioritet kanë kandidatet femra. ...

Nicolsposa Kerkon Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkohet shitese me eksperienc pune.paga e kenaqshme....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

Estetiste

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/03/2020
AB SALON ofron vende pune per Estetiste me eksperience mbi 3 vjet.Te interesuarit te kontaktojne ne nr tone te tel...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Kerkohet Berber

21 dhjetori inxhinieria e ndertimit perball konvikteve studentore , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet berber ...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Kerkohet Banakjer Tek Bar Juna

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/06/2021
Kerkohef Banakjer tek Bar Juna ne bllok tek libri universitar Puna me turne Paga e knaqshme plus siguracione ...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Alegro Bar Ofron Vend Te Lire Pune Kamarier Pages E Kenaqshme Dhe Kushte Mjafte Te Mira Pune

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:16,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/02/2020
Kushte te mira pune dhe pages e kenaqshme Kerkohet kamarier/e te jet person serioz dhe korrekt ne orar dhe ne pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Telefonike Ne Gjuhen Italiane Dhe Angleze.

Rruga Muzaket, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofroj vend pune Operatore Telefonike ne gjuhen Italiane dhe Angleze. Business Data po kerkon te punesoje operatore telefonike per fushata te ndryshme marketingu Outbound, me orar te plote. Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e posh...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamariere Ose Kamarier

Kompleksi Vizion plus, Tirane 20,000 Leke
Divinus Bar kerkon te punesoje Kamariere ose Kamarier me eksperience.Lokali ndodhet ne Rrugen Don Bosko brenda ne kompleksin Vizion +. Te interesuarit te kontaktojn ne numrin e tel ...
 • Profesioni: KAMARIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Masazhatore F /fizioterapiste F

Kopshti zoologjik,rruga peti, Tirane 27,000 Leke
Spa Leonora Tirane Ofron pune: Masazhatore,Fizioterapiste f Mosha 18-30 Ofroj trajnim per vajzat pa eksperience pune 1-2 muaj me te drejte punesimi! K.Zoologjik,rruga Peti...

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Bar Piceri Belmondo kerkon kamarier me eksperjence. Paga 25.000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjar. Te interesuarit te kontaktojne per me shume informacjone....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Pizzaiol

Leipzig , Vlore 1,200 Euro
Ofrojme nje vend pune per Pizzaiol,Grillist ne guzhine Italiane . Per ne Gjermani. Ku lutem na kontaktoni nese Keni Diplome dhe Eksperiene Pune mbi 3 Vite. Ju Faleminderit ...
 • Profesioni: Pizzaiol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Sekretare - Koordinatore

Rruga Industriale 80, Kashar, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
SI.SI-AL Sh.p.k, exercising its activity in road safety and road markings in Albania, Kosovo and Macedonia, is looking to hire an individual with the following demonstrated skills and strengths: Under the overall supervision of the Special Assist...

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren. Mindesite: - Mundesi per rritje ne karrjere ata qe kane vullnet dhe ambicje. - Udhetime jashte shteti - Shperblime te ndryshme shume motivuese - Paga shume e kenaqshme Kerkohet: - Te ...

KENI EKSPERIENCE NE CUSTOMER SERVICE ? MUNDESI E ARTE KARRIERE ! APLIKONI TANI !!!

Rruga e Kavajes , Condor Center Kati i 3 , ish parku i autobusave , Tirane, Tirane 800 Dollar
MC DONALD'S Arabia kerkon te rinj ambicioze dhe entuziast te moshes 22-28 vjec per tu trajnuar si Menaxher i ardhshem i filialeve te MC Donald's ! Mjafton vetem 1 vit eksperience ne F&B , customer service , sale etc. !!! OFROHET ...

Te Punojme Se Bashku!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune Operatore & Supervisore. - Per operatore eksperienca e meparshme nuk eshte kusht i domosdoshem. Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane, vullnet per pune dhe deshire per te arritur sa me shume. - Per Supervisor...

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Picajol Napoletan Pizza Ne Suedi

Suedi, Tirane 2,000 Euro
Kerkohet picier i zoti qe ka pervoje me picen napoletane. Puna ndodhet ne Suedi. Kushtet e punes dhe pagesa ne baze te drejtave punetoreve ne suedi pune extra pagese extra. Mundesi fjetje mund te gjendet. Per me teper kontaktoni ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Kamariere - Kamarier

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamariere - kamarier me eksperience pune , paga e kenaqeshme, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Astir Ose Don Bosko

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE NE RROBAQEPESI KEMISHA 1-KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNET...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Punonjes Per Rafineri Nafte

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣️📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_EUROPE🌐⭐️🔥⭐️🔥 🔖 #KOMPANI_NAFTE_KERKON_STAF_NE_POZICIONET: 1- #PERGJEGJES_SEKTORI_1700_Euro 2- #ELEKTICIST_1500_Euro 3- #ZDRUKTHTAR_1500_Euro 4- #MONTUES_CELIKU_1500_Euro 5- #MONTUES_TUBA...

Bar Kafe Kerkon Kamariere Femer, Paga 220 Mije Leke Ne Dore Vetem Turni 1, Mosha Mbi 30 Vjec!!!!!!

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte vetem turni 1 -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

KERKOJM NJE INFERMIERE

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albanien, Tirane 900 Euro
KERKOJM NJE INFERMIERE PER PERKUJDESJE TE NJE PERSONI NE AUSTRI DHE TE DI TE KOMUNIKOJ GJERMANISHT . E KERKOJM URGIENTE....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇬🇧 Anglisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kont...

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet Lavapjatese

Rruga At Zef Valentini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Restorant Brais kerkon lavapjatese me orare te plote, ofrohen kushte shume te mira pune dhe rroge shume e mire...
 • Profesioni: Lavapjatese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Shoqeria EMAS Metal Construction Kerkon Te Punesoje 1 (nje) Punetor Me Profesion Saldator.

Rruga Vore Marikaj, Albania, Tirane Pagesa:65,000 Leke
Shoqeria EMAS Metal Construction kerkon te punesoje 1 (nje) punetor me profesion Saldator. Kandidati duhet te kete nje pervoje prej te pakten 1 viti ne kete profesion. Mosha e kandidatit deri 40 vjec. Paga 300 lek/ore me Kontribute te paguara. C...
 • Profesioni: Saldator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Korrier

Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Omega Optikal kerkon Korrier Full-Time me motorrin e tij. Ofrohen kushte te kenaqshme pune. Adresa: Kristal Center, Komuna e Parisit....
 • Profesioni: Korrier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

Kerkojme Kamariere Femer Per Turnin E Dyte, Paga E Kenaqshme Per Me Shume Kontaktoni Ne Nr E Cellula

Rruga Muzaket, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Welkli bar kerkon kamariere femer vetem per turnin e dyte paga e kenaqshme per me shume kontaktoni ne nr e celularit. ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Kerkohet Shitese Me Eksperience

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Kerkohet shitese me eksperience, per argjendari. Eksperienca eshte nje plus per Cv tuaj. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

Kerkohet Parukiere

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Sallon Linda te rruga Sami Frasheri ne bllok eshte ne kerkim te nje parukiereje me eksperience ne fushen e parukeris edhe estetikes saktesisht depilimit. Ambjent motivues ku punonjesja ka mundesi te arrij rezultate te kenaqeshme. Numri i kontaktik: ...
 • Profesioni: Parukiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Day Off Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Rruga Joklin Persi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Day Off Lounge Bar kerkon te punesoje banakier/e. te interesuarit duhet te plotesojne kushtet e meposhteme: 1- te jete i perkushtuar. 2- Te jete i komunikueshem me klientet dhe stafin. 3- Te jete bashkepunues. 4- te jete korrekt me oraret dhe k...
 • Profesioni: Barist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Day Off Lounge Bar Kerkon Kamarier/e

Rruga Joklin Persi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Day Off Lounge Bar kerkon te punesoje kamarier/e me orar te plote. Te interesuarit/at duhet te plotesojne kushtet e meposhteme: Korrekt me oraret. Eksperience pune e meparshme. Te komunikueshem dhe miqesor me stafin dhe klientet. Per me teper d...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Pastruese

Rruga tefta tashko, Tirane Pagesa:10,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/02/2020
Kerkohet pastruese mosha deri 50 vjec Orari 6 e 30 me 8 e 30 mengjesit Paraqituni pran lokalit per me shum informacion nga ora 9 deri ne 12 paradite ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

Cataluña

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/02/2020
Bar Cataluña Kerkon të punësoj : - Banakier / e - Kamarier / e Paga e kenaqëshme + sigurime Adresa : Rruga Muhamed Gjollesha afer Zogut Zi ...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Kerkohen Agjente Terreni Per Agjenci Imobiliare.

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Ofrojme vende te lira pune per Agjent Imobiliar,rroge baze plus perqindje....
 • Profesioni: Agjent Terreni
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

MOTORRIST ME MOTORIN E RESTORANTIT OSE ME MOTORIN E VET!

Rruga Studenti, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/02/2020
KERKOHET MOTORRIST ME MOTORIN E RESTORANTIT OSE ME MOTORIN E VETË! PAGA E KENAQSHME ME SIGURACIONE. TELEFONONI NE KETE NUMUR ....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

Kerkohet Kontrollore Ne Rrobaqepsi

Vorë, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/07/2022
Kerkohet kontrollore ne kemishari me eksperience pune mbi 10 vjet...
 • Profesioni: Kontrollore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/01/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoje: Banakier/e

Boulevard Zog I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakier/e ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Kamarier

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/02/2020
Kerkohet kamarier me eksperienc pune te jet pa preukopime gjat dites sepse puna esht me turne...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

Pastaria - Nd/Kamarier/e

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke
Pastaria Tirane Kerkon te punesoje Nd/Kamarier/e me. Kushtet e punes jane optimale Ndihmesit trajnohen qe te mund te kalojn Kamarier ne kohe te shkurter Ju mirepresim...
 • Profesioni: Nd/Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim