inxhinier elektrik 

 Online 243 lexues | 12 njoftime ne pritje

2000 Euro - CALLCENTER ELITE Kerkon 500 OPERATOR - Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht, Italisht

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
1500 Euro/Muaj-Pune ne Call Center ELITE per gjuhet: • - Gjermanisht • - Greqisht • - Spanjisht • - Italisht Kerkohen agjente,supervizore dhe retention me/pa eksperience ne Forex,me disponibilitet full-time. • Page ...

Punesim I Menjehershem !!!!!!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Flet gjermanisht , spanjisht, greqisht ose italisht? Je gati te punosh ne nje vend motivues ,argetues , me kolege ambicioz ? Ne po kerkojme njeri tjetrin!! Kerkesat: 1)-Te zoteroje shume mire gjuhet perkatese 2)-Me/pa eksperience te m...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Cerchiamo Operatori Outbound Per La Campagna Wind Infostrada

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Offriamo: - Assistenza per tutto il tempo con noi e formazione completa. - Pagamento fino a 350 lek/ora - Bonus fino a 4’000 leke/contratto . Requisiti: - Devono avere minimo 3 mesi di esperienza. - Conoscenza della lingua italiana...
 • Profesioni: Operatori
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

AMBLA CAFFE KERKON BANAKIERE

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
AMBLA CAFFE KERKON TE PUNESOI : BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATES : TE KETE MINIMUMI 2 VITE EKSPERIENC TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE E PERKUSHTUAR DHE KORREKTE NE PUNE TE JETE POZITIVE DHE ME INT...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 2 Agjent Imobiliar

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Te jesh agjent nuk eshte vetem arsyeja e te qenit shef I vetes tende , por potenciali I punes qe te rrit cdo dite. Si nje Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj te punes, zhvilloni nje database te klientit dhe Century 21 CPM eshte aty me ty per...

Oslo Bar Kerkon Banakiere

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Oslo Bar kerkon banakiere Te jete me eksperience te mepareshme pune. Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. Te jete pozitive me stafin dhe klientet. Oslo ofron kushte shume te mira pune. Pages te kenaqeshme + siguracione. Adr...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Flisni Spanjisht dhe deshironi nje page deri ne 1000 Euro? 👉Cfare ju duhet: ✅Spanjishte mbi nivelin mesatar ✅Ekperience ne Call Center perben avantazh ✅Perkushtim ne pune ✅Aftesi te mira komunikimi 👉Cfare ju ofro...

300 EUR - 2500 EUR. Agjente Forex Ne Gjuhet Gjermanisht, Spanjisht Dhe Italisht.

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Email: hr.al@consultant.com Kerkojme agjente te gjuheve te lartpermendura. -Orari i punes 10:00-19:00 (Vetem full time) -Strukture bonusi interesant dhe shume motivues -Mosha minimale 18 vjec -Njohja e gjuheve extra eshte avantazh -Munde...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Unaza 21, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

PUNESIM I SHPEJTE DHE I SIGURT BRENDA DHE JASHTE VENDIT!

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane 1,600 Euro
Erca Albania ofron mundesi punesimi ne: 🇫🇷FRANCE-PARIS Aplikante! -Fasada Sisteme kapot -Bojaxhi Teknik kondicioneri. 🔛Ofrohet : Akomodimi Transporti Kontrate Pune te perhershme edhe sezonale Punesim i shpejt 🇮...

Masazhatore F /fizioterapiste F

Kopshti zoologjik,rruga peti, Tirane 27,000 Leke
Spa Leonora Tirane Ofron pune: Masazhatore,Fizioterapiste f Mosha 18-30 Ofroj trajnim per vajzat pa eksperience pune 1-2 muaj me te drejte punesimi! K.Zoologjik,rruga Peti...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...

Flisni GjERMANISHT,SPANISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Page 70 000+Super Bonuse?

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone pasi Fflur shpk po kerkon agjente ne gjuhen ITALIANE,SPANJOLLE dhe GJERMANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Italisht,Spanjisht ose Gjermanisht mbi nivelin mesatar - Dis...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Butik QelbaniX Shop Kerkon Shitese 📣

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️ Butik QelbaniX Shop kerkon te punesoje: ✅ Shitese 👉Kerkohet : Te kete aftesi te mira komunikuese. Te jete e afte te permbushe objetivat e paracaktuara. 👉Ofrojme: Kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. 📍...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Keni eksperience ne call center dhe po kerkoni nje vend ku mund te rriteni profesionalisht dhe te fitoni me shume? Kjo eshte nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para! Nese flet gjuhen ITALIANE dhe ke aftesi ne shitje, nxi...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fito 25000 Euro Ne Vit Ose Te Paguajme Diferencen!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Po po, nese ti punon si Agjent Imobiliar ne Real Deal, trajnohesh nga ne the ndjek sistemet ekskluzive te kompanise, ti do fitosh te pakten 25000 Euro ne vit ose ne te kompesojme diferencen, pa asnje diskutim. Agjentet tane fitojne shuma te padeg...

Operator I Qendres Se Monitorimit

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Operator i qëndrës së monitorimit Detyrat dhe Përgjegjësitë: Monitoron sistemet e alarmit dhe ato të kamerave. Kryen shërbimin me turne, gjatë gjithë ditëve të javës, në qëndrën e monitorimit të rezidencës. Bashkëpunon me ...

No Limits Tirana è In Cerca Di 20 Operatori Outbound Per La Commessa Di Wind Infostrada

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/09/2020
Orario: da lunedì a venerdì 11.00-16.00 e 16.00-21.00, sabato 11.00-16.00 Mandato Diretto e pagamenti puntuali. Fino a 350Lek/Ora più incentivi per ogni contratto e 4000 lek/contratto. Se parli bene l'italiano e hai esperienza in vendit...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/08/2020

Pune Nga Shtepia, Paga Deri Ne 5000 $ Ne Muaj

shtepia juaj, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 07/05/2020
Azienda leader nel settore del trading online, cerca agenti con esperienza di vendita nel settore da aggiungere al proprio organico. Il lavoro puo essere svolto direttamente da casa senza necessita' di recarsi giornalmente in ufficio. Il lavor...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 14/08/2020

INTERSHIP SEZONAL/AFATGJATE PER STUDENTET E BUJQESORIT! 1500-2000euro/netto!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,700 Euro
Alxher Services Ka rihapur programin studentor per studentat e bujqesorit ( HORTIKULTURE & VETERINARI) ne vendet si : Gjermani, Norvegji, Danimarke ,Suedi. Per te gjithe Studentet e HORTIKULTURES ofrohet intership 6-mujor ne Norvegji dhe me...
 • Profesioni: INTERSHIP STUDENTOR
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/08/2020

Oferte Pune

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkojme motorrist ,paga e kenaqeshme ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/08/2020

Kerkoj Te Punesoje Banakiere!

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:42,000 Leke
Te kete eksperience pune Te kete aftesia te mira komunikimi ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/08/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier,kamarier,arketare,kujdestare Lodrash

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Banakier Kamarier Arketare Kujdestare lodrash...

Spa Orchidea

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
spa orchidea eshte ne kerkim te stafit.ofrohen vende pune per masazhatore dhe fizioterapi me/pa eksperienc.tejen te afta te punojn ne grup.paga%+siguracion,rroge+siguracion.kushte shume te mira pune.orari I punes 14:00-22:00...
 • Profesioni: masazhatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/08/2020

Kerkojme Berese Byreku

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/09/2020
Kerkojme berese byreku turni i dyte, me deshire dhe vullnet per te mesuar (ne mungese te eksperiences). Preferohet te jete nga zona e Korces - Pogradecit. Kushtet e punes dhe paga e kenaqshme. Per te interesuarat, te kontaktojne ne numrin +. ...
 • Profesioni: Berese byreku
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/08/2020

BYREKTORE

Shkolla e Medreses, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2020
KERKOHET PUNTORE BYREKU * ME EKSPERIENCE PUNE NE PRODHIMIN E BRUMIT PERKATSISHT BYREKUT * TE JETE KORREKTE E KOMUNIKUSHME DHE E PERGJEGJSHME KUSHTET E PUNES *STAFI I KOMUNIKUESHËM *ORARI I PUNES 06:00-14:00 *PAGA SIPAS PERFORMANC...
 • Profesioni: Byrektore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/08/2020

KOKA GAS Kerkon Magazinier

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•KOKA GAS kerkon magazinier . Te jete me eksperinece - 2 vite. Te jete i sjellshem. Te jete aktiv. Mosha mbi 45 vjeç. Te kete ambicie per te punuar . Adres: Unaza e Re, Astir....
 • Profesioni: Magazinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece

Destinacion Bar Lounge Kerkon Banakiere

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje: -Banakiere Kerkohet: -Te kete eksperienc te mepareshme pune. -Te jete e perkushtuar ne pune. -Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. -Te jete e gateshme te punoje me turne. Ofrohet ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Destinacion Bar Lounge Kerkon Kamarier Ose Kamariere

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje kamarier ose kamariere. 📌Kerkohet: •Te kete eksperience te meparshme pune. •Te jete i/e sjellshem/e me stafin dhe klientet . •Te jete pozitiv/e ne pune. •Te kete integritet ne ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

100 Grad Bar Lounge Kerkon Staf

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•100 Grad Bar Lounge kerkon staf: -Kamariere -Sanitare •Kerkohet: 1.Te kene eksperience. 2.Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 3.Te jene pozitive dhe me integritet ne pune. 4.Te jene te perkushtuara ne pune. 5....

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Fastfoodiere

Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast food piceri Mevlani kerkon fastfoodiere per dy turne paradite dhe pasdite. Paga 250 mije leke 8 ore pune. Adresa rruga Sotir Kolea prane universitetit Metropolitan....
 • Profesioni: Fastfoodiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Big Pjata/ Astir Kerkon Staf

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•Big Pjata kerkon staf: - Fast foodier - Fast foodiere -Kamarier -Kamariere -Pjatalarese -Sanitare •Kerkohet: -Eksperience e meparshme pune. -Te jene pozitive dhe te sjellshem me stafin dhe klientet. -Te jente te...

Piceri Kleri Kerkon Motorriste

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Piceri Kleri kerkon te punesoje : Motorriste Ofrojeme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. Adresa : Ish Fusha e Aviacionit, Tirane...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON TE PUNESOI: BANAKIER KAMARIER SANITARE KRITERET E KANDIDATEVE: TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTIN TE DIJEN TE MENAXHOIN FLUKSIN E PUNES TE JENE...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNONJESE PER 1-TEGEL TE PARE DHE TE DYTE JAKE 2- TEGEL TE PARE DHE TE DYTE MENGE 3-TEGEL SUPI 4-MONTIM DOREZE 5- ZBUKURIM JAKE 6- SHTRIM JAKE 7-BASHKIM KAME DHE JAKE 8-CIKA 9- KOPSA 10-BIRA 11-PALOSJE DHE HEKUROSJE KEMISHE 12-PASTRIM FIJES...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjente ne gjuhen Italiane, Spanjolle, per fushaten FOREX . Pozicionet : -Junior -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Italiane/Spanjolle ; •Te jene me ose pa eksperience ...

Kerkohet Te Punesohet Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet : 👉 Kamarier 👉Kiteret e kandidatit: -Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. -Te jete banore i zones se Ali Demit 👉 Banakier/e 👉Kiteret e kandidatit: -Te jete i afte te krye...

Big Bite Kerkon Magaziner, Menaxhere Turni Dhe Asistente Zyre.

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️Big Bite Kërkon: 1. Magazinier 2. Puntor fastfood-i ▪️Magazinieri të ketë keto kritere: -Të ketë 5 vite eksperinecë. -Të dijë te perdori financën 5. -Të ketë mbaruar fakultetin ekonomik. -Të jetë i moshës...

Kerkojme Agjente Closer Anglisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhen Anglisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare full-time...

Kerkohet Te Punesohet Motorriste

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet: Motorrist Kriteret: -Te njohe mire Tiranen -Mosha 20-45 vjec - Motorri i siguruar nga kompania....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•Vila 7 kerkon te punesoje kamarier ose kamariere. •Kerkohet: -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet. -Te jete pozitiv/e dhe i/e perkushtuar ne pune. -Te jete i/e gatshme te punoje m...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania Zviceriane A&K Kerkon Te Zgjeroje Stafin Ne Saje Te Hapjes Se Zyrave Te Reja

Bulevardi i Kasharit, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
Kompania Zviceriane A&K kerkon te zgjeroje stafin ne saje te hapjes se syrave te reja...kerkohen agjent/e shitjesh te moshes 20-35 vjec....aplikantet duhet te kene patente dhe makine personale...ofron trajnime,rritje profesionale dhe mundesi kar...

URGJENTE!!! VENDE TE LIRA PUNE.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
URGJENTE !!!! Kompania Gjermane kerkon agjent/e shitjesh Me ose pa eksperience ne fushen e marketingut . Preferohen persona me patente dhe mjet personal . Kompania ofron komisone me kushte europiane,udhetime dhe seminare ne mbare boten . Gjeja...

Muca Cosmetics Kerkon Shitese

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Muca Cosmetics kerkon te punesoje : -Shitese Kriteret e Kandidatit: Te kete eksperience te mepareshme pune. Te jete e sjelleshme me stafin dhe klientin. Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. Te jete e gateshme te punoi me ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BIG BITE KERKON TE PUNESOI : FAST FOOD-jer KASIERE SANITARE PJATALARESE KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENCE TE MEPARESHME NE PUNE TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE ...

Bar Kafe Kerkon Banakier Banakiere Me Page 450 Mije Leke!!

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e organizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane 400 Euro
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune ne shitje Ofrohet: ➖Pagesa te larta(fikse 400euro + bonuse...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Personel I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet -BANAKIERE (F) -SANITARE -ND/BANAKIERE (F) -KAMARIERE (F) Adresa Blv Gjergj Fishta, prane gjykates tek ish ekspozita ...
 • Profesioni: Personel
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Hotel Zverneci Kerkon Staff

Zvërnec, Albania, Vlore Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff 👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier 👉Picajol 👉Kamarier 📌Ofrojme: ✅Kushte te mira pune ✅Pagesa te kenaqshme🤩 📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • I gatshem per te punuar me kohe te plote • Pervoja te meparshme ne telemarket...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier/e Don Bosko/Astir

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier/e Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Greke Dhe Spanjolle Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Greke dhe Spanjolle me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Staf

Paskuqan, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm hostes edhe kamrarjere paga shum e mir ...
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 14/08/2020

Kerkohet Vajze Kamriere-banakiere

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Kerkohet VAJZE per pozicionine kamariere-banakiere te jete me eksperience nw banak patjter . orari 7-15 dhe 15-23 . Te jete e komunikueshme dhe e sjellshme . Adresa rruga sami frasheri prane Gjimnazit Perro Nini Luarasi ...

Perkthim

Autostrada Tirane-Durres km1 (Pajtoni Center kati 4 ), Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2020
ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet: 1-Anglisht-Bullgarisht 2-Anglisht-Boshnjake 3-Anglisht-Rumanisht 4-Anglisht-Kinezce 5-Anglisht-Spanjisht 6-Anglisht-Frengjisht 7-Anglis...
 • Profesioni: Perkthyes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/08/2020

Kerkohet Banakiere- Kamariere

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Kerkohet nje vajze kamariere - banakiere , te jete e afte per te dyja pozicionet,te jete e komunikueshme , mosha jo me shume se 25vjec , te jete fleksibel me orarin ,te dije mire banakun, bar-kafe edhe juce bar. 2 here ne muaj pushim asresa pran...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

📣Kerkohet Mekanik

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 13/09/2020
👉🏻Kerkohet mekanik 📌Kriteret: ▪️Te kete eksperience pune te meparshme. ▪️Te kete njohuri ne testimin me kompjuter te makinave. 📌Ofrohen: ▪️Kushte shume te mira pune. ▪️Ofrohet nje page e kenaqshme si dhe...
 • Profesioni: Mekanik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/08/2020

2000 Euro - CALLCENTER ELITE Kerkon 500 OPERATOR - Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht, Italisht

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 31/07/2020
1500 Euro/Muaj-Pune ne Call Center ELITE per gjuhet: • - Gjermanisht • - Greqisht • - Spanjisht • - Italisht Kerkohen agjente,supervizore dhe retention me/pa eksperience ne Forex,me disponibilitet full-time. • Page ...

Kerkohen Agjent Callcenter Ne Gjuhen Gjermane

Astiri, Bar Oslo, Tirane 450 Euro
Kerkohen agjent dhe Retention Callcenter ne gjuhen gjermane me eksperienc pune. Paga baze 500 Euro dhe bonus 20% per cdo deposit + bonuse ditore, javore dhe mujore....
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON STAF

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON TE PUNESOI : CHEF KUZHINE BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATEVE : CHEF KUZHINE TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE DIJE TE MENAXHOI FLUKSI...

No Limits Tirana è In Cerca Di 20 Operatori Outbound Per La Commessa Di Wind Infostrada

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania, Tirane 70,000 Leke
Orario: da lunedì a venerdì 11.00-16.00 e 16.00-21.00, sabato 11.00-16.00 Mandato Diretto e pagamenti puntuali. Fino a 350Lek/Ora più incentivi per ogni contratto e 4000 lek/contratto. Se parli bene l'italiano e hai esperienza in vendit...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Metro Bar Kerkon Kamariere Dhe Sanitare

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌Metro Bar & Caffe kerkon te punesoje: - Kamariere - Sanitare 📌Kerkohet: - Eksperience e meparshme pune ne pozicionet perkatese. - Aftesi shume te mira komunikuese. - Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet. - T...

FAST FOOD ON THE BEACH KERKON STAF

Golem, Albania, Durres Me Marreveshje
FAST FOOD ON THE BEACH KERKON TE PUNESOJ : KASIERE 4 FAST FOOD jer KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENETET TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE ...

Pune Nga Shtepia, Paga Deri Ne 5000 $ Ne Muaj

shtepia juaj, Tirane 5,000 Euro
Azienda leader nel settore del trading online, cerca agenti con esperienza di vendita nel settore da aggiungere al proprio organico. Il lavoro puo essere svolto direttamente da casa senza necessita' di recarsi giornalmente in ufficio. Il lavor...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Vila 135 Kerkon Kamarier Ose Kamariere

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Hotel, 🍹Bar Lounge Vila 135 Kerkon kamarier/e , me: Eksperience te meparshme pune , te jete i/e perkushtuar dhe i/e gatshme te punoje me turne 🕛. Tek Vila 135: 🗣️komunikimi dhe ➕ pozitiviteti jane shume te rendesishme, nda...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Lulishtja Kerkon Kujdestare Femijesh Ne Kendin E Lojrave (femer)

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️Bar Lulishtja 📌Kerkon kujdestare femijesh ne kendin e lojrave (femer). 👉🏻Kerkohet: •Te kete moshe mbi 22 vjet. •Te kete aftesi shume te mira komunikuese. •Te jete e sjellshme me femijet. •Te jete e kujdesshm...

Tagoro Coffe Lounge Kerkon Kamarier Dhe Kamariere

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️Tagoro Coffe Lounge kerkon kamarier dhe kamariere. ▪️Kerkohet: -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete i sjellshem me klientet dhe stafin. -Te jete pozitiv dhe aktiv ne pune. -Te jete i gatshem te punoje me turne. ...

JE GATI TE FILLOSH PUNE NE NJE VEND MOTIVUES ?

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA GJERMANE ME STANDARTE EUROPIANE JU OFRON : NJE MUNDESI PUNESIMI PER TE MOS U HUMBUR MJAFTON TE KESH PATENTE DHE MAKINE PERSONALE PAGE BAZE + % NESE KE AMBICIE PER ME SHUME TE ARDHURA DHE RRITJE PROFESIONALE JE I MIREPRITUR ! ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fito 25000 Euro Ne Vit Ose Te Paguajme Diferencen!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:1,500 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Po po, nese ti punon si Agjent Imobiliar ne Real Deal, trajnohesh nga ne the ndjek sistemet ekskluzive te kompanise, ti do fitosh te pakten 25000 Euro ne vit ose ne te kompesojme diferencen, pa asnje diskutim. Agjentet tane fitojne shuma te padeg...
 • Profesioni: Agjent Imobiljar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/08/2020

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/09/2020
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/08/2020

Tagoro Coffe Lounge Kerkon Kamarier Dhe Kamariere

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/09/2020
▪️Tagoro Coffe Lounge kerkon kamarier dhe kamariere. ▪️Kerkohet: -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete i sjellshem me klientet dhe stafin. -Te jete pozitiv dhe aktiv ne pune. -Te jete i gatshem te punoje me turne. ...

BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/09/2020
BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON TE PUNESOI: BANAKIER KAMARIER SANITARE KRITERET E KANDIDATEVE: TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTIN TE DIJEN TE MENAXHOIN FLUKSIN E PUNES TE JENE...

My Charry Caffe

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj te punesoj Kamariere ne Bar Caffe pasticeri Rroga shume e kenaqeshme plus bakshishe...

Big Bite Kerkon Magaziner, Menaxhere Turni Dhe Asistente Zyre.

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/09/2020
▪️Big Bite Kërkon: 1. Magazinier 2. Puntor fastfood-i ▪️Magazinieri të ketë keto kritere: -Të ketë 5 vite eksperinecë. -Të dijë te perdori financën 5. -Të ketë mbaruar fakultetin ekonomik. -Të jetë i moshës...

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Staf📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Kryekamarier Te jete i gatshem te punoj me turne. Te kete integritet ne pune. Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet. Te jete korrekt ne pune. 👉Motorrist Te jete i gateshem...

Sales Team Baboon

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi filloi punen me restorantet e Tirane...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier,kamarier,arketare,kujdestare Lodrash

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Banakier Kamarier Arketare Kujdestare lodrash...

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier/e Don Bosko/Astir

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier/e Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/08/2020

Kerkohet Te Punesohet Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/09/2020
Kerkohet te punesohet : 👉 Kamarier 👉Kiteret e kandidatit: -Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. -Te jete banore i zones se Ali Demit 👉 Banakier/e 👉Kiteret e kandidatit: -Te jete i afte te krye...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim