kamarier restoranti dhe kamarier bari  

 Online 385 lexues | 49 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Stockholm coffee&lounge tek rruga “Komuna e Parisit” perballe ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj : Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga 30000 lek + siguracione Te interesuarat ju lutem te na kontaktojn ne ...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjinokastra kerkon te punesoj kamarier ose kamariere me eksperienc pune.Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates se rethi...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Nd/kuzhinier-Kuzhinier

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/07/2020
Qellimi yne eshte sherbimi sa me cilesor ndaj klientit ne menyre te tille qe asnje klient te mos largohet i pakenaqur nga rezorti yne. Per t’ia arritur kesaj kemi nevoje per staf te pergatitur, me eksperience dhe te perkushtuar. Bashkoju dhe ti...

Sous Chef

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:1,111,111 Leke Afati i Aplikimit: 24/06/2020
Qellimi yne eshte sherbimi sa me cilesor ndaj klientit ne menyre te tille qe asnje klient te mos largohet i pakenaqur nga rezorti yne. Per t’ia arritur kesaj kemi nevoje per staf te pergatitur, me eksperience dhe te perkushtuar. Bashkoju dhe ti...
 • Profesioni: Sous CHEF
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Kamarier/e

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/06/2020
Hotel Adriatik , resorti me 5 yje, ne Plazh, pjese e Luxury Group kerkon te punesoje punonjes energjike dhe te perkushtuar ne pozicionin : Bashkoju dhe ti stafit ambicioz te hotel Adriatikut.Detyrat: - I mikpresin klientet ne menyre profesionale...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Kamarier Ne Restorant. Dhe Ndihmes Kamarier

Bulevard golem, Durres Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/08/2020
Kerkohet kamarier ne restorant dhe ndihmes kamarier restoranti..siguracione ,akomodim,te perfshira..kamarieret duhet te njohin mire produktet e detit....
 • Profesioni: Kamariet
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,800 Euro Afati i Aplikimit: 10/07/2020
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Urbanus Branding Agency Kërkon Të Punësojë Grafist Printimi.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Aftësitë e kërkuara: – Të ketë eksperiencë në llojin e printerave Mimaki dhe Epilog laser – Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze – Të ketë njohuri të mira në design brandi, printim adeziv, printime 3d, printime të tje...
 • Profesioni: Grafist Printimi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

Digital Marketing Expert (SEM/SEO)

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 01/08/2020
Candidate must meet following requirements: - SEM experience managing ad campaigns across search engines (Google and Bing) - SEO experience (content creation, keyword research, reporting) - Understanding technical aspects of SEO (HTML mark up, ...
 • Profesioni: Menaxher Marketingu
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Kerkoj Banakier Kamarier

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kerkoj te punesoj Banakier me ekspeeienc pune ,, paga e kenaqshme me siguracione.....

Larje Tapiceri Makinash

Rruga skenderbeu Fier, Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2020
Kerkoj punetor per larje tapicerie makinash. ...
 • Profesioni: Lares tapicerie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Kamariere

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/06/2020
Kerkojme Kamariere femer Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

GJERMANI/DANIMARKE/NORVEGJI PUNESIM PER STUDENTET E ARGIKULTURES!!

Sami Peja, Pristina, Tirane 1,200 Euro
Alxher Services ne javen e fundit per intershipit te studentave te Fakulteteve te Agrokultures ben thirrjen e fundit per aplikime! Intershipi eshte ne Gjermani & Danimarke 1-vjecare dhe Norvegji 6 mujore! Studentet duhet te : - Ke...
 • Profesioni: INTERSHIPI
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Furretar Dhe Nje Specialist Byreku - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune, afatgjate dhe me dokumenta te rregullt ne Varshave, Poloni. Kerkojme furretar me nje ose me shume nga aftesite e meposhtme: - Prodhim byreku me dore - Prodhim bukeve te ndryshme ne mase - Pr...

KAINCO Elektroshtepiake Kerkon Shitese

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Keshilluese shitjeje me eksperience pune ne fushen e elektroshtepiakeve. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OFERT PUNE

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & V OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 Euro Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udheti...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pune Ne FOREX Anglisht

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen Angleze. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kujdestare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
NJOFTIM_PER_PUNESIM_NE_️️SUEDI DHE ITALI #KOMPANI_NE_SUEDI_DHE_ITALI_KERKOJNE_PERSONEL_NGA_SHQIPERIA_PER_POZICIONIN_E_PUNES: ★★ ⇲ 🔹📑#KUJDESTARE_NE_SHTEPI _____________________________________________ 🔖- Kandidatet e interes...

📣Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje...

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Restorant Fishop kerkon te punesoje:👉 ✅-pjatalarese turni II ✅-pastrues peshku ✅-ndihmes kuzhiniere 🤩Paga e kenaqeshme Te interesuarit te kontaktojne ne nr e celit...

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne email: ax...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Motorrist

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/06/2020
Kerkohet motorrist ose me motorin e vet ose me te piceris paga e kenaqshme adresa komuna parisit...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Urbanus Branding Agency Kërkon Të Punësojë Graphic Designer

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Aftësitë e kërkuara: – Të ketë mbaruar bachelor-in – Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze – Të jetë kreativ – Të jetë i kujdesshëm ndaj detajeve – Njohuri mbi paketën Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Ad...
 • Profesioni: Graphic Designer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

Lavapjate

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/07/2020
Përshkrimi Hotel Adriatik , resorti me 5 yje, ne Plazh, pjese e Luxury Group kerkon te punesoje punonjes energjike dhe të përkushtuar ne pozicionin : Sanitare Detyrat dhe pergjegjesite: Kujdeset te mbaje paster duke lare dhe me rregull ...
 • Profesioni: Lavapjate
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Kerkohen Operator Frengjisht

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jeni lodhur nga marketingu dhe shitjet telefonike? 😒 Ejani të punoni në një fushatë krejtësisht ndryshe 😉 Nëse keni disponibiliet për të punuar me kohë të plotë dhe dëshironi të përfitoni shpërblime të larta, na kontaktoni n...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

Konsulent Marketingu/ GJERMANISHT

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen gjermane. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Gjermane ne nje nivel B1/B2 Te jene me ose pa eksperience Te kene aftesi komuniku...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

ITALISHT/ Mundesi Punesimi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Weweb kerkon te punesoje persona qe zoterojne gjuhen Italiane. Kandidatet duhet: Te zoterojne gjuhen Italiane ne nje nivel B1/B2 Te jene me ose pa eksperience Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale. Pagesa: Page Baze + Bonuse. Ofr...
 • Profesioni: Italisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

📣Kerkojme Retention Ne Gjuhen Angleze Me Eksperience Ne Forex!📣

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
📣Kompania me madhe ne Shqiperi ne fushaten forex ofron mundesi punesimi ne pozicionin retention!📣 👉Ne kerkojme njerez ambicioz dhe energjik! 👉Orari full time: e Hene- e Premte 👉Eksperienca ne forex e detyrueshme 👉Kontra...
 • Profesioni: Retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eiden Kompleks Kerkon Staf

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Staf per Eiden Kopmpleks : *Kamarier/e *Ndihmes Kamarier/e *Banakier/e *Ndihmes Banakier/e *Kujdestare per tek lodrat Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme....

KROACI, PUNETORE MIRMBAJTJE NE AEROPORT, 1vjecare ! 600€-800€

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Alxher Services ofron mundesi punesimi per vajza dhe gra anglisht folese si punetore mirmbajtje ne Dubrovnik, Kroaci me kontrate pune 1-vjecare. Nisja behet per 2-3 jave! Aplikantet duhet te : - Kene njohuri te gjuhes angleze - Te jene ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Te Punesohen Kamarier

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet Kamarier Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. Ofrojme kushte shume te mira pune * page te kenaqshme + siguracione Adresa : Ali Demi ,rruga Idriz Dollaku...

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Music Books Kerkon Kuzhinier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Music Books Kerkon Kuzhinier Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa : Komuan e Parisit, prane Kompleksit Dinamo...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Kerkohen Agjent Ne Terren📣

Tiranë, Albania, Tirane 400 Euro
📣Oferte per pune!📣 👉Kompania Gjermane Ritello kerkon te punesoj agjent tregtare ne terren ne fushen e mireqenies dhe shendetit me ose pa eksperience pune! 🤩Mundesia me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret dhe nqs ...

Bar Tirana Kerkon Te Punesoj Kamariere( Femer)

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Tirana kerkon te punesoj kamariere( femer) Te kete eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa:Tek Selvija ,Rruga e Saracve,Tirane...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Citiy Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Citiy Coffee kerkon te punesoje kamarier. Preferohet te jete me eksperience pune. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adrsa : Ish Fusha e Aviacionit...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kamarier/e

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/10/2020
Hotel Adriatik , resorti me 5 yje, ne Plazh, pjese e Luxury Group kerkon te punesoje punonjes energjike dhe te perkushtuar ne pozicionin : Bashkoju dhe ti stafit ambicioz te hotel Adriatikut.Detyrat: - I mikpresin klientet ne menyre profesionale...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Chef De Partie

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:1,111,111 Leke Afati i Aplikimit: 17/07/2020
Qellimi yne eshte sherbimi sa me cilesor ndaj klientit ne menyre te tille qe asnje klient te mos largohet i pakenaqur nga rezorti yne. Per t’ia arritur kesaj kemi nevoje per staf te pergatitur, me eksperience dhe te perkushtuar. Bashkoju dhe ti...
 • Profesioni: Chef de partie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Menaxhere Zyre

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Zyre. Future Home eshte kompania me e madhe Shqipetare e ndermjetesimit te pronave. Momentalisht me 8 zyra ne Tirane, e formuar nga nje grup me te rinj shume energjik dhe bashkepunues ofrojme sherbimin me te mir...
 • Profesioni: Menaxhere Zyre
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

Ofrojme Pune; Sanitare - Punonjese Hotelerie X 2 / Assistent Menaxheri X 1

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Tirana Smart Apartments ka hapur 3 vende pune, Punonjese Hotelerie (Sanitare) me experience (te pakten 2 vjet) ne Hoteleri ose Turizem. x 2 Pershkrimi i Punes: Mirembajtje i ambjenteve te ndryshme (apartamente, zyra etj) (larje, shplarje...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

GreenOnRepeat Ofron Pune Ne Pozicionin

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/05/2020
Kuzhina ne Green operon me sherbime delivery dhe pergatitje paketa ushqimore te personalizuara. Kriteret: Experience pune minimalisht 2 vjet; Te jene te komunikueshem, te afte dhe te gatshem per te punuar ne grup. Si te aplikoni: Per ...
 • Profesioni: Koordinatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2020

Kamarier/Banakier

Dibres , Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Kerkohet kamarier/banakier me ekperience te meparshme pune. Kandidati duhet te jet i shkathet,fleksibel dhe teper korrekt. Kushtet e punes teper te kenaqshme . Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel: Ose te paraqiten prane lokalit me adrese: R...
 • Profesioni: Kamarier/banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Kamarier Me Eksperience.

Spille, Albania, Himare Pagesa:1,333,333,333 Leke
Kerkohet kamarier per restorant ne Himare.Paga e kenaqshme dhe kushtet ne pune shume te mira.Gjithashtu perfshihet strehimi.per cdo informacion me te detajuar kontaktoni ne numrin e telefonit ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

Kerkojme Banakier/e Dhe Kamarier/e

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:27,000 Leke
Kerkojme banakier/e dhe kamarier/e me eksperience te Bar “Santa Lucia”, Qyteti Studenti, Tirane.Ofrojme pagese te kenaqshme ne nje ambjent modern me staf te kualifikuar. Te interesuarit te kontaktojne ne nr. Faleminderit!...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/06/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim