kamariere dhe hostes  

 Online 125 lexues | 6 njoftime ne pritje

KERKOHEN KAMARIERE, BANAKIER, GUZHINIERE, NDIHMES BANAKIER, SHISHABOY DHE HOSTES

Qender , Himare Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2021
BOCCA LOUNGE HIMARE KERKON TE PUNESOJ PER SEZONIN VEROR PUNONJES PER POZICIONET E MEPOSHTME: BANAKIER NDIHMES BANAKIER KAMARIER DJALE PER NARGJILET HOSTES GUZHINIERE PASTRUESE PAGESA SHUME TE MIRA PLUS SIGURACIONET FJETJA DHE USHQIMI TE SI...

Union Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Hostes

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/03/2021
[b]Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes [/b] 🔹 [b]Kriteret e punes per kandidatet :[/b] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. ...

🔈Mundesi E Jashtezakonshme Per Te Rritur Te Ardhurat Tuaja !

Ring Center, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🔹Kerkojme agjent telefonik per gjuhet : - GJERMANISHT - FRENGJISHT - SPANJISHT 👉Kriteret e aplikuesve : -Mosha 18-30 vjec . -Njohuri mbi nivelin mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese . -Disponibilitet per te p...

Mundesi Punesimi Pa Eksperience!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Deshironi te keni te ardhura te larta per te plotesuar deshirat dhe synimet tuaja? Atehere jeni ne vendin e duhur. Ajo cfare ju duhet eshte: Te zoteroni nje nga gjuhet: -GJERMANISHT -SPANJISHT -ITALISHT -PORTUGALISHT -POLONISHT -HUNGARI...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkojme Operator Per Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle.

Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkojme operator Gjermanisht dhe Spanjisht pa eksperience pune, mjafton te dini gjuhen ne nivel komunikimi mesatar. Ofrojme: - Pagë bazë dhe BONUSE shumë te larta në bazë të performancës - Ambient pune ideal dhe komod - Kontratë pun...

Kerkohen Agjente Telefonike Per Gjuhen Gjermane , Spanjolle Dhe Italiane.

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔈MUNDESI PUNESIMI E MENJEHERESHME! 👉Jemi duke kerkuar 100 agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme: - Gjermanisht ...

Flisni Gjermanisht/ Spanjisht/ Italisht/ Anglisht/? Filloni Pune Menjehere Tek Ne.

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Dini nje gjuhe te huaj por nuk keni eksperiece? Deshironi te keni nje pune me te ardhura te larta? Jeni ne vendin e duhur. 🔹Blue Solution eshte duke rekrutuar agjente ne gjuhet: -Gjermane -Spanjolle - Italiane -Angleze 📌K...

Ofroj Vend Pune Konsulent Imobiliar

Bulevardi,Vlore, Vlore Me Marreveshje
RE/MAX Deluxe pjese e rrjetit me te madh imobiliar ne bote po kerkon konsulente per ndermjetesim te shitje/brerje/qira per pasurite e paluajtshme. E ndodhur me zyre ne qender te Vlores perballe Bankes Union, Ne ofrojme : - Trajnime te vazh...

🔈 Kerkohen Agjente Retention Dhe Sales, Forex Italisht

Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
[u] 🔈 Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht[/u] Royal Trade kerkon Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht me eksperience. 🔹Ofrohen : - Retention: Paga baze 700 Euro neto + % te larta. - Sales: Paga baze 500 Euro...

Call Center Europa-G Kerkon Te Punesoje Operator Gjermanisht , Spanjisht Si Junior / Closer !

Liqeni artificial , Tirane 500 Euro
Call center Europa -G ofron Kushte dhe teknologji bashkekohore . Paga te kenaqshme duke filluar nga 500€ + bonuse ditore , javore dhe mujore . Eksperienca eshte avantazh por jo e domosdoshme . Pushime dhe shperblime vjetore !! Zyrat tona ndodhen t...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Flisni GJERMANISHT,ITALISHT,GREQISHT Ose SPANJISHT Dhe Deshironi Nje SUPER PAGE BAZE Dhe BONUSE Deri

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
C'prisni,apliko tani! Zoteron shume mire gjuhen SPANJOLLE,GREKE,ITALIANE ose GJERMANE dhe ke eksperienca ne shitje (outbound/inbound), te ofrojme: 💷 Pagese baze 700 ALL! 💸 Super bonuse ditore, javore dhe mujore deri ne 1000 euro; ...
 • Profesioni: Consulente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Wood Green Tirana Lounge Kerkon Te Punesoi Banakier/e Dhe Kamarier/e

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Wood Green Tirana Lounge Kerkon te punesoi: Banakier/e Kamarier/e Kriteret e kandidateve : Te jete e paraqiteshme Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin Te jene pozitiv dhe te qeshur ne pune Te jene te gateshme te punoin ne...

Kompleksi Taiwan Kerkon Te Punesoje Kuzhinier, Kamarier Restoranti, Ndihmes Kamarier Ne Bar Dhe Rest

Qender,Tirane , Tirane Me Marreveshje
[u] Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje:[/u] - Ndihmes kamarier ne bar dhe restorant - Kuzhinier me eksperience - Kamarier Restoranti -Banakier 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. ...

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik , Tirane 1,000 Euro
Ne jemi duke u zgjeruar dhe po kerkojme te punesojme staf te ri .Rrituni profesionalisht dhe ekonomikisht . Kerkojme agjente marketingu dhe pa eksperience ne gjuhen : ◽️Spanjolle🇪🇸 ◽️Gjermane🇩🇪 ◽️Italiane 🇮🇹 Ku...

KERKOHEN OPERATORE NE GJUHEN GREKE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme Agjent Junior dhe Closer ne fushaten Forex per gjuhen: GREKE Kerkojme: - Agjente Closer dhe Junior. - Me ose pa eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00. ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Te Kemi Ruajtur Vendin !

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Flet gjermanisht ,italisht , spanjisht ose greqisht ? Je gati te punosh ne nje vend motivues, argetues, me njerez ambicioze ? Po te kerkojme ty !! Vende te lira pune: Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike Me ose pa ek...

JENI DUKE KERKUAR NJE PUNE ME TE ARDHURA MUJORE TE LARTA??? ATEHER NXITONI PER TU BERE PJES E GRUPIT

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 1,000 Euro
Kërkohen të punësohen: -Operatorë Gjermanisht🇩🇪,Italisht🇮🇹,Greqisht🇬🇷,Spanjisht🇪🇸. -Eksperiencë e mëparshme në call center përbën avantazh -Aftësi të mira komunikuese dhe i/e aftë që të punoj në grup Avan...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamike…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote! Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ne Fu...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

JUNIOR SALES ITALISHT

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Pershendetje! Jemi nje zyre e njohur qe po operon mbi 3 vite ne treg dhe po kerkojme te zgjerohemi me operatore BROKER junior ne gjuhen italiane. Kriteret e vetme qe kerkohen eshte te jeni njohes i mire i gjuhes italiane dhe te keni eksperience ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kërkojmë Agjentë Closer Për Gjuhen Greke, Spanjolle , Angleze Dhe Gjermane.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OFROHET POZICION I LIRE PUNE (Menaxhere / Kordinatore Zyre)

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/05/2021
[i]Ofrohet pozicion i lire pune menaxhere / kordinatore zyre ne nje kompani nderkombetare ne fushen e real estate, Preferohen kandidate te cilet plotesojne keto kushte: [/i] 1) Arsim i larte. 2) Aftesi te mira komunikimi. 3) E rregullt ne paraq...
 • Profesioni: Menaxhere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/04/2021

Operatore Per Shitjet Online

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 21/04/2021
Kerkohet operatore per shitjet online me eksperience Kushtet e punes shum te mira Paga shum e knaqshme Orari: 08:30 - 16:30 E shtuna pushim...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

🔈Mundesi E Jashtezakonshme Per Te Rritur Te Ardhurat Tuaja !

Ring Center, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 15/05/2021
🔹Kerkojme agjent telefonik per gjuhet : - GJERMANISHT - FRENGJISHT - SPANJISHT 👉Kriteret e aplikuesve : -Mosha 18-30 vjec . -Njohuri mbi nivelin mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese . -Disponibilitet per te p...
 • Profesioni: Agjent telefonike
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/04/2021

DuaPizza, Ofron Vende Pune Per Banakier /e

Rruga Milto Tutulani, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2021
DuaPizza, ofron vende pune per banakier /e : Kerkesat per kete pozicione jane: 1.Te jete mbi moshen 25 vjec. 2.Te kete perfunduar shkollen e mesme 3.Te kete eksperience pune. 4.Te kete aftesi te mira komunikuese . 5.Te jete i perkushtuar ne p...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

DuaPizza, Ofron Vende Pune Per Shperndares Porosish

Rruga Milto Tutulani , Tirane Pagesa:40,000 Leke
DuaPizza, ofron vende pune per shperndares porosish : Kerkesat per kete pozicione jane: 1.Te jete mbi moshen 22 vjec. 2.Te kete perfunduar shkollen e mesme 3.Te kete pak eksperience pune. 4.Te kete aftesi te mira komunikuese . 5.Te jete i per...

Kerkohet Punonjese Per Tobacco Shop

Rruga Barrikadave, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/04/2021
Corner Tobacco shop i pozicionuar ne kryqezimin e Rr. Barrikadave dhe Reshit Petrela (perballe me Trinity Bar), kerkon te punesoje shitese te disponueshme per te punuar turni I dhe II. Pershkrimi i punes: -Kujdeset per shitjen e produkteve te duh...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

Kompleksi Reli Kerkon Staf

Rruga Miqesia,Spitall Durrës , Durres Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/05/2021
Kompleksi reli kerkon te punesoj staf Kerkohen: Picajol/e,ndihmes picajol/e Barman/e Vendodhja rruga “Miqesia” Spitall Durres Te gjithe te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit + ose ne whatsapp...
 • Profesioni: Picajol,Barman
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/04/2021

Kerkoj Puntor Per Larje Tapiceri

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj puntor per larje Tapiceri E cila ka punuar ma perpara ne kte fush per cdo lloj pyetje Ju lutemi kontakt ne nr e telefonit ...

Agjent Terreni- Rroga Bazë 450€

Unaza & Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 29/12/2024
Kërkohen agjent terreni me ose pa eksperiencë pune. Orari i punës sipas zgjedhjes personale. Rroga bazë 450€ plus bonuse. Për më tepër informacion kontaktoni në numrin: +...
 • Profesioni: Agjent terreni
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/04/2021

Kerkoj Te Punesoj Kamarier/e Dhe Banakjer/e

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/05/2021
Kerkoj t punesoj kamarier/e dhe banakjer/ me eksperience ne t dyja pozicionet.Preferohet qe nje person ti beje t dyja pozicionet ne nje turn.Paga e kenaqshme ...

Copper Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Stadiumi Dinamo , Tirane Me Marreveshje
Copper kerkon te punesoje banakier/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te gatshem t...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Den’s Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Den’s Lounge Bar kerkon te punesoje banakier/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

5 Vendet E Fundit Per Me Te Miret ,kerkohen Agjent Italisht Si Dhe RETENTION 1500 Euro!⏳🕰

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Flet Italisht ? Je ne kerkim te nje pune ku vleresohesh? Atehere nxitoni te bashkepunoni me ne,ne nje ambjent comfort dhe shume prane qendres se qytetit! OFROHEN: - Page baze duke filluar nga 1000 Euro Neto - ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MR Pizza Kerkon Te Punesoi Staf

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mr. Pizza kerkon te punesoje: - Picier/Picajol - Kasiere (F) - Motorrist Kriteret e punes: - Te kene eksperience ne pozicionet perkatese - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem. O...

Kerkojme Agjente Closer Per Gjermanisht

Afer Bar Universi, Tirane 500 Euro
Kerkojme operatore ne gjuhen gjermane me ose pa experience . Ju mjafton qe te keni deshiren per te punuar sepse mundesine jua japim ne. Ne kerkojme: Kerkojme persona qe te jene korrekte dhe pozitive, te cilet jane ne kerkim te nje marredh...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kamarier

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/04/2021
Luna bar kerkon Kamarier me eksperience pune Paga e kenaqshme + siguracione ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

Sanitare

Gjermani, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Ofroj nje vend Pune si Sanitare per Hotel dhe Restaurant ne Gjermani. Ju lutem Te Interesuareve vetem per Afatgjate, perndryshe mos na kontaktoni....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/04/2021

Flisni Gjermanisht/ Spanjisht/ Italisht/ Anglisht/? Filloni Pune Menjehere Tek Ne.

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/04/2021
Dini nje gjuhe te huaj por nuk keni eksperiece? Deshironi te keni nje pune me te ardhura te larta? Jeni ne vendin e duhur. 🔹Blue Solution eshte duke rekrutuar agjente ne gjuhet: -Gjermane -Spanjolle - Italiane -Angleze 📌K...
 • Profesioni: Agjente Forex.
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/04/2021

Ofrojme Vend Pune

Rruga Dyli Haxhire, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Posedojme faqe online dhe kerkojme nje vajze dhe nje djale te jene imazhi i veshjeve tona. Te kene deshire dhe pasion fotografine dhe veshjet. Te interesuarat te kontaktojne ne whatsapp. Gjithashtu kerkojme operatore shitjesh online ne fushen e fa...

Tirane, Ofrohet Shitëse,Kamarier, Banakier

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Shoqëria "Mon Amour" Shpk kërkon të rekrutojë punonjës si më poshtë: Shitëse Kamarier/e Banakier/e...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/04/2021

【Tirane】Kerkojme Kamerier/e! Tel☎:0695290363

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/12/2022
Restoranti i njohur ne rr. Themistokli Germenji (mbrapa Liceut Artistik) kerkon te punesoje: Kamerier/e -Me aftesi ne komunikim ne Anglisht; -Puna fulltime (personi duhet te pranoje ore shtese si edhe orarin deri vone); -Paga e kenaqshme, pu...
 • Profesioni: Kamerier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/04/2021

Kerkohet Banakier/e Kamarjer/e

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/04/2021
BarKafe 83 kerkon te punesoje Banakier/e Kamarjer/e ambient i qete dhe familjar , orari ne pasdite (14 :30 me 11 :00), paga : 25000 ( leke te reja ), te interesuarat te kontaktojne ne : adresa : ne krah te ish koloseo 2. Perball fondit te zhvilli...

Lej&Laj Pasticeri Kerkon Te Punesoje Kamarier

Tregu Elektrik, Tirane Me Marreveshje
Lej&Laj pasticeri kerkon te punesoje kamarier 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jen...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kafe Il Giardino Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Rruga Bilal Sina, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar kafe il Giardino kerkon te punesoje banakier/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jen...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ejona Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kamarier

Blloku Gintash, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ejona Restorant kerkon te punesoje ndihmes kamarier 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Gjuha angleze - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te...

Big Bite Kerkon Te Punesoje Kamariere.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Big Bite kerkon te punesoje kamariere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Mosha 20-35 vjece - Te jene fleksibel me oraret. - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Restorant Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Sanitare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Restorant Vila 7 kerkon te punesoje kamariere dhe sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. ...

Restorant Kastrati Kerkon Te Zgjeroje Staf

Qender,Tirane , Tirane Me Marreveshje
Restorant Kastrati kerkon te zgjeroje staf. -kuzhiniere - ndihmese kuzhiniere tradicionale 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - ...

Tony’s Bistro Tirana Kerkon Te Zgjeroje Staf

Astir , Tirane Me Marreveshje
Tony’s Bistro Tirana kerkon te zgjeroje staf - pjatalarese - ndihmes kuzhiniere 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene ...

Artisti Lounge Don Bosko Kerkon Te Zgjeroje Staf

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Artisti Lounge Don Bosko kerkon te zgjeroje staf - ndihmes banakier/e - hostess 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene po...

Artist Lounge Don Bosko Kerkon Kamarier Banakier Dhe Barist

Rruga Don Bosko , Tirane Me Marreveshje
Artisi Lounge kerkon te punesoje -Banakier -Kamarier -Barist ✅Kriteret e punes: 🔸Te kete eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet 🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv ...

Pasticeri Tritikum Kerkon Te Punesoje Shitese Per Furre Buke Dhe Pasticeri

Rruga Abdyl Pajo, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pasticeri Tritikum kerkon te punesoje shitese per furre buke dhe pasticeri. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Mosha : Deri 30 vjece - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Italian Coffee& Food Kerkon Te Punesoje Banakiere Dhe Kuzhinier/e

Arena Center, Tirane Me Marreveshje
Italian Coffee& Food kerkon te punesoje -banakiere -kuzhinier/e ✅Kriteret e punes: 🔸Te kete eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet 🔸Te jene te shkathet dhe pozi...

Restorant Bamboo By Vila Belvedere Plazh Durres Kerkon Staf

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
Restorant Bamboo by Vila Belvedere Lagja 13 Plazh Durres kerkon staf. -Menaxher hoteli -kuzhinier - kamarier/e -banakier/e -nd/kamariere 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. ...

Corner 01 Lounge Bar Kerkon Te Zgjeroje Staf

Astir,Tirane, Tirane Me Marreveshje
Corner 01 Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf -Kamariere /banakiere ( qe te beje dy pozicionet e punes ) Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ...

Bistro Pizzeria Kerkon Punonjes Fast Foodi ,krepier/e Dhe Sanitare

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bistro Pizzeria kerkon punonjes fast foodi,krepier/e dhe sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Me ose pa eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur...

Bromley Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Banakier/e

Rruga e Burgut,Tirane, Tirane Me Marreveshje
Bromley Bar kerkon te punesoje kamarier dhe banakier/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te ...

Meteor Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier,e/Kamarier,e

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Meteor Lounge kerkon te punesoje - Banakier,e/Kamarier,e (1 person per te dyja pozicionet) ✅Kriteret e punes: 🔸Te kete eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i,e sjellshme dhe i,e qeshur me stafin dhe klientet 🔸Te je...

Siar Lounge Bar Kerkon Staf

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Siar Lounge Bar kerkon staf - Kamarier 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te jene te gatshem te punojne 2 turne,06:30 ne mengjes ne pune. - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe kl...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Artist Restro Bar Myslym Shyr Kerkon Staf

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Artist Restro Bar Myslym Shyr kerkon staf : - ndihmes/e banakiere 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur...

Dr Artist Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dr Artist kerkon te zgjeroje staf barist banakier kamarier shisha boy ndihmes banakier 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ...

Ambla 2 Bar Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ambla 2 Bar Lounge kerkon te zgjeroje staf. - Banakiere femer - kamarier/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive...

Sanitare

Gjermani, Tirane 1,000 Euro
Ofroj nje vend Pune si Sanitare per Hotel dhe Restaurant ne Gjermani. Ju lutem Te Interesuareve vetem per Afatgjate, perndryshe mos na kontaktoni....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pastaria Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Sales , Tirane Me Marreveshje
Pastaria kerkon te zgjeroje staf : - kuzhinier/e - ndihmes kuzhinier/e - prodhuese makaronash(deri 35 vjece) -sanitare (deri 45 vjece) 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te j...

Bar Restorant New Patricia Kerkon Staf

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Restorant New Patricia kerkon staf - kuzhininer/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te gatshem te punojne me turne. ⚫Ofrohen ...
 • Profesioni: kuzhinier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Barist - Teknik Kafe Mirmbajtje Ekpsresesh Dhe Paisje Te Barit

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 55,000 Leke
Na kontaktoni ne Whatsapp Kushtet e punes: - Person i ndershem dhe serioz - Te jete i afte te mesoje shpejte dhe te pershtate - Te jete i komunikueshem pas - Mosha: mbi 25 vjec - Eksperienca te mepareshme pune Eksperience me mirembajtjen e ...

Bar Eden Park Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakier/e

Qender,Tirane , Tirane Me Marreveshje
Bar Eden Park kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. -...

Hotel Bar Restorant Ne Shengjin Kerkon Staf

Shëngjin, Albania, Lezhe Me Marreveshje
Hotel Bar Restorant ne Shengjin kerkon staf Kamarier/e Banakier/e Sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene poziti...

A’Noir Kerkon Banakier/e

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
A’Noir kerkon te zgjeroje staf: - Banakier/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene t...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pizza Tirona Kerkon Staf

Selvia, Tirane 60,000 Leke
Pizza Tirona kerkon te punesoj: Picajol paga fillon nga 300 mij deri ne 700 mij Leke Kuzhinier paga fillon nga 300 mij deri ne 700 mij Leke Recepsioniste Menaxher Shef salle per restorantin Kriteret e kandidateve : Te kene ekspe...

Da Capo Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Da Capo Lounge kerkon te punesoje: - Banakier. - ndihmes banakier - kamarier - kamariere - sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe kli...

Ofrohet Vend Pune Kamarier/e Per Ne Gjermani

Vlorë, Albanien, Vlore 1,200 Euro
Ofrohet vend Pune per Kamarier/e. Per ne Gjermani. VETEM me Dokumenta Europiane,per me shume detaje na kontaktoni nepermjet E-Mail dhe WhatsApp....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Operatore Per Shitjet Online

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Kerkohet operatore per shitjet online me eksperience Kushtet e punes shum te mira Paga shum e knaqshme Orari: 08:30 - 16:30 E shtuna pushim...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Siar Lounge Bar Kerkon Staf

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/05/2021
Siar Lounge Bar kerkon staf - Kamarier 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te jene te gatshem te punojne 2 turne,06:30 ne mengjes ne pune. - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe kl...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/04/2021

📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht Dhe Team Leader Italisht

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro
🗣️"Panorama Call Center" hap vende te lira pune ne pozicionet: - Operator Anglisht - Team Leader dhe Operator/e Italisht 📌Kerkohet: 🗣️Nivel mesatar i gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Kerkohen operator...
 • Profesioni: Agjente Marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/04/2021

Bromley Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Banakier/e

Rruga e Burgut,Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 13/05/2021
Bromley Bar kerkon te punesoje kamarier dhe banakier/e 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te ...

KERKOJME SHTESE

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/04/2021
Kerkojme Punonjese per dyqan celularesh te jete e komunikueshme te kete njohuri mbi perdorimin e smartphone, mbi rrjetet sociale. Puna 5 ore pasdite 16;00-21:00 Page +BONUS Te interesuarat te dergojne nje CV ne email : nextstorealbania@gmail.co...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/04/2021

Artist Lounge Don Bosko Kerkon Kamarier Banakier Dhe Barist

Rruga Don Bosko , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 13/05/2021
Artisi Lounge kerkon te punesoje -Banakier -Kamarier -Barist ✅Kriteret e punes: 🔸Te kete eksperience te meparshme pune 🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet 🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv ...

Bistro Pizzeria Kerkon Punonjes Fast Foodi ,krepier/e Dhe Sanitare

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/05/2021
Bistro Pizzeria kerkon punonjes fast foodi,krepier/e dhe sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Me ose pa eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur...

🔈 Mundesi E Arte Punesimi !!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔹Global Fintech lider ne treg ne fushen e marketingut hap vende te lira pune ne pozicionet: 100 Agjent FTD - Italisht 👉Kerkohet: - Nivel mbi mesataren i gjuhes perkatese ne komunikim. - Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunues...

Kerkohet Banakier/e Kamarjer/e

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
BarKafe 83 kerkon te punesoje Banakier/e Kamarjer/e ambient i qete dhe familjar , orari ne pasdite (14 :30 me 11 :00), paga : 25000 ( leke te reja ), te interesuarat te kontaktojne ne : adresa : ne krah te ish koloseo 2. Perball fondit te zhvilli...

Metro Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Metro Bar kerkon te punesoje banakiere femer 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te g...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Konsulent Imobiliar

Rruga Jakov Xoxa, Fier, Albania, Fier Me Marreveshje
Nese prioritet per ty jane: • Rritja profesionale. • Te ardhura qe i percakton ti me energjine, pasionin dhe kembenguljen tende per nje jetese te mire per vete e familjen. • Menaxhimin me te mire te kohes. Behu pjese e rrjetit nr.1 ne bote...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece

KERKOHEN PUNETORE FABRIKE NE KROACI

Rruga e Kavajes, Condor Center, Kati 3, Tirane 1,000 Euro
📍 HAPEN VENDE TE REJA PUNE NE KROACI 📍 🔖 Pozicionet e punes: 1-Operator i sharres: Ai qe pret derrasat e dushkut dhe ahut 2-Operator i prerjes kryq: Ai qe pret bordet per se gjati 3-Operator multi rip: Ai qe pret bordet ne shkopinj ...

💥RRIT TE ARDHURAT MENJEHERE! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇬🇷

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
📌"Kompania Impact" lider ne tregun shqiptar kerkon operator/e me/pa eksperince ne gjuhe: 🇩🇪 Gjermanisht 🇬🇷 Greqisht 👉🏻Ofrojme : 💸 Page baze 500 euro. 💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, jav...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

ATELIE ARIANA KERKON RROBAQEPESE SPECIALISTE

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkohen rrobaqepese specialiste per qepje te rrobave me porosi. Preferohet me eksperience pune. Paga e kenaqshme. Adresa: Rr. Pjeter Bogdani, mbrapa shkolles Edith Durhami. Na kontaktoni tek nr !...
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

【Tirane】Kerkojme Kamerier/e! Tel☎:0695290363

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Restoranti i njohur ne rr. Themistokli Germenji (mbrapa Liceut Artistik) kerkon te punesoje: Kamerier/e -Me aftesi ne komunikim ne Anglisht; -Puna fulltime (personi duhet te pranoje ore shtese si edhe orarin deri vone); -Paga e kenaqshme, pu...
 • Profesioni: Kamerier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vende Pune Konsulente Imobiliar

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nëse jeni lodhur nga rutina e punës 8me5, jeni energjikë dhe ambiciozë, ju pëlqen real estate dhe dëshironi që pagën mujore ta vendosni vetë, APLIKONI TANI për t'u bërë një nga profesionistët e stafit të zyrës RE/MAX Diamond. ...

🏨 Hotel Ne Himare Kerkon Staf

Himarë, Albania, Himare Me Marreveshje
🏨Hotel ne Himare kerkon te punesoje staf: Recepsioniste Kamariere Sanitare ◾️Ofrojme pagesa te kenaqshme, kushte te mira pune, akomodim dhe ushqim i ofruar nga hoteli. 📍Adresa: Himare...

RE/MAX Alpha Po Kerkon Agjente Imobiliar!

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Alpha, e ndodhur ne qender te Tiranes prane Sheshit Selvia tek Rruga Siri Kodra, pjese e rrjetit me te madh imobiliar ne bote po kerkon agjente negocimi per pasurite e paluajtshme. Ne ofrojmë : - Trajnime të vazhdueshme - Bonuse t...

Punetor Magazine

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Na kontaktoni ne whatsapp Kushtet e punes: - Person i ndershem dhe serioz - Person i komunikueshem dhe i sjellshem pasi do kete te beje me koleget gjate gjithe kohes ne pune - Te jete ne gjendje te mire fizikisht dhe i fuqishem pasi pozicioni...

Koordinatore Zyre Punesimi

Rruga e Kavajes, Condor Center, kati 3, Tirane 30,000 Leke
🔖#MUNDESI_PUNESIMI_NE_TIRANE🔖 🌸#KORDINATORE_ZYRE Aplikantet e interesuara duhet qe: ◈- Te kene njohuri shume te mire te gjuhes angleze. ◈- Te kene aftesi te mira komunikuese dhe ne shkrim. 📌Presim ne email aplikimet tuaja m...

Tregu Petro Nini Shpall Konkurs Per Vende Te Lira Pune

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania, Tirane 270 Euro
👉*TREGU PETRONINI* 𝗦𝗛𝗣𝗔𝗟𝗟 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 𝗣𝗘̈𝗥 𝗩𝗘𝗡𝗗𝗘 𝗧𝗘̈ 𝗟𝗜𝗥𝗔 𝗣𝗨𝗡𝗘 Pozicioni i punes: Asistent/e ne shitjes Vendi : Rruga Petronini (prane tregut elktrik)...
 • Profesioni: Shit - blerje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Kamarier/e Dhe Sanitare

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane 27,000 Leke
KAMARIER/E. Eksperienca e meparshme dhe njohja e mire e verave dhe kuzhines perben avantazh. Po kerkojme nje njeri teper korrekt dhe pozitiv, si dhe nje person qe eshte nje kerkim te nje marredhenie pune afatgjate dhe te qendrueshme. SANITARE. K...

Tirane, Ofrohet Shitëse,Kamarier, Banakier

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqëria "Mon Amour" Shpk kërkon të rekrutojë punonjës si më poshtë: Shitëse Kamarier/e Banakier/e...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣📢 ForTrade Albania Kerkon URGJENT!!! Account Manager Ne Gjuhet Gjermanisht, Greqisht 🇩🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
🗣️"ForTrade Albania" kompania lider ne treg ne fushen e marketing hap vende te lira pune ne pozicionet: 🇩🇪 Agjent FTD-> Gjermanisht 🇬🇷 Agjent FTD> Greqisht 👉🏻Kerkohet: 👌🏻Nivel mbi mes...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Po Rekruton Konsulent Shitjesh, (Future Home Integrity)

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Future Home Real Estate ne kuader te zgjerimit te saj kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin: Konsulent/e Shitjesh. Bashkohu me Brandin me te madh Shqiptar te Real Estate🥇 Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Cfare do te gjeni ne Future H...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin Orari Per pas Dite Dhe ju lutem te gjithe te interesuareve te na dergojne nje cv ne watcap Tel ...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pashallesha Kerkon Masazhjere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 32,000 Leke
Ofrohen vende te lira pune masazhatore per ne durres dhe tiran transporti i siguriar...
 • Profesioni: Masazhatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Stockholm Coffee&Lounge Komuna Parisit, Kerkon Te Punesoje Kamarjere (femer) !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Rruga Liman Kaba, kerkon te punesoje: Kamarjere (me ose pa eksperience) Mosha: 18-27 vjece Orari: me turne Paga: 26000 leke+siguracione. Te interesuarat ju lutem te na kontaktojne ne numri...
 • Profesioni: Kamarjere .
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

OFROHET POZICION I LIRE PUNE (Menaxhere / Kordinatore Zyre)

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
[i]Ofrohet pozicion i lire pune menaxhere / kordinatore zyre ne nje kompani nderkombetare ne fushen e real estate, Preferohen kandidate te cilet plotesojne keto kushte: [/i] 1) Arsim i larte. 2) Aftesi te mira komunikimi. 3) E rregullt ne paraq...
 • Profesioni: Menaxhere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Menaxher/e Logjistike Dhe Magazine

Rruga Industriale 49, Kashar, Albania, Tirane 50,000 Leke
Na kontaktoni ne whatsapp Ne jemi nje kompani distributore serioze dhe e konsoliduar ne tregun Shqiptar prej 10 vitesh dhe jemi ne kerkim te nje personi te afte, te ndershem, te komunikueshem dhe ne kerkim te nje pozicioni pune afatgjate. Ker...

KAZA MARKET Kerkon Kasiere(Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
KAZA MARKET kerkon Kasiere me eksperience pune ne market. Te interesuarat te paraqiten ose te kontaktojne ne . Adresa: Rruga:Teodor Keko, Unaze e re, mbi FAMED Bar....
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Pjatalarese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Pjatalarese Te kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete pozitive dhe me integritet ne pune Te jete i gateshem te punoi me turne •Ofrohen: -Kushte shu...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht/Italisht Dhe Team Leader Italisht

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
🗣️"Panorama Call Center" hap vende te lira pune ne pozicionet: - Operator Anglisht - Team Leader dhe Operator/e Italisht 📌Kerkohet: 🗣️Nivel mesatar i gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Kerkohen operator...

Twist Bar (stacioni I Trenit) Kerkon : Banakier/e , Kamarier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar (stacioni i trenit) kerkon: banakier/e turni 2 kamarier/e ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofron Kushte te mira pune ...

Kerkojme Agjente Closer Per Gjermanisht

Afer Bar Universi, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 14/12/2024
Kerkojme operatore ne gjuhen gjermane me ose pa experience . Ju mjafton qe te keni deshiren per te punuar sepse mundesine jua japim ne. Ne kerkojme: Kerkojme persona qe te jene korrekte dhe pozitive, te cilet jane ne kerkim te nje marredh...

Kërkohet Shitëse Për Dyqan

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:27,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/05/2021
Kërkohet një shitëse për një dyqan rrobash të përdorura që do të hapet së shpejti. Aftësitë: - Të jetë e komunikueshme; - Të ketë dëshirë dhe një qasje pozitive ndaj punës; - Të jetë e sjellshme me klientët; Orari i pun...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/04/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim