kerkesa pune sezonale itali 2019  

 Online 23 lexues | 4 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: - Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience - Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) - Motorrist me motorrin e tij. - Kamarier ose Kamariere - Pastrues...

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kërkohët SHITËSE Kozmetike

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkojmë një vajzë e cila duhet të jetë: -E sjellshme -E paraqitshme -Të ketë dëshirë për punë. -Të ketë aftësi komunikuese, bindëse, dhe shkathtësi. -Vajza duhet të jetë e aftë dhe për promocion pasi në orarin e punës du...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

AD GROUP Ofron Rreth 290 Vende Te Lira Per Pune PA EKSPERIENCE

Rruga rilindja, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkohen rreth 290 puntor/e per fabrik super mundesi per ata pa zanat ska problem eksperienca Mjafton te vini dhe te keni deshire per te punuar mundesi rritje profesionale. Paga me e vogel eshte 27'000leke (te reja) 8 ore ...
 • Profesioni: Punetor/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Speedshop.al Kerkon Te Punesoje Operatore Per Shitjet Online

Rruga 5 maji mbrapa concord center, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Speedshop.al kerkon te punesoje operatore femer per shitjet online kushte komode pune te jete e sjellshme e komunikueshme me klientin te lutem te interesuarat te na dergojn cv me email paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kamarier/e Banakier/e

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Bristot Lounge prapa stadiumit Dinamo kerkon staf, kamarier ose banakier...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkohet Punetor Per Shperndarje

Rruga nacionale tirane dajt, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet punetor per shperndarje me fugon...
 • Profesioni: Shperndares
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkohet Guzhinier Dhe Ndihmes Guzhinier

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet guzhinier me eksperience ne pjatat e para, supa dhe sallata. ...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkohet Ndihmes Banakier/e

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2019
Me eksperience, me turne. ...

Kerkoj Kimist Ne Industrine Minerare.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkohet urgjent kimist ne fushen minerare.Te jete i afte te percaktoje perberjet e mineralit dhe te beje ndarjen e metaleve nga ai. Nuk ka rendesi menyra e punes i rendesishem eshte rezultati. Arsimi dhe mosha nuk perbejne problem rendesi ka aftesi...
 • Profesioni: Kimist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkoj Shites Turn I III

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kerkoj shites turn i III ....
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkojme Babysitter Per Djalin. Per Ne France

Bulevardi Gjergj Fishta 6, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Babysitter per dajalin per ne France. Jemi familje nga Kosova.jemi shume te qete dhe te dashure cdo kushe qe do zgjedhe te punoje tek neve do ndihet si ne shtepine e vete. Nr 00 33 Faleminderit. ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkohet Agjente Udhetimi (Femer)

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Agjensia ELITE TRAVEL kerkon te punesoje agjente udhetimi (femer) me kohe te plote. ⬇ Kriteret e kandidates: - Te kete njohuri te mira ne perdorimin e internetit dhe rrjeteve sociale. - Te njohe shume mire gjuhen angleze me shkrim dhe me g...
 • Profesioni: travel agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Noa Caffe Kerkon Banakier

Xhanfize Keko, Tirane 35,000 Leke
Noa Caffe kerkon banakier me eksperience pune, paga e kenaqshme (me mareveshje) dhe siguracionet e perfshira. Kushte te mira pune + ndihme ne banak!...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Banakier

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BarKafe 83 kerkon te punesoje banakiere ambient i qete dhe familjar , orari ne mengjes ( 06:00 - 14 :30 ), paga : 25.000 ( leke te reja ) + siguracione ose 32000 leke ne dore, te interesuarat te kontaktojne ne : ose adresa : ne krah te ish kolose...
 • Profesioni: Banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN SHOFER PER TRANSPORT NDERKOMBETAR!!!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,750 Euro
Agjensia e Punesimit SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA kerkon : SHOFERA PER TRANSPORT NDERKOMBETAR MALLRASH !!! PAGA 1750 EURO NETTO!! KERKOHET : -PATENTE CE -NJOHURIA E GJUHES ANGLEZE -KAR...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kritea Kerkon Kamarier/e Ose Banakier/e Me Page Shume Te Mire + Siguracione Te Paguara!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2020
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...
 • Profesioni: Business Manager
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

SHOFER PER SHPERNDARJE

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:41,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Kompania lider ne treg Biote Albania Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh. Te interesuarit duhet : te disponojne patente te jene te disponueshem per pune ne gjithe territorin e Shqiperise. te jene te komunikue...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkohet Kamarier/e

Ish parku autobuzave, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier/e me koh t pjesshme Te shtunen dhe t dielen turni 2 Paga e kenaqshme ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2019

Kerkoj Punetore Per Shtepi 2 Here Ne Jave

Rruga Alla mes kopshit zoologjik dhe botanik, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/08/2019
Kerkoj nje zonje 35-50 vjece per punet e shtepise dhe hekur ne nje shtepi 1+1. Puna eshte 2 here ne jave , prane kopshtit Zoologjik. Te interesuarat te me kontaktojne sa me shpejt tek nr: . Faleminderit....
 • Profesioni: Pastrim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Kujdestare Per Te Moshuar

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/09/2019
Kerkojme nje kujdestare per nje zoteri te moshuar,zona Tirane te interesuarit te kontaktojne ne nr e tlf. ...

Kerkohet Financier/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:550 Euro Afati i Aplikimit: 04/10/2019
Me rastin e zgjerimit te kompanise , kerkojme nje financier/e me ose pa eksperience mjafton te kete mbaruar universitetin ne Tirane ne shtet nga viti 2012-2016. Kompania do ofroje trajnim 2 javor falas dhe me te miret do perzgjidhen . Ju lutemi vete...
 • Profesioni: Financer/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

Kerkojme Sanitare ( Pastruse )

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/10/2019
Ofrojme vend pune si sanitare ( pastruese ) ne nje bar kafe te stacioni i trenit tirane, kushte shum te mira pune , paga plus sigurime edhe me 1 dite pushimi ne jave per kohe afatgjate....

Kerkoj Pastruese Per Sallon

Perball juridikut, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Kerkoj pastruese per sallon me orar te shkurtuar paradite, paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2019

Kerkohet Shites/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2019
SMART STORE ALBANIA Kerkon punetor/e me eksperience pune ne fushen e marketingut per shitje celularesh dhe aksesoresh te ndryshem. Per me shume informacion na kontaktoni. ...
 • Profesioni: Shites/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Recepsioniste Ne Palester

Rruga Musa Maci, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohet Recepsioniste ne palester. Personat e interesuar te kontaktojne. Paga e kenaqshme dhe orari i punes pasdite. ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Ndihmse Ne Administrate

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 10/07/2019
ne punojm me transport te mallrave te ndryshme dhe na nvojitet nje ndihmse ne administrate per fatura hyrje dalje per me shum info na kontaktoni...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Bar New City Kerkon Kamarier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar new city kerkon kamarier me pervoj pune paga e kenaqeshme, te interesuarit te kontaktojne...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje: -Kamariere (F) Page 25000 (mije leke) -Pastruese Page 25000 (mije leke)...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Auto Master Kerkon Te Punesoj!

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/10/2020
Auto Servis Master kerkon punonjes me profil: – Specialist per lyerje makinash (bojaxhi) – Stukator – Montues/çmontues Me/pa eksperience pune. Adresa: rruga Muhamet Deliu, Fresku, Tirane Nr. Kontakti: ...
 • Profesioni: Stukator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2019

Kerkojme Agjent Shitjesh (m)

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Jemi ne kerkim te agjenteve te shitjes per produkte me shumice. Mosha 20-35 vjec Te jete i pajisur me patente te kategorise B Paga mjaft e kenaqshme Kontakt Whatsapp +...
 • Profesioni: Agjent Shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim