kerkohet shofer furgoni 9988 njoftime

 Online 16 lexues | 5 njoftime ne pritje

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Kerkojme Operatore Dhe Team Leader

Qender, Rruga Kavajes, Tirane 60,000 Leke
Po kerkoni nje mundesi te re punesimi dhe nuk po gjeni ate qe po kerkoni!? Shpesh ofertat...

Kerkojm Banakiere (F) Me Ose Pa Eksperience

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofroj vend pune Banakiere (F) me ose pa eksperience pune Adresa : Tek Gjykata , Ish Ekspo...

Auto1 Albania Po Kerkon Agjent Shitjesh Ne Gjuhen Gjermane Ose Frenge

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Auto1 Group nje kompani multinacionale gjermane e specializuar ne blerjen dhe shitjen e ma...

Fillo Profesionin Me Te Bukur Dhe Me Te Paguar Ne Bote!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Me Marreveshje
Be hu Ekspert Pronash Dhe Fito Sa Leke Te Duash Real Deal, agjensia Nr. 1 e pronave n...

PUNETOR/E FAST FOODI + KREPIER/E + KAMARIERE +SANITARE + Kasiere

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. ...

Jeni Ne Kerkim Te Nje MUNDESIE Qe Te Ofron PARA Dhe SHPERBLIME Te MAJME! ATEHERE KJO ESHTE MUNDESIA

Rruga e Kavajes, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Ke aftesi te mira komunikuese dhe eksperience te meparshme ne Call Center? Next sha ofr...

Vend Pune Kamarie

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
BOCCA CAFFE kekone te punesoje kamariere ( f ) turni i 2t, orari 15 -23 me eksperienc pune...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 09/12/2018 22:20

Kerkoj Guzhinjere Dhe Nd.guzhinjere F.

Rruga Don Bosko, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj 1)Guzginjere.me eksperience pune ne gatimin e tavave.si psh Lazanje.Pastice.Te mb...

Shoqeria "O.T.C "Sh.p.k

Prane Shkolles 9 - vjeçare Vasil Shanto, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:23,000 Leke
Kompania O.T.C Sh.p.k me 24 vite eksperience kerkon te punesoje : 1.Menaxhere Pagesa...

Studio Ligjore " Caushaj "

Prane Shkolles 9 - vjeçare Vasil Shanto, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Studio Ligjore "Caushaj " kerkon te punesoje : 1. As/Avokate Te dipsonoje ka...

Kerkojm Kamarjer

Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm kamarjer! +355693926171...
 • Profesioni: kamarjer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 09/12/2018 22:19

Kerkohet Ekonomiste E Brendshme

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Baron Kerkon te Punesoje Ekonomiste te brendshme per inventarin e Produkteve. Adresa ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE NE KEMISHARI.PUNETORE ME EKSPERIENCE 1-BIRA DHE KOPSA 2-TEGE...

Pune Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish-Bllokut, kerkon te punesoje 50 operator/e. Ju...

Stockholm Coffe&Lounge Kerkon Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge kerkon sanitare femer Paga 24000 lek + sigurime. Te interesua...

Kerkojme Broker, Agjente Dhe Team Leader. Paga 400€ Neto.

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet, te Bulevardi Zhan d'Ark (pe...

Call-it Kerkon 70 Operator/e Per Seline Me Te Re Tek Rruga Elbasanit.

Rruga Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, (ne krahe te Deges se Thesarit), Tirane, Tirane Me Marreveshje
Call-it Tirane, kerkon 70 operator/e per seline me te re tek Rruga Elbasanit. Aplikanti d...

Vende Te Lira Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Ofrohen vende pune per persona te kominukeshem dhe bashkveprues ne grup. Agjent/e shitjes...

Premium Services Kerkon 50 Operatore Ne Gjuhen Gjermane , Angleze Dhe Italiane

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Flisni Anglisht Gjermanisht Italisht Spanjisht Keni aftesi te mira ne komunikim📞? ...

Mundesi Punesimi. Ritello Company.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 350 Euro
Kompania Gjermane Ritello ofron vende te reja pune si Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. ...

Lavazhier

Rruga Foto Xhavella, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Lavazhier me eksperience pune ne Unaze te Re ne rrugen Foto Xhavella,lavazhi esht...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 09/12/2018 22:19

Vend Pune Kamariere

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
BOCCA CAFFE kerkone te punesoje kamariere ( f ) me eksperienc pune, orari 15 - 23, turni 2...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 09/12/2018 22:19

Kerkohet Ndihmese Banakiere (Don Bosko/Astir)

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmese banakiere ne Don Bosko dhe Astir Pagese e kenaqshme ...

Menaxhere Shitjesh

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Datja & Co kerkon te punesoj Menaxhere Shitjesh (F) . Te kete eksperience ne fushen e ...

Ofrojme Vende Pune Per Kamariere Dhe Banakiere .

Rruga Niko Avrami, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrojme vende pune per kamariere dhe banakiere . ...

Ofroj Vende Pune

Perballe vizion plus , Tirane Pagesa:30,000 Leke
Brisel Lounge Bar kerkon te punesoje banakiere (femer) dhe kamariere (femer).nr kontakti...
 • Profesioni: banakjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 09/12/2018 16:03

Kamarjere

Rruga Fortuzi, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet kamarjere me eksperience per bar-kafe tek rr. Fortuzi. Ambjent familjar dhe kus...
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 09/12/2018 16:03

Kerkohet Banakier Turni 3 (Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier turni 3. Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 09/12/2018 15:04

Qender Masazhi Tirane Dhe Durres

Durrës, Albania, Durres Pagesa:26,000 Leke
Qendra e masazhit pashallesha kerkohen masazhjere me ose pa eksperjenc pune per ne tiran d...

Glow Bar Vasil Shanto Kerkon Te Punsoje Kamarier , Nd. Banakier Dhe Sanitare Me/pa Eksperienc Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Glow bar & lounge vasil shanto ofron vend pune kamarier , nd.banakier , sanitare...

Ofroj Vend Pune Per Kamarjere (F) Me Eksperienc Pune.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj vend pune per kamarjere (F) me eksperienc pune. Turni 1.Pagesa me marreveshje. Adre...
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 09/12/2018 12:19

Banakiere Femer

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bloom caffe kerkon banakiere femer per Bar Caffe...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 09/12/2018 12:19

Sanitare

Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet Sanitare per Lokal .Te jete serioze dhe e komunikueshme, 6 ore paga 20000 dhe sig...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 09/12/2018 12:19

Kerkoj Pastruese

Rruga Odhise Paskali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Kafe City Light Kerkon te punesoje sanitare , Orari 06:00 - 09:00 ne mengjes dhe 14:0...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 09/12/2018 12:19

Nice Style Sallon Per Meshkuj Dhe Femra

Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Salloni Nice Style per meshkuj dhe femra i sapohapur kerkon te punesoj parukjere me ekspe...
 • Profesioni: parukjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 09/12/2018 11:51

Tirane, Kerkojme OPERATOR TELEFONIKE Me Page 300L/ora NETO Per Fushaten WIND TRE (BUSSINES ) Dhe TR

Komleksi Halili, kati 4,Rruga e Dibres , Tirane Pagesa:400 Euro
1. Renovatio shpk kerkon operator telefonike, per fushtatat WIND TRE BUSSINES dhe TRE CONS...

Kerkojme Shitese

Rruga Foto Xhavella, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme dy shitese per furre buke/pasticeri me ose pa eksperience pune. Puna me turne T1-...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 09/12/2018 08:41

Kerkoj Kamarier

Inxhinieria e Ndertimit,Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje kerkoj te punesoj Kamarier me eksperience pune.. 0676701348...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 08/12/2018 22:57

Ofroj Vende Pune

prane postes stacjoni i trenit, Tirane Pagesa:350 Euro
Ofroj vende pune ne call center per gjuhet: gjermanisht,anglisht dhe spanjisht. Part time...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 08/12/2018 22:08

Vend Pune Per Motorrist

Rruga Gjon Buzuku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Essenza catering ofron vende pune per motorrist. Pagesa eshte e kenaqeshme. Te interesuari...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 08/12/2018 21:48

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim