kerkoj masazhere 

 Online 263 lexues | 21 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Cerchiamo Te?

Via :Xhorxh W Bush Di Fronte Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
3upcall SHPK,Cerca Operatori Outbound anche Team Leader Per La Campagna Telecom Italia. Offriamo ottimo stipendio 💵 • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • Pagamenti ottimi , piu alti del mercato. Ti a...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

KERKOHET SHITESE PER PUNESIM NE KANCELARI

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kanceleri Papirus ofron vend te lire pune - Shitese Adresa : Prane Shkolles se mesme te Gjuheve te huaja Asim Vokshi. Aplikantet duhet te plotesojne kushtet: Te kene mbaruar Bachelor. Te njohin gjuhen angleze. Te zotetojne paketen kompjuterike ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kerkojme Konsulent Imobiliar

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
REALinvest – Real Estate kerkon Konsulent Imobiliar. Mirepresim djem/vajza per tu bere pjese e REALinvest te cilet jane: - Ambicioz dhe energjik - Te mireorganizuar dhe te orientuar drejt rezultatit - Kane aftesi te mira drejtuese dhe nego...

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Femra

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 46,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Kerkohet te punesohen vajza ne poz...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Agjent Imobiliar Me Rrogë Të Mirë + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Angleze,italiane,spanjolle,ceke,kroate,sllovak

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen angleze,italiane,spanjolle,ceke,kroate,sllovake dhe gjermane , bashkepunues, ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Te Punesojme Vajza Ne Pozicionin E Mbikqyreses Se Lojerave

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Tirane, vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency Internacional Casino Tirana ne zemer te Tiranes tek Kompleksi Taiwan eshte i vetmi ambient ne Shqiperi ku mund te argetoheni ne tavolinat dhe Slotet e lojerave te ndrys...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar edhe per here te pare. Jemi ne kerkim te...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Te Punesojme Vajza Per Krupiere

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Keni deshire punosh si Crupiere? N...
 • Profesioni: Krupiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

We Are Hiring! Konsulente Imobiliare-RE/MAX Koncept

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur tâ...

Punonjes Bilardoje

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Bar Kafe “ Vila 25” kerkon: —Punonjes bilardoje Paga e kenaqshme me mareveshje me siguracion Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr ...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Banakier

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm banakier turni i 3 me eksperienc pune edhe Kamarier per turn te par edhe te dyte me eksperienc mosha 20-27 vjec paga shum e kenaqur ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Nora Lounge Kerkon Te Punesoje

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:160 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Nora launge kerkon te punesoj kamarier/e puna me turne paga shum e mir gjiroja shum e mir kushte te mira per punojsit ...Nora lounge ju mirpret ...
 • Profesioni: Menagjer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkohet Kamarier

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkohet kamarier me eksperienc pune. Te jet pa preukopime sepse puna esht me turne...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkohet Kamarier Page Shum E Mir Plus Bakshishe

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkohet kamarier rruga durresit page shume e mir bakshishe staf super i komunikueshem orare fleksibel...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkojme Kamarier

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkojme kamarier me eksperience pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Shites/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/05/2020
Smart Store Albania. Kerkon punetor/e me eksperience pune ne fushen e marketingut per shitje celularesh dhe aksesoresh te ndryshem.  Paga e kenaqshme. Per me shume informacion na kontaktoni. Adresa:Rruga e kavajes, ngjitur me teorenin....
 • Profesioni: shites/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

MENAXHER SHITJESH

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

OFROJME PUNE SHOFER DHE MOTORRIST

Rruga Don Bosko, Shkodër, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/06/2021
Kerkohet shofer dhe motorrist per transport ne depo farmaceutike. paga e kenaqshme me sigurime....
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkojm Nje Infermjere

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albanien, Tirane 3,000 Euro
per nje pacient ne Austri. vetem nepermjet whatcupp ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MENAXHER SHITJESH

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Bar Kafe Kerkon Kamarier/e Mbi Moshen 25 Vjec/e Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune ->Puna eshte e vetem turni pare ->ADRESA: Tek tregu i rrobave,Rruga 5 maji ->Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune Shitese Per Dyqanin Yamamay

TEG - Tirana East Gate, Tirane Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune shitese per dyqanin Yamamay Pergjegjesite: Te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve· Te kuptoje nevojat e klienteve dhe tju mundesoje ne cdo rast asistence dhe informacion mbi specifikat e pr...
 • Profesioni: Shites-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

KAZA MARKET Kerkon Kasiere

Rruga Dajti, Bathore, Kamez , Tirane 200 Euro
KAZA MARKET kerkon kasiere. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Adresa: Rruga Dajti, Bathore , Kamez. Te interesuarit te telefonojne ne nr +...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Kasiere/ Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere dhe punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompleksi Taiwan Kerkon Kamarier.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj kamarier restoranti. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkohet Kuzhinier/e

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Paga 40,000 te reja Siguracione te paguara ...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Ofroj Vend Pune Shitese Per Dyqanin Yamamay

TEG - Tirana East Gate, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune shitese per dyqanin Yamamay Pergjegjesite: Te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve· Te kuptoje nevojat e klienteve dhe tju mundesoje ne cdo rast asistence dhe informacion mbi specifikat e pr...
 • Profesioni: Shites-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkoje Staf Per Guzhine

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/02/2020
Kerkoje Guzhinier per Restorant mosha mbi 22 vjec te jet serioz dhe i komunikueshem kushtet e punes shume te mira ...
 • Profesioni: Guzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

OFROJME VEND TE LIRE PUNE PER POZICIONIN ASISTENTE ZYRE

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Ofrojme vend te lire pune ,asistente ne zyre imobiliare. -Aftesi menaxhimi ne mardhenie me klientin -Gjuhet e huaja perbejne avantazh -Komunikim,ambicie per pune, aftesi per te perthithur informacion...
 • Profesioni: ASISTENTE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Ndihmes Kuzhinjer/e Dhe Motorrist

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkojme te punesojme ndihmes/e kuzhinjer me eksperience ne kuzhine. Mosha jo me shume se 40 vjec/e turni i pare e djela pushim Kerkohet motorrist te zoteroje edhe patenten e motorrit. Pranohet edhe nese zoteron motorrin e tij Paga e kenaqshme...

KAZA MARKET Kerkon Kasiere/ Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere dhe punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kompleksi Taiwan Kerkon Picier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj picier. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: picier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet, Kamarier, Banakier Dhe Sanitare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet nje kamariere femer, nje sanitare femer Te kete eksperienc te ndryshme pune....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

POP ART LOUNGE Kerkon Staf Vajzash

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/05/2020
POP ART LOUNGE hapet se shpejti. Kerkon te punesoje kamariere/F me eksperience pune dhe pastruese qe te banoje ne zonen prane doganes. Pagat e kenaqshme + siguracion Adresa: Rr. Dritan Hoxha, prane Raiffeisen Bank pa vajtur te ish Shqiponja Konta...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Pjatalarese

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Restorant Tony’s Bistro me Bllok kerkon te punesoj pjatalarese per turnin e pare pages e mire e djela pushim ...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkohen Goca Operatore Per Monitorim Te Kamerave Te Siguris...

Rruga Gjin Gjergji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen goca operatore per monitorim te kamerave te siguris... E Hene - E Shtune 08:00 - 16:00...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkoj Te Punesoj Banakjere Dhe Kamarier/e

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkoj te punesoj kamarier/e dhe banakjere me eksperience pune.Te jene t afte te perballojne flukset dhe serioze ne pune....
 • Profesioni: Banakjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/12/2019

Kerkojm Nje Puntore Si Vet Jo Ma Shum

Unaza e Madhe, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Pershendetje mir se erdhet ne Faqen ton Ju Lutem Lexone me ngadal ndoshta kam ber gabime kerkoj ndjes per ket arsye lexone nje her apo edhe dy her por ju Lus shum te me kuptoni para se te na Kontaktoni. Kerkojm Femer jo Mashkull jo aben ta ma...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Kompleksi Taiwan Kerkon Ndihmes Kamarier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj ndihmes kamarier. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e Kujdestare Lodrash

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Kamarier /e Kujdestare lodrash...

Kompleksi Taiwan Kerkon Kamarier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj kamarier bari. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tobacco Malu

Rruga Aleksandër Moisiu, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj shites per turnin e tret...
 • Profesioni: Shites/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/12/2019

Perfaqesuese Shitjesh Vodafone

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Perfaqesueses shitje, pozicion i pershtatshem per vajza Orare 8-2,,,9-4...2-9 Nje dite pushim ne jave Per cdo info referojuni komunikimit me administratorin Bonuse te kenaqeshme. ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim