kerkoj pune part time ne tirane 

 Online 119 lexues | 14 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Orari:15:00-23:00 Paga: 24000 lek+ siguracione. Ofrohen kushte shume te mi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

KERKOHET SHITESE PER PUNESIM NE KANCELARI

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kanceleri Papirus ofron vend te lire pune - Shitese Adresa : Prane Shkolles se mesme te Gjuheve te huaja Asim Vokshi. Aplikantet duhet te plotesojne kushtet: Te kene mbaruar Bachelor. Te njohin gjuhen angleze. Te zotetojne paketen kompjuterike ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojme Te Punesojme Vajza Per Krupiere

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Keni deshire punosh si Crupiere? N...
 • Profesioni: Krupiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Kamariere (Femer) *Punetor/e ...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar edhe per here te pare. Jemi ne kerkim te...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Agjent Imobiliar Me Rrogë Të Mirë + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER FUSHATEN FOREX!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN SPANJOLLE DHE ITALIANE. TE INTERESUARIT PER SPANJISHT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE JENE...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

We Are Hiring! Konsulente Imobiliare-RE/MAX Koncept

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Femra

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 46,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Kerkohet te punesohen vajza ne poz...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojme Te Punesojme Vajza Ne Pozicionin E Mbikqyreses Se Lojerave

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Tirane, vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency Internacional Casino Tirana ne zemer te Tiranes tek Kompleksi Taiwan eshte i vetmi ambient ne Shqiperi ku mund te argetoheni ne tavolinat dhe Slotet e lojerave te ndrys...

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

OFROJME PUNE SHOFER DHE MOTORRIST

Rruga Don Bosko, Shkodër, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/06/2021
Kerkohet shofer dhe motorrist per transport ne depo farmaceutike. paga e kenaqshme me sigurime....
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Tirane, Per Nje ZONJE GRUA, Ofroj Vend Pune Si Dado,

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Nese je nje zonje e mire dhe e sinqert dhe ke deshire te punosh me femije, si edhe te kesh mardhenie afatgjate me njerez te rregullt dhe serioz. Kjo eshte nje mundesi e mire per TY !! Kerkohet dado per nje femije 1 vjeç. (Femja eshte i mbare dhe...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/12/2018
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Bar Kafe Kerkon Kamarier/e Mbi Moshen 25 Vjec/e Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune ->Puna eshte e vetem turni pare ->ADRESA: Tek tregu i rrobave,Rruga 5 maji ->Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Kuzhiniere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje kuzhinier/e me eksperience pune ne fushen e kuzhines tradicionale shqipetare. Mosha e kerkuar eshte 35-55 vjec. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ....
 • Profesioni: Kuzhiniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Kerkojme Puntore Rregullim Sistemim Per Market

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Kerkojme puntore per sistemim rregullim marketi mbrapa dipllomat 2.Paga e kenaqme per hollsi te metejshme na kontaktoni ...
 • Profesioni: Puntore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Kerkojm Puntore Marketi

Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:32,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Kerkojme punetore me eksperience ne market. Pozicioni: kasiere . Paga: 270+72 sigurime= 332 total. Pozicioni: te banaku bulmetit 240+72sigurime=312 total Pozicioni:sistemim paga 230+72sigurime =300 total . Turnet jane te alternueshme. MARKET SPR...
 • Profesioni: Punojse marketi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Kerkojme Te Punesojme Vajza Ne Pozicionin E Mbikqyreses Se Lojerave

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Tirane, vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency Internacional Casino Tirana ne zemer te Tiranes tek Kompleksi Taiwan eshte i vetmi ambient ne Shqiperi ku mund te argetoheni ne tavolinat dhe Slotet e lojerave te ndrys...

Net1 Salle Lojrash Kompjuterike Kerkon Te Punesoje Operator Turni I 2

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro
Net1 Gaming Home ( sall lojrash kompjuterike) Kerkon te punesoje operator Turni i Dyte . Per me shum informacion mund te vini ne ambientet tona . Adresa : Unaza e Re ( astir) Mbrapa ozone electronic ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Dado Kombinim Me Pune Te Shtepis

Zvicer , Tirane 500 Dollar
Kerkoi nje puntore per pune te shtepis,dhe kujdesje te nje femiu 5vjeq e gjysm, Puna gjendet ne Zvicer, Pagesa 500.Fr qmimi fix. Rrugen ushqimi dhe fjetja jan ink. Nga ana jone. Data e nisjes 04.01.2020 Ju lutem te me kontaktoin vetem ato qe k...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Nje Puntore Si Vet Jo Ma Shum

Unaza e Madhe, Tirana, Albanien, Tirane 1,000 Euro
Pershendetje mir se erdhet ne Faqen ton Ju Lutem Lexone me ngadal ndoshta kam ber gabime kerkoj ndjes per ket arsye lexone nje her apo edhe dy her por ju Lus shum te me kuptoni para se te na Kontaktoni. Kerkojm Femer jo Mashkull jo aben ta ma...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

MENAXHER SHITJESH

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...

Bar Kafe Kerkon Kamarier/e Mbi Moshen 25 Vjec/e Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune ->Puna eshte e vetem turni pare ->ADRESA: Tek tregu i rrobave,Rruga 5 maji ->Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Kasiere/ Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere dhe punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Infermiere Hamburg Germany

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI #KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ #PAGA_2800_EURO_ #FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ _________________________________________________ ✍️ Firmosni kontraten e punes dhe punesohuni menjehere! Ju mirepresim! ...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

Kerkojm Nje Infermjere

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albanien, Tirane 3,000 Euro
per nje pacient ne Austri. vetem nepermjet whatcupp ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Urgjente Sanitare , Ndihmes Picier, Ndihes Kuzhine,

Rezidenca kodra e diellit, Tirane 35,000 Leke
Bar Restorant -La Collina kerkon urgjentisht punonjes per: Sanitare(pastruese) Ndihmes kuzhinier, Ndihmes picier dhe Kujdestare Femijesh ne kendin e lojrave te femijeve. Ju lutem kontaktoni sa me shpejt per te filluar pune. Faleminder...
 • Profesioni: Restorant
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 25/12/2019
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...
 • Profesioni: AGJENT SHITJE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 11/12/2019

Sistemuese

Rruga Daxhit, Shqipëria, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj sistemuese marketi Me ose pa eksperienc pune Kushte te mira pune ...

Shofer

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:33,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kompania lider ne treg Biote Albania Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh. Te interesuarit duhet : te disponojne patente B,C te jene te disponueshem per pune ne gjithe territorin e Shqiperise. te jene te komun...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 11/12/2019

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

Steak House Pizza And Pasta Romana Kërkon Kamariere Restoranti

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/01/2020
Te ket experience. Te dij anglisht ose italisht .Te jet korrekt...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 10/12/2019

Kerkoj Te Punesoj Pastruese

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:32,000 Leke
Vila 90 kerkon te punesoje pastruese me orar te plote ( 8 orarsh ),orari 6:00 me 14:00 Lokali ofron kushte shum te mira pune,ambjente serioze me staf serioz. Rroga e kenaqshme...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Servis Sylaj

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj bojaxhi makinash me eksperience pune Xhenerik ,avolzhues...
 • Profesioni: Bojaxhi makinash
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Kamarier(e),banakiere,sanitare

Kryqezimi rruges Barrikadave me rrugen e Dibres , Tirane Pagesa:5,000 Leke
Bar kafe “Eden Park”kerkon te punesoje ,Banakiere,Kamarier(e),dhe Sanitare....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Kerkohet Sanitare Per Hotel

Rruga Artan Lenja, Tirane Pagesa:32,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/02/2020
Mosha 30-50 Paga 320 mij bashk me siguracion ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Kërkohet Shitëse

Rruga Abdi Bej Toptani, Albania, Tirane Pagesa:37,700 Leke Afati i Aplikimit: 27/12/2019
Kërkohen shitëse në Argjendari : Toptani Shopping Center Turni 2 ( 15:00-21:00) Të ket fleksibilitet për alternimin e turneve.! Te kete aftesi komunikuese dhe gjuhën letrare .! ETIKE E LARTË NË SHERBIMIN NDAJ KLIENTIT.! PARAQITJE E...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Kerkojm 4 Kamariera

Rruga Sitki Çiço, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Kerkojm kamarier te jete i komunikueshem dhe i sjellshem.mundsisht te kete afer lokalin....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 10/12/2019

Qendra Masazhit Delir Kerkon Masazhatore Ose Fizioterapiste

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/01/2020
Kerkohet vajz masazhatore ose fizioterapiste me ose pa eksperienc mosha 18 e larte ,paga e kenaqeshme dhe kushte shume te mira pune...
 • Profesioni: masazhatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 10/12/2019

13 Agent Forex

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kontakt : edisongjekarekrutime@gmail.com Kerkojme Agent Forex , me eksperjence dhe pa eksperjence. Kerkojme që kandidati të jet serioz dhe ambicjoz. Ofrojme pagesa mbi mesataren e rrogave në territorin Shqiptarë. Pagesa mbi 1000 euro ...
 • Profesioni: Agent Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Barist Banakier Kamarier/e Arketare Kujdestare

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: Arketare Kujdestare per lodrat Kamarier /e Barist Banakier...

Pozicion Pune Vakant " Gazetar"

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kompania e Sigurimeve Atlantik Sha ofron pozicion pune "Gazetar" Kriteret qe nje kandidat duhet te plotesoj jane: -Studime te larta ne gjuhe-letersi/ gazetari -Note mesatare mbi 8 -Interes per gazetari lidhur me biznesin -njohuri ne...
 • Profesioni: Gazetar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Kompleksi Taiwan Kerkon Ndihmes Kamarier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj ndihmes kamarier. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: ndihmes kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim