kerkoj pune shitese ne butik 

 Online 121 lexues | 23 njoftime ne pritje

2000 Euro - CALLCENTER ELITE Kerkon 500 OPERATOR - Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht, Italisht

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
1500 Euro/Muaj-Pune ne Call Center ELITE per gjuhet: • - Gjermanisht • - Greqisht • - Spanjisht • - Italisht Kerkohen agjente,supervizore dhe retention me/pa eksperience ne Forex,me disponibilitet full-time. • Page ...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Punesim I Menjehershem !!!!!!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Flet gjermanisht , spanjisht, greqisht ose italisht? Je gati te punosh ne nje vend motivues ,argetues , me kolege ambicioz ? Ne po kerkojme njeri tjetrin!! Kerkesat: 1)-Te zoteroje shume mire gjuhet perkatese 2)-Me/pa eksperience te m...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...

Agjente Forex Ne Gjuhet Gjermanisht, Spanjisht Dhe Italisht.

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Kerkojme agjente te gjuheve te lartpermendura. -Orari i punes 10:00-19:00 (Vetem full time) -Strukture bonusi interesant dhe shume motivues -Mosha minimale 18 vjec -Njohja e gjuheve extra eshte avantazh -Mundesi reale promovimi -Eksperienc...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

PUNESIM I SHPEJTE DHE I SIGURT BRENDA DHE JASHTE VENDIT!

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane 1,600 Euro
Erca Albania ofron mundesi punesimi ne: 🇫🇷FRANCE-PARIS Aplikante! -Fasada Sisteme kapot -Bojaxhi Teknik kondicioneri. 🔛Ofrohet : Akomodimi Transporti Kontrate Pune te perhershme edhe sezonale Punesim i shpejt 🇮...

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Unaza 21, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

Masazhatore F /fizioterapiste F

Kopshti zoologjik,rruga peti, Tirane 27,000 Leke
Spa Leonora Tirane Ofron pune: Masazhatore,Fizioterapiste f Mosha 18-30 Ofroj trajnim per vajzat pa eksperience pune 1-2 muaj me te drejte punesimi! K.Zoologjik,rruga Peti...

📣 Butik QelbaniX Shop Kerkon Shitese 📣

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️ Butik QelbaniX Shop kerkon te punesoje: ✅ Shitese 👉Kerkohet : Te kete aftesi te mira komunikuese. Te jete e afte te permbushe objetivat e paracaktuara. 👉Ofrojme: Kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. 📍...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Flisni GjERMANISHT,SPANISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Page 70 000+Super Bonuse?

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone pasi Fflur shpk po kerkon agjente ne gjuhen ITALIANE,SPANJOLLE dhe GJERMANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Italisht,Spanjisht ose Gjermanisht mbi nivelin mesatar - Dis...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fito 25000 Euro Ne Vit Ose Te Paguajme Diferencen!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Po po, nese ti punon si Agjent Imobiliar ne Real Deal, trajnohesh nga ne the ndjek sistemet ekskluzive te kompanise, ti do fitosh te pakten 25000 Euro ne vit ose ne te kompesojme diferencen, pa asnje diskutim. Agjentet tane fitojne shuma te padeg...

Kerkohen 2 Agjent Imobiliar

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Te jesh agjent nuk eshte vetem arsyeja e te qenit shef I vetes tende , por potenciali I punes qe te rrit cdo dite. Si nje Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj te punes, zhvilloni nje database te klientit dhe Century 21 CPM eshte aty me ty per...

Kerkohen Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Flisni Spanjisht dhe deshironi nje page deri ne 1000 Euro? 👉Cfare ju duhet: ✅Spanjishte mbi nivelin mesatar ✅Ekperience ne Call Center perben avantazh ✅Perkushtim ne pune ✅Aftesi te mira komunikimi 👉Cfare ju ofro...

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Keni eksperience ne call center dhe po kerkoni nje vend ku mund te rriteni profesionalisht dhe te fitoni me shume? Kjo eshte nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para! Nese flet gjuhen ITALIANE dhe ke aftesi ne shitje, nxi...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Oslo Bar Kerkon Banakiere

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Oslo Bar kerkon banakiere Te jete me eksperience te mepareshme pune. Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. Te jete pozitive me stafin dhe klientet. Oslo ofron kushte shume te mira pune. Pages te kenaqeshme + siguracione. Adr...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Kamarjere Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffee&lounge tek rruga “Kavajes", prane qendres Globe perballe Delijorgjit, kerkon te punesoj : Kamarjere femer (me eksperience pune) Mosha 18-26 vjece Orari me turne: Turni pare 07:00-15:00 Turni dyte 15:00-23:00...
 • Profesioni: kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane Pagesa:1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/08/2020

URGJENTE!!! VENDE TE LIRA PUNE.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 13/08/2020
URGJENTE !!!! Kompania Gjermane kerkon agjent/e shitjesh Me ose pa eksperience ne fushen e marketingut . Preferohen persona me patente dhe mjet personal . Kompania ofron komisone me kushte europiane,udhetime dhe seminare ne mbare boten . Gjeja...

Agjente Forex Ne Gjuhet Gjermanisht, Spanjisht Dhe Italisht.

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 22/08/2020
Kerkojme agjente te gjuheve te lartpermendura. -Orari i punes 10:00-19:00 (Vetem full time) -Strukture bonusi interesant dhe shume motivues -Mosha minimale 18 vjec -Njohja e gjuheve extra eshte avantazh -Mundesi reale promovimi -Eksperienc...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 08/08/2020

PUNESIM I MENJEHERSHEM

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
KOMPANIA ZVICERIANE "R&K" OFRON POZICIONIN E AGJENTIT TE SHITJES. PAGESA NGA 300 DERI NE 400 EURO PLUS SHPERBLIME MUJORE DHE PUSHIME CDO 6 MUAJ NE VENDE TE NDRYSHME TE EUROPES TE PAGUARA NGA KOMPANIA....
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/08/2020

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/08/2020
BIG BITE KERKON TE PUNESOI : FAST FOOD-jer KASIERE SANITARE PJATALARESE KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENCE TE MEPARESHME NE PUNE TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE ...

Punesim I Menjehershem !!!!!!

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 01/06/2020
Flet gjermanisht , spanjisht, greqisht ose italisht? Je gati te punosh ne nje vend motivues ,argetues , me kolege ambicioz ? Ne po kerkojme njeri tjetrin!! Kerkesat: 1)-Te zoteroje shume mire gjuhet perkatese 2)-Me/pa eksperience te m...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 08/08/2020

Big Pjata/ Astir Kerkon Staf

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/09/2020
•Big Pjata kerkon staf: - Fast foodier dhe fasf foodiere -Pjatalarese -Sanitare •Kerkohet: -Eksperience e meparshme pune. -Te jene pozitive dhe te sjellshem me stafin dhe klientet. -Te jente te gatshem te punojne me turne. ...

Kerkoj Punetor Per Lavash

21 dhjetori konviktet inxhinjerise , Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj punetor per lavazh Te dije te jape makines Pagesa esht me perqindje per cdo makine qe lan Orari esht gjithmon mbazdite ora 4 me 9:30 ne darke ...
 • Profesioni: Lavazhjer
 • Arsimi: Doktorature
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/08/2020

Kerkohet Shitese Furre Pasticeri Bar

Leonard frroku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Shitese per furre buke bar pasticeri Korrektesa dhe pastertia kriteret kryesore. Mosha mbi 25 vjec ....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/08/2020

100 Grad Bar Lounge Kerkon Staf

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/09/2020
•100 Grad Bar Lounge kerkon staf: -Kamariere -Sanitare •Kerkohet: 1.Te kene eksperience. 2.Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 3.Te jene pozitive dhe me integritet ne pune. 4.Te jene te perkushtuara ne pune. 5....

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNONJESE PER 1-TEGEL TE PARE DHE TE DYTE JAKE 2- TEGEL TE PARE DHE TE DYTE MENGE 3-TEGEL SUPI 4-MONTIM DOREZE 5- ZBUKURIM JAKE 6- SHTRIM JAKE 7-BASHKIM KAME DHE JAKE 8-CIKA 9- KOPSA 10-BIRA 11-PALOSJE DHE HEKUROSJE KEMISHE 12-PASTRIM FIJES...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • I gatshem per te punuar me kohe te plote • Pervoja te meparshme ne telemarket...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Lider Ne Sektorin E Turizmit

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Dollar
Flisni anglisht ose italisht ? Keni aftesi te drejtoni nje skuader ? Keni ambicie dhe nuk dorezoheni lehte ? Keni deshire te rriteni ne social media ? Keni mundesi te investoni 150 dollar ? Jeni ne vendin e duhur .✈ Na kontaktoni dhe pers...

100 Grad Bar Lounge Kerkon Staf

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•100 Grad Bar Lounge kerkon staf: -Kamariere -Sanitare •Kerkohet: 1.Te kene eksperience. 2.Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 3.Te jene pozitive dhe me integritet ne pune. 4.Te jene te perkushtuara ne pune. 5....

Hotel Zverneci Kerkon Staff

Zvërnec, Albania, Vlore Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff 👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier 👉Picajol 👉Kamarier 📌Ofrojme: ✅Kushte te mira pune ✅Pagesa te kenaqshme🤩 📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....

Eden Breeze Fish Restaurant Kerkon Ndihmese Kamariere

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Eden Breeze Fish Restaurant •Kerkon ndihmese kamariere femer. -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. -Te jete pozitive dhe e perkushtuar ne pune. -Te jete e gateshme te punoje me tur...

Muca Cosmetics Kerkon Shitese

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Muca Cosmetics kerkon te punesoje : -Shitese Kriteret e Kandidatit: Te kete eksperience te mepareshme pune. Te jete e sjelleshme me stafin dhe klientin. Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. Te jete e gateshme te punoi me ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Sanitare Turni 2 Part Time (Astir/Don Bosko))

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Sanitare turni 2 Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Kontaktoni ne numrin + Adresa: Rruga "Teodor Keko", Unaze e re....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kafe Kerkon Banakier Banakiere Me Eksperience Pune!!!

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e organizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

KOKA GAS Kerkon Magazinier

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•KOKA GAS kerkon magazinier . Te jete me eksperinece - 2 vite. Te jete i sjellshem. Te jete aktiv. Mosha mbi 45 vjeç. Te kete ambicie per te punuar . Adres: Unaza e Re, Astir....
 • Profesioni: Magazinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane 400 Euro
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune ne shitje Ofrohet: ➖Pagesa te larta(fikse 400euro + bonuse...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Destinacion Bar Lounge Kerkon Banakiere

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje: -Banakiere Kerkohet: -Te kete eksperienc te mepareshme pune. -Te jete e perkushtuar ne pune. -Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. -Te jete e gateshme te punoje me turne. Ofrohet ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pizzeri Sev7en Kerkon Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pizzeri Sev7en kerkon: Picajol, turni i 3-te Punonjese banaku, te jete e gatshme te punoj me turne Kriteret e kandidatit: -Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet -Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune -Te jene te perku...

PUNESIM I MENJEHERSHEM

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
KOMPANIA ZVICERIANE "R&K" OFRON POZICIONIN E AGJENTIT TE SHITJES. PAGESA NGA 300 DERI NE 400 EURO PLUS SHPERBLIME MUJORE DHE PUSHIME CDO 6 MUAJ NE VENDE TE NDRYSHME TE EUROPES TE PAGUARA NGA KOMPANIA....

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BIG BITE KERKON TE PUNESOI : FAST FOOD-jer KASIERE SANITARE PJATALARESE KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENCE TE MEPARESHME NE PUNE TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE ...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

BAR LULISHTJA KERKON KAMARIER

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR LULISHTJA KERKON TE PUNESOI: KAMARIER KRITERET E KANDIDATIT: TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNE BAR LULISHT...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Big Bite Kerkon Magaziner, Menaxhere Turni Dhe Asistente Zyre.

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️Big Bite Kërkon: 1. Magazinier 2. Puntor fastfood-i ▪️Magazinieri të ketë keto kritere: -Të ketë 5 vite eksperinecë. -Të dijë te perdori financën 5. -Të ketë mbaruar fakultetin ekonomik. -Të jetë i moshës...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet Personel I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet -BANAKIERE (F) -SANITARE -ND/BANAKIERE (F) -KAMARIERE (F) Adresa Blv Gjergj Fishta, prane gjykates tek ish ekspozita ...
 • Profesioni: Personel
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania Zviceriane A&K Kerkon Te Zgjeroje Stafin Ne Saje Te Hapjes Se Zyrave Te Reja

Bulevardi i Kasharit, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
Kompania Zviceriane A&K kerkon te zgjeroje stafin ne saje te hapjes se syrave te reja...kerkohen agjent/e shitjesh te moshes 20-35 vjec....aplikantet duhet te kene patente dhe makine personale...ofron trajnime,rritje profesionale dhe mundesi kar...

Kerkojme Agjente Closer Anglisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhen Anglisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare full-time...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Fastfoodiere

Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast food piceri Mevlani kerkon fastfoodiere per dy turne paradite dhe pasdite. Paga 250 mije leke 8 ore pune. Adresa rruga Sotir Kolea prane universitetit Metropolitan....
 • Profesioni: Fastfoodiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Te Punesohet Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet : 👉 Kamarier 👉Kiteret e kandidatit: -Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. -Te jete banore i zones se Ali Demit 👉 Banakier/e 👉Kiteret e kandidatit: -Te jete i afte te krye...

Kerkohet Te Punesohet Motorriste

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet: Motorrist Kriteret: -Te njohe mire Tiranen -Mosha 20-45 vjec - Motorri i siguruar nga kompania....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Piceri Kleri Kerkon Motorriste

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Piceri Kleri kerkon te punesoje : Motorriste Ofrojeme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. Adresa : Ish Fusha e Aviacionit, Tirane...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

URGJENTE!!! VENDE TE LIRA PUNE.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
URGJENTE !!!! Kompania Gjermane kerkon agjent/e shitjesh Me ose pa eksperience ne fushen e marketingut . Preferohen persona me patente dhe mjet personal . Kompania ofron komisone me kushte europiane,udhetime dhe seminare ne mbare boten . Gjeja...

Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•Vila 7 kerkon te punesoje kamarier ose kamariere. •Kerkohet: -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet. -Te jete pozitiv/e dhe i/e perkushtuar ne pune. -Te jete i/e gatshme te punoje m...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Greke Dhe Spanjolle Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Greke dhe Spanjolle me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjente ne gjuhen Italiane, Spanjolle, per fushaten FOREX . Pozicionet : -Junior -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Italiane/Spanjolle ; •Te jene me ose pa eksperience ...

Kerkohen Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/07/2020
📣 Flisni Spanjisht dhe deshironi nje page deri ne 1000 Euro? 👉Cfare ju duhet: ✅Spanjishte mbi nivelin mesatar ✅Ekperience ne Call Center perben avantazh ✅Perkushtim ne pune ✅Aftesi te mira komunikimi 👉Cfare ju ofro...

Sales Team Baboon

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi filloi punen me restorantet e Tirane...
 • Profesioni: Account Manager
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 08/08/2020

Flisni GjERMANISHT,SPANISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Page 70 000+Super Bonuse?

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/08/2020
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone pasi Fflur shpk po kerkon agjente ne gjuhen ITALIANE,SPANJOLLE dhe GJERMANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Italisht,Spanjisht ose Gjermanisht mbi nivelin mesatar - Dis...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/08/2020

Kerkohet Te Punesohet Sanitare Ne Himare

Himarë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/08/2020
Restorante Hotel ne Himare kerkon te punesoje: -Saniatre Kriteret e Kandidatit: -Te jete e komunikueshme. -Te jete e afte te permbushe objektiat e paracaktuara. Ofrojme : -Akomodimi i siguruar( ushqim dhe fjetje) Adresa : Himare...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/08/2020

Eden Breeze Fish Restaurant Kerkon Ndihmese Kamariere

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/09/2020
Eden Breeze Fish Restaurant •Kerkon ndihmese kamariere femer. -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. -Te jete pozitive dhe e perkushtuar ne pune. -Te jete e gateshme te punoje me tur...
 • Profesioni: Ndihmese Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/08/2020

Kompania Zviceriane A&K Kerkon Te Zgjeroje Stafin Ne Saje Te Hapjes Se Zyrave Te Reja

Bulevardi i Kasharit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 26/08/2020
Kompania Zviceriane A&K kerkon te zgjeroje stafin ne saje te hapjes se syrave te reja...kerkohen agjent/e shitjesh te moshes 20-35 vjec....aplikantet duhet te kene patente dhe makine personale...ofron trajnime,rritje profesionale dhe mundesi kar...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 08/08/2020

POZICION ARKITEKT

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
POZICIONI Arkitekt/e kompania PORCELANOSA -Te ket perfunduar Shkollen -Te ket aftesi te mira ne Autocad -Te ket njohuri te mira ne paketen MICROSOFT OFFICE - Te ket punuar me program 3D me perpara dhe te jet i gatshem te mesojne programet ton...
 • Profesioni: Arkitekte
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/08/2020

Tagoro Coffe Lounge Kerkon Kamarier Dhe Kamariere

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️Tagoro Coffe Lounge kerkon kamarier dhe kamariere. ▪️Kerkohet: -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete i sjellshem me klientet dhe stafin. -Te jete pozitiv dhe aktiv ne pune. -Te jete i gatshem te punoje me turne. ...

KERKOJME SHITES NE DYQAN PJESE KEMBIMI / LEZHE

Lezhë, Albania, Lezhe Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Lezhe -Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mire Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja : 1.Duhet te kete perfunduar ar...
 • Profesioni: SHITES/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Pune Nga Shtepia, Paga Deri Ne 5000 $ Ne Muaj

shtepia juaj, Tirane 5,000 Euro
Azienda leader nel settore del trading online, cerca agenti con esperienza di vendita nel settore da aggiungere al proprio organico. Il lavoro puo essere svolto direttamente da casa senza necessita' di recarsi giornalmente in ufficio. Il lavor...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Kerkohet Te Punesohet Sanitare Ne Himare

Himarë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorante Hotel ne Himare kerkon te punesoje: -Saniatre Kriteret e Kandidatit: -Te jete e komunikueshme. -Te jete e afte te permbushe objektiat e paracaktuara. Ofrojme : -Akomodimi i siguruar( ushqim dhe fjetje) Adresa : Himare...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAST FOOD ON THE BEACH KERKON STAF

Golem, Albania, Durres Me Marreveshje
FAST FOOD ON THE BEACH KERKON TE PUNESOJ : KASIERE 4 FAST FOOD jer KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENETET TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE ...

JE GATI TE FILLOSH PUNE NE NJE VEND MOTIVUES ?

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA GJERMANE ME STANDARTE EUROPIANE JU OFRON : NJE MUNDESI PUNESIMI PER TE MOS U HUMBUR MJAFTON TE KESH PATENTE DHE MAKINE PERSONALE PAGE BAZE + % NESE KE AMBICIE PER ME SHUME TE ARDHURA DHE RRITJE PROFESIONALE JE I MIREPRITUR ! ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOJME SHITES NE DYQAN PJESE KEMBIMI ELBASAN

Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Elbasan. -Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mire Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja : 1.Duhet te kete perfunduar...
 • Profesioni: SHITES/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

PREZANTUES PRODUKTE (SHITES) PORCELANOSA

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
POZICIONI Asistent Shites/Prezantues Produkti kompania PORCELANOSA -Te ket perfunduar Shkollen -Te ket njohuri te mira ne paketen MICROSOFT OFFICE sidomos EXCEL -Preferohet te ket punuar me sistemin FINANCA 5 -Te ket aftesi te mira komunikimi...
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/08/2020

ASISTENT SHITJE- PORCELANOSA

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
POZICIONI Asistent Shites/Prezantues Produkti kompania PORCELANOSA -Te ket perfunduar Shkollen -Te ket njohuri te mira ne paketen MICROSOFT OFFICE sidomos EXCEL -Preferohet te ket punuar me sistemin FINANCA 5 -Te ket aftesi te mira komunikimi...
 • Profesioni: Asistent Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 08/08/2020

Prezantues Dhe Preventivues PORCELANOSA

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
POZICIONI Prezantues dhe Preventivues PORCELANOSA -Te ket njohuri te mira ne paketen MICROSOFT OFFICE sidomos EXCEL pasi Ofertat pergatiten ne excel -Preferohet te ket punuar me sistemin FINANCA 5 -Te ket aftesi te mira komunikimi me klientet ...
 • Profesioni: Preventivues
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 08/08/2020

Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/09/2020
•Vila 7 kerkon te punesoje kamarier ose kamariere. •Kerkohet: -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet. -Te jete pozitiv/e dhe i/e perkushtuar ne pune. -Te jete i/e gatshme te punoje m...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/08/2020

Operatore Vajze Dyqan Online

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
**Na dergoni Cv ose disa te dhena ne Whats app. Te perzgjedhurit do telefonohen per interviste** Kerkohet nje Vajze Operatore per dyqan Online Kthim pergjigje Klientesh me mesazhe , Ne Zyre Shiten produkte te ndryshme Shtepie dhe Kuzhine Orari...
 • Profesioni: Operatore Shitjesh
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 08/08/2020

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Banakiere-banakier

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,111 Euro
OTRO CAFE kerkon te punesoje banakiere-banakier me eksperience pune, preferohet te njohi teknikat baze te lateart, kushte optimale pune. ...
 • Profesioni: Banakiere/Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/08/2020

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Staf📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Kryekamarier Te jete i gatshem te punoj me turne 👉Kamarier Te jete i gateshem te punoi me turne 👉Motorrist Te jete i gateshem nga ora 12:30 deri ne 23:00 👉Hostes djal ose va...

Sales Team Baboon

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi filloi punen me restorantet e Tirane...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kerkoj Kamarier/e - Banakier/e

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2020
Kerkoj kamarier banakier ose kamariere banakiere.Paga dhe kushtet e punes te ke kenaqshme.Pune esht me turne i 1 dhe i 2.Adresa rruga Jordan Misja tek kompleksi Gener 2.Te interesuarit te paraqiten prane lokalit ose te kontaktojne.Ju mirpresim...
 • Profesioni: Kamarier/Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 08/08/2020

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 08/08/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim