kerkoj pune si babysitter ne tirane 

 Online 386 lexues | 3 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer(me ose pa eksperienc pune) Paga:26000lek+siguracione Ofrohen kushte shume te mira pune.Gjithashtu transporti...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane 1,234,568 Leke
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -Banakier/e -Barist/e -Kamarier/e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Operator Ne Gjuhet Italiane\spanjolle\gjermane!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste Marketingu

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 2 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fushatave marketing online. • P...

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER GJUHEN SPANJOLLE!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN SPANJOLLE. TE INTERESUARIT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN SPANJOLLE, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE JENE AMBICIOZ. OFROH...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 41,500 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ME NORMA . [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Njoftim Pune Per Ekonomiste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Njoftim Pune / Ekonomiste Shoqeri qe operon ne sektorin e sherbimeve kerkon te punesoje Ekonomiste per manaxhimin dhe kontrollin e sistemit kontabel te kompanise. Kualifikimet e kandidates: Te jene diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Eko...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar per here te pare. Jemi ne kerkim te pozi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

3UP CALL Ju Ofron Zgjidhjen E Duhur .

Rruga Xhorxh Bush, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
3up Kerkon Operatore me eksperience per fushtaten Telecom Italia . -Kerkohet : Njohje e mire e gjuhes italiane . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune deri ne 300 lek /ore . -Pagesa...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mëso Profesionin Më Elitar Në Botë Dhe Fito Shumë Lekë (deri Në 5000 Euro/muaj)

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal eshte ne kerkim te njerezve me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nje nivel tjeter. Ne kembim ne u mesojme profesionin me elitar ne...

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Krepier/Krepiere me eksperienc...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Style N' Smile Kerkon Te Punesoje Estetiste

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 14/12/2019
-Manikyr -Pedikyr ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Kerkojme Kamariere!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkojme kamariere me eksperience pune Kushte shume te mira Dhe paga e kenaqshme Per me shume kontaktoni ne nr e meposhtem...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Style N' Smile Kerkon Te Punesoje Estetiste

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/11/2019
-Manikyr -Pedikyr -Te kete eksperience dhe te jete e afte per pune ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Kerkohen Agjent Imobiliar

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 25/12/2019
Tregu imobiliar eshte ne rritje te vazhdueshme dhe per rrjedhoje dhe kerkesat jane ne rritje. Jemi te vetedijshem qe Tirana po popullohet cdo vit e me shume. Ne si agjensi kemi nevojen e bashkepunetoreve per ta bere kete treg te funksionoje sa me ...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 14/11/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Angleze Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperienc

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Angleze me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Kerkohet Kamarier Page Shum E Mir Plus Bakshishe

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkohet kamarier rruga durresit page shume e mir bakshishe staf super i komunikueshem orare fleksibel...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

ITALISHT/ Kerkohen Agjente Forex

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkohen 30 agjente Forex per gjuhen Italiane. Nese zoteroni mire gjuhen Italiane dhe jeni ne kerkim te nje vendi pune qe tju ofroje shperblime te larta, atehere nxitoni te na kontaktoni. Paga baze 400 Euro dhe shperblime qe arrijne deri ne 5000 ...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Kerkoj Menaxhere Lokali

Rruga Llambi Bonata, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Bar Milano ne kombinat kerkon te punesoje menaxhere(femer), mosha 22 deri 30 vjec. Te kete aftesi menaxhimi dhe aftesi komunikimi. Paga 400 mije lek te vjetra + siguracione. ...
 • Profesioni: Menaxhere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/11/2019

Kerkoj Shitese

Rruga e Barrikadave, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Kerkoj shitese per ne kancelari vetem turni i pare.Orari i punes eshte 07-15.Dita e diel eshte 1 dite pune dhe 1 dite pushim.Ofrohen kushte shume te mira pune.Te jete korrekte dhe serioze ne pune.Orari i intervistave eshte 08-15.Lini rezervimet tuaj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/11/2019

Kerkohet Menaxher Marketingu!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 15/12/2019
Kerkohet agjent/agjente marketingu. Te kete aftesi te mira ne shitje dhe ne ndertimin e marredhenieve te bashkepunimit. Orari 8 ore ne dite. Paga nga 300€ deri ne 5000€....
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Angleze Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperienc

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Angleze me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI SHUME E MIRE

Rruga Aleksander Konda, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania Zviceriane A&ZH hap vende te reja pune si konsulente shitjesh me ose pa eksperience. Pagese baze, perqindje 300-500€ Perfshihen udhetime jashte vendit per seminare pune dhe pushime. Te interesuarit te kontaktojne ne Whats app ose V...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pozicion Pune Vakant

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania e Sigurimeve Atlantik Sha ofron pozicion pune "Menaxher" Kriteret qe nje kandidat duhet te plotesoj jane: -Studime te larta ne fakultetin ekonomik ( menaxhim biznes, marketing) -Aftesi te mira menaxhimi edhe nese ka studiur n...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Me Marreveshje
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

MUNDESI SHUME E MIRE PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje...

PUNESIM NE MALTE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,300 Euro
💤🎲🔑📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 📌🍧🍭📍 #KERKOHEN: 🍎SHEF KUZHINE 🍎SHEF PER SUSHI 🍎NDIHMES KUZHINIER 🍎PICIER 🍎BARIST 🍎SANITARE 🍎PJATALARESE 🌼🌺🌻 #PUNESIM_I_SHPEJ...

Punesim Ne Krocere Carnival Cruise Line

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Dollar
PUNESIM_NE_KROCERE Aplikantet_e_interesuar_jane_te_mirepritur_te_vijne_tek_zyra_me_nje_CV_ne_anglisht_per_INTERVISTA Pozicione_pune_vakante_ne_Krocere: 🎈 ✅#Supervizor_Pishine_750_USD_ne_muaj. 🎈 ✅#Mirembajtes_i_Pastertise_ne_Anije_...

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Kerkohet Banakier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier me eksperience. Puna 8- orarshe. Pagesa 30000 te reja ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Ofroj Vend Pune Shitese Per Dyqanin Yamamay

TEG - Tirana East Gate, Tirane Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune shitese per dyqanin Yamamay Pergjegjesite: Te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve· Te kuptoje nevojat e klienteve dhe tju mundesoje ne cdo rast asistence dhe informacion mbi specifikat e pr...
 • Profesioni: Shites-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Bar Restorant STEAK ME Kerkon Staff

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 08/12/2019
KERKOHET STAFF BANAKIER/E KAMARIER/E SANITARE...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Kerkojme 30 Agent Forex

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Kerkoni bonuse të larta deri në 5000 euro ? Kerkoni te bëni nga 30 FTD në muaj ? Jeni në vendin e duhur. Vetem ne ju mundësojm punë në forex , të qertifikuar nga shteti Shqiptarë. Një bazë që fillon nga 400 euro-500 euro. Pun...
 • Profesioni: Agent Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Ekonomiste

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 14/11/2019
Fare Impresa eshte duke rekrutuar kandidate potenciale per pozicionin e Ekonomistes (F), full-time prane nje prej Studiove Kontabel dhe Ligjore me prestigjioze, me eksperience disa vjeçare ne krijimin dhe konsultimin e kompanive te huaja ne Shqiper...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Ndermjetesues I Pasurive Te Paluajtshme

Rruga Abdyl Frasheri , Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2019
Kompania me e Re dhe me Profesioniste ne Tregun e Pasurive te Paluajtshme eshte ne kerkim te Ndermjetesuesve te Pronave qe jane te apasionuar pas négocimit, marredhenies me klientin, trajnimeve te vazhdueshme dhe Real Estate. Tregu I Real Estat...

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,234,568 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -Banakier/e -Barist/e -Kamarier/e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Bar- Restorant Tek 21 Dhjetori Kerkon Te Punesoje Banakiere Kamariere Paga E Kenaqshme

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Bar- Restorant tek 21 Dhjetori kerkon te punesoje banakiere kamariere paga e kenaqshme oraret e pershtatshme te ineresuarat te kontaktojne....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Restorant Kaon Ofron Vend Pune

Rruga Konferenca e Pezës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Restorant Kaon Brewhouse po kerkon nje punonjese per ne banak . Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ...
 • Profesioni: Punonjese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 24/11/2019
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer(me ose pa eksperienc pune) Paga:26000lek+siguracione Ofrohen kushte shume te mira pune.Gjithashtu transporti...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Arstl Group Kerkon Ndihmes Per Shperndarje Porosish

Rruga Jorgo Panajoti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
ARSTL GROUP, kompani me eksperience 20 vjeçare ne distribucionin nderkombetar te pijeve energjike, freskuese, alkoolike dhe jo vetem, tashme po kryeson tregun me produkte lider si: pija energjike B-52, pija energjike B2, Birra Warsteiner, lengjet T...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 14/11/2019

Shitese/Furrxhi

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/12/2020
Bakery Ardi shpk ofron vende te lira pune ne pozicionet Shitese/Furrxhi me kushte shume te mira pune dhe page e kenaqshme.Adresa 1.shkolla e baletit 2.Komune e parisit...
 • Profesioni: shitese/furrxhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Kerkohet Punetore

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:27,000 Leke
Kerkohet banakiere- kamariere femra per bar kafe Nalu , Me eksperience ne banak , Preferohet per paradite . Pagesa do te jete ne baze te oreve te punes , pra me marreveshje , me siguracione dhe bakshishe shume te mira. Adresa Rruga e Elbasanit ...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 14/11/2019

Kerkohet Jurist

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/12/2019
Kompania ONI shpk kerkon nje Jurist/e e specializuar kryesisht ne formulimin, ndjekjen dhe aplikimin e procedurave te tenderave, Preferohen kandidate me gjuhen angleze, studimet e larta dhe eksperience pune....
 • Profesioni: jurist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 14/11/2019

Punetor Duralumini

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Duralumin Zani &Koci kerkon te punesoje punetor duralumini. Adresa- 3 deshmoret yzberisht. Nr cel ...
 • Profesioni: Punetor duralumini
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/11/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Banakier/e Kamarier/e Kujdestare per kendin e lojrave ...

Mëso Profesionin Më Elitar Në Botë Dhe Fito Shumë Lekë (deri Në 5000 Euro/muaj)

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Pagesa:1,500 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal eshte ne kerkim te njerezve me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nje nivel tjeter. Ne kembim ne u mesojme profesionin me elitar ne...
 • Profesioni: Real Estate Agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/11/2019

Ofroj Pune Krepier/banakier/kamarier

Rruga Thoma Koxhaj, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:21,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Kreperi Olala ne Misto Mame, rruga Thoma Goxha, kerkon te punesoje krepier/banakier/kamarier me ose pa eksperience. Kushtet e punes shume te mira dhe paga e favorshme....

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim