kerkoj pune si elektroauto 

 Online 366 lexues | 14 njoftime ne pritje

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Kamariere,banakiere Si Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Orari:07:00-15:00 Paga: 24000 lek+siguracione. Banakiere femer, te kete eks...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

KERKOHET SHITESE PER PUNESIM NE KANCELARI

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kanceleri Papirus ofron vend te lire pune - Shitese Adresa : Prane Shkolles se mesme te Gjuheve te huaja Asim Vokshi. Aplikantet duhet te plotesojne kushtet: Te kene mbaruar Bachelor. Te njohin gjuhen angleze. Te zotetojne paketen kompjuterike ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Te Punesojme Vajza Per Krupiere

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Keni deshire punosh si Crupiere? N...
 • Profesioni: Krupiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

We Are Hiring! Konsulente Imobiliare-RE/MAX Koncept

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Kamariere (Femer) *Punetor/e ...

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER FUSHATEN FOREX!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN SPANJOLLE DHE ITALIANE. TE INTERESUARIT PER SPANJISHT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE JENE...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar edhe per here te pare. Jemi ne kerkim te...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Femra

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 46,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Kerkohet te punesohen vajza ne poz...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Agjent Imobiliar Me Rrogë Të Mirë + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

Operator/e Shërbimi

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
• Monitoron tregun dhe ofertat e konkurrentëve; • Përfundon transaksionet e dhënies dhe kthimit të automjeteve me qira sipas marrëveshjeve për klientët, udhëzimeve të përcaktuara dhe procedurave të markës; • Bën propozime për ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

Green Inn Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Picier

Rruga Sandër Prosi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Bar kafe piceri Green Inn kerkon te punesoje picier me eksperience pune (furre druri) Ne kushte te pershtatshme dhe ambjent komod Orari 12 - 21:30 ...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

Kerkohet Agjent/e Shitjesh Per Farmacite

Rruga Fadil Rada, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Shoqeria Farmaworld sh.p.k kerkon te punesoje Agjent/e shitjesh per artikujt e saj ne farmacite e Tiranes. Eksperienca ne shitje perben avantazh, si dhe te kete aftesi te mira komunikimi. Pagesa etj do te diskutohen gjate intervistes. Kandidatet ...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/12/2019

Menaxhere Shitjesh Ne Teren

Rruga Hysen Gjura, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Euro Distribucion&Delivery( Kompani tergtimi detergjentesh dhe materiale pastrimi), kerkon menaxhere shitjesh ne terren, per lokale dhe bizense te ndryshme. Puna funksionon me parashitje dhe operohet ne kembe vetem ne nje zone te caktuar. kush...
 • Profesioni: Menaxhere Shitjesh
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/12/2019

Markat Dhe Restorant Peshku

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkohet puntore femer per markat peshku mosha e preferuar 25-45 vjec preferoher me banim afer zones se unazes se re . Paga sipas nivelit te kandidatit 2500-3500 siguracion + dit pushimi...
 • Profesioni: Punetore guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/12/2019

Kerkohet Staf Per RESTORANT PICERI

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/01/2020
Kerkoje kamarjer per Bar restorant piceri mosha mbi 20 vjec te jet serioz dhe i komunikueshem kushtet e punes shume te mira...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/12/2019

Njoftim Pune Per Kamarier

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj nje kamarier per turnin e paradites....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/12/2019

Bio Tradit

linze, Tirane Pagesa:18,000 Leke
Kerkoj kamarier restoranti me/pa eksperience trasporti dhe ushqimi i mbuluar nga ne vendodhja ne linze ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

Agent Ne Gjuhen Italjane Dhe Spanjodhe.

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
APEK AGJENSI ,ne bashkpunim me kompanin me elitare ne treg per bursat , ofron vende vakante punesimi . Nga kandidatet kerkohet: 1.Seriozitet ne aspektin estetik. 2.Profejonalizem ne pune . 3.Aftesi menaxherjale . 4.Dije bazike kompjuterike...
 • Profesioni: Agent Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

Kerkohet Banakiere

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Banakiere me eksperience pune . Mosha nga 20 deri 40 vjece . Pagese e kenaqshme ....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/12/2019

KAZA MARKET Kerkon Kasiere/ Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere dhe punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Nje Infermjere

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albanien, Tirane 3,000 Euro
per nje pacient ne Austri. vetem nepermjet whatcupp ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Nje Puntore Si Vet Jo Ma Shum

Unaza e Madhe, Tirana, Albanien, Tirane 1,000 Euro
Pershendetje mir se erdhet ne Faqen ton Ju Lutem Lexone me ngadal ndoshta kam ber gabime kerkoj ndjes per ket arsye lexone nje her apo edhe dy her por ju Lus shum te me kuptoni para se te na Kontaktoni. Kerkojm Femer jo Mashkull jo aben ta ma...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

Kerkohen Infermiere Hamburg Germany

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI #KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ #PAGA_2800_EURO_ #FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ _________________________________________________ ✍️ Firmosni kontraten e punes dhe punesohuni menjehere! Ju mirepresim! ...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Dado Kombinim Me Pune Te Shtepis

Zvicer , Tirane 500 Dollar
Kerkoi nje puntore per pune te shtepis,dhe kujdesje te nje femiu 5vjeq e gjysm, Puna gjendet ne Zvicer, Pagesa 500.Fr qmimi fix. Rrugen ushqimi dhe fjetja jan ink. Nga ana jone. Data e nisjes 04.01.2020 Ju lutem te me kontaktoin vetem ato qe k...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Urgjente Sanitare , Ndihmes Picier, Ndihes Kuzhine,

Rezidenca kodra e diellit, Tirane 35,000 Leke
Bar Restorant -La Collina kerkon urgjentisht punonjes per: Sanitare(pastruese) Ndihmes kuzhinier, Ndihmes picier dhe Kujdestare Femijesh ne kendin e lojrave te femijeve. Ju lutem kontaktoni sa me shpejt per te filluar pune. Faleminder...
 • Profesioni: Restorant
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHET SHITESE PER PUNESIM NE KANCELARI

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kanceleri Papirus ofron vend te lire pune - Shitese Adresa : Prane Shkolles se mesme te Gjuheve te huaja Asim Vokshi. Aplikantet duhet te plotesojne kushtet: Te kene mbaruar Bachelor. Te njohin gjuhen angleze. Te zotetojne paketen kompjuterike ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/12/2019

KERKOHET BANAKIERE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
C'EST LA VIE BAR KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE ME EKSPERIENCE. LOKALI NDODHET NE RRUGEN E KAVAJES PERBALL SPITALIT GJERMAN. TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN E TEL ...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

KAZA MARKET Kerkon Kasiere/ Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere dhe punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

MENAXHER SHITJESH

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

Kerkohet Banakiere Me Eksperienc Pune

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet banakiere me eksperienc pune turni pare ,mosha 20-25 vjec , paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/12/2019

Net1 Salle Lojrash Kompjuterike Kerkon Te Punesoje Operator Turni I 2

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro
Net1 Gaming Home ( sall lojrash kompjuterike) Kerkon te punesoje operator Turni i Dyte . Per me shum informacion mund te vini ne ambientet tona . Adresa : Unaza e Re ( astir) Mbrapa ozone electronic ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/12/2019

Automaster Paint Kerkon Te Punesoje:

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 15/12/2019
Auto Servis Master kerkon punonjes me profil: – Bojaxhi – Stukator Me eksperience pune. Adresa: Rruga Muhamet Deliu, Fresk Tirane Nr. Kontakti: ...
 • Profesioni: Bojaxhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

Kerkohet Picier .

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkohet picier. Kushte te kenaqeshme . Per te tjera info flitet nga afer . ...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

Seeking Expereinced Graphic Designer - Albania Software House

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
The role is very diverse but mainly combine from 60% Web design, 20% UI/UX and 20% of marketing. Requirements: - At least two years of web and/or UI design from online/web companies- Must! - Experience with digital marketing design (banners, ...
 • Profesioni: Graphic Design
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/12/2019

Kerkohet Hostess Part Time (Unaze E Re)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon Hostess part time turni i dyte. Detyrat dhe Kerkesat: -Te jete e komunikueshme -Te presi klientet Te interesuarat te kontaktojne ne numrin ...
 • Profesioni: Hostess
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

FAMED LOUNGE BAR Kerkon Kamarier/e

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon kamarier/e Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten ne FAMED Lounge Bar. Don Bosko ose Astir...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Kamariere,banakiere Si Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/12/2019
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Orari:07:00-15:00 Paga: 24000 lek+siguracione. Banakiere femer, te kete eks...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Barist Banakier Kamarier/e Arketare Kujdestare

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: Arketare Kujdestare per lodrat Kamarier /e Barist Banakier...

Ortak Teknik Telefonash

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 01/03/2020
Me duhet dikush qe te ket eksperienc ne riparim telefonash elektronik per me shum me kontaktoni...
 • Profesioni: Ortak teknik tel
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

Bistro Wintergarten Te Blloku I Ambasadave Kerkon Kamarier(e)

Rruga Skënderbeg, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:30,270 Leke Afati i Aplikimit: 23/12/2019
Kerkojme kamarier(e) me eksperience....
 • Profesioni: Kamerier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/12/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim