kerkoj pune te medresea rrobaqepsi trikotazh 11710 njoftime

 Online 268 lexues | 13 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

URGJENTE: TEAM LEADER ME EKSPERJENC NE TELEFONIA (TIM / WIND / VOD / FTW) (TIRAN & FIER)

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
URGJENTE: KERKOHET 1 TEAM LEADER DHE 5 GRUPE TE GATESHME PUNE CV: info@union-contact.com WHATSAPP: UNION : Ofron Punesim te menjeheshem edhe per OPERATOR TELEFONIA NE GJUHEN ITALIANE. KRITERET 👉 Njohuri te gjuhes italiane, te duash te...

Mundesi Punesimi Ne FOREX Me Ose Pa Eksperience!

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje: agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet: -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht -Anglisht Kriteret: -Te zoteroje mir...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Bar Pasticeri Kerkon Kamarier,kamariere Me Page Shume Te Mire!!!

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
-Ofrohen page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. -Puna eshte e organizuar ne turne. -Ambjenti eshte familjar. -Adresa: Fusha e Ali Demit, Burgu i Grave Cel Cel ...

KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoje staf me eksperience pune.Rroga e kenaqshme. [i]Po kerkojme per:[/i] -Kamariere -Krepiere -Pasticiere -Punetor/e Fast -Food-i(me dhe pa eksperience) -Specialist/e fast-food me eksperience pune (pagesa...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...

KERKOHEN VAJZA TE REJA TE MOSHES (18-35 Vjec) PER POZICIONIN KAMARIERE

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te mesuar) D'Angelo ofron vende pune me/pa eksperience ne pozicionet: - KAMARIER/E [i]Kontaktoni ne Whatsapp nese jeni te interes...

Restorant GjinoKastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant GjinoKastra kerkon te punesoj puntore guzhine...

Shpeto Nga Roberia E Call-Center Dhe Nis Profesionin Me Te Bukur Ne Bote!

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
- Ke vite qe punon ne call center dhe je e pakenaqur? - Je lodhur nga puna rutine dhe stresuese? - Mendon qe asaj rruge i ka ardhur fundi? Nuk je vetem. Me mijra te rinj Shqiptare kane filluar pune ne call-center nga nevojat e momentit ose nga ...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

“Stockholm Coffe&Lounge2” Kerkon Kamariere Femer!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge2” Rruga Durresit kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te telefonit....

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Kerkohet Punëtore Ne Guzhine

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet punetore ne guzhine ne markate peshku. ...

Kerkohet Ndihmese, Tregu I Madh, Vlore

Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Kerkoj ndihmese per dyqanin tim tek tregu i madh, 6-7 ore paradite pun paga e kenaqshme. Mjafton te jet e komunikueshme dhe te jet korekte. ...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Kerkoi Kamariere Femer

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/06/2019
BAR KAFE Me GUSTA Kerkon te punesoj kamariere femer me ose pa eksperienc pune Orari fleksibel Paga e Diskutueshme Per me shum telefononi ose shkr whatsapp ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Krepier/e

Rruga Barikada , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/05/2020
Creperia Marco Polo kerkon te punesoj krepier me eksperience Paga e kenaqshme plus siguracione ...
 • Profesioni: Krepiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2019

Kerkohet Kuzhinier, Villa Bianca Agriturizem & Spa

Rruga Lalëzit 2020, Rubjekë, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Villa Bianca Agriturizem & Spa kerkon te punesoje Kuzhinier me eksperience. Pagesa me marreveshje. Te interesuarit te kontaktojne ne cel: ...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Kamarier/e

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke
Hotel Austria kerkon kamarier/e me ekperience pune. Puna me turne dhe paga e kenaqshme....
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2019

Kerkojme Agjent/e Imobilare : Agjensia Alesi Real Estate .

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkojme agjent/e imobilare . Nje pun me te ardhura shume te mira . Adresa : 21 Dhjetori . ...
 • Profesioni: agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2019

Kompleksi Eiffel Ofron Pune Kamarjere

Autostrada Tirane Durres km 7 perballe QtU, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Kompleksi Eiffel ofron pune ne pozicionin e kamarjeres (femer).Turni i pare.Paga e diskutueshme.Koha e punes 8 ore.Te interesuarat mund te kontaktojne ne adresen e emailit kompleksieiffel@outlook.com ose ne nr e tel ...
 • Profesioni: Kamarjere femer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Vend I Lire Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/05/2019
Mexigal, i pari ushqim i shpejte Meksikan ne Tirane ofron nje vend te lire pune per nje punonjese vajze per turnin e dyte. Puna eshte punonjese Fast Food, turni i dyte eshte nga ora 16:00 - 23:00 Nuk ka nevoje per eksperience pune po te keni k...
 • Profesioni: Fast Food
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2019

Kerkohen Agjent Marketingu

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
komapania Librex zgjeron zyrat, ofrohen 20 vende te lira pune si agjent marketingu Kerkohen njerez serioz ne pune dhe me qellime afat gjata Te jen kerkues per punen Te ken mbaruar minimumu shkollen e mesme Te kete patente , Ata qe kane makine ja...

Vendose Vet Pagen Tende!

Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish-blloku, ne krahe te Grand Hotel) Tirane, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Operatore & Supervisore Ofrohet page shume e kenaqshme (baze + bonuse) dhe orare pune fleksibel (Part Time & Full Time). [i]Te interesuarit te kontaktoj...

Vend I Lire Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mexigal, i pari ushqim i shpejte Meksikan ne Tirane ofron nje vend te lire pune per nje punonjese vajze per turnin e dyte. Puna eshte punonjese Fast Food, turni i dyte eshte nga ora 16:00 - 23:00 Nuk ka nevoje per eksperience pune po te keni k...

Kerkohet Kamarier/e Ne PaPirunj Restorant.

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Kamarier/e dhe ndihmes Kamarier/e ne paPirunj Restorant. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +. ...

Kerkohet Shitese

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 36,000 Leke
Kerkohet shitese me eksperienc ne Pasticeri Furre buke Te kete aftesi te mira komunikuese. Te kete shkathtesi ne paketim E sakt ne llogari Vendbanimi afer ben avantazh...

Jemi Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Me Deshiren Per Te Mesuar Ne Pozicionet

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....

KERKOJME BANAKIER DHE KAMARIER

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR JUNA TE BLLOKU NGJITUR ME LIBRIN UNIVERSITAR,KERKON TE PUNESOJE BANAKIER DHE KAMARIER NE POZICIONE TE VECANTA PUNE. SIGURIMET E PAGUARA , PAGA E NEGOCIUESHME. FALEMINDERIT...

Asistente Zyre

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise nr.1 te Real Estate ne Bote, kerkon Asistente Zyre. Kriteret qe duhet te plotesojne aplikantet: 1. Te kete perfunduar studimet e larta. Bachelor + Master (preferohen kandidate qe kane perfunduar studimet per ...

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane. Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese. (Page baze+kontrata 25€+bonuse 20€) Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhux...

Punesim Per Infermier/ Ne Gjermani

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Punesim per infermiere/e ne Gjermani Per klientet tane ne gjermani, jemi duke kerkuar infermiere. Behet fjale per klinika spitalore ose qendra rehabilitimi. Kushtet per punesim: •diplome Bachelor/ Master •njohje e gjuhes gjermane, mi...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjer Dhe Kamarjere Me Dhe Pa Eksperienc(turni 1).

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f)me ose pa eksperienc. Adresa: Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus Per me shum information: ...

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PROCESET -DY GJELPERSH -TEGEL I PARE JAKE DHE I DYTE PAGA 1300 MIJE LEKE DITA -MONTIM DOREZE 1300 LEKE DITA -TEGEL TE PARE MENGE DHE TEGEL I DYTE MENGE 130...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren por me mundesi shume te mira rritje ne karrjere. -Duhet te posedoni patente dhe kane perparesi ata qe kane makine personale. -Duhet te jeni te komonikueshem dhe bashkpunues. Per me shume i...

Sanitare Dhe Pjatalarese Turni II

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
ejona Restaurant kerkon te punesoje nje Sanitare dhe Pjatalarese turni i 2. Orari i punes 16:00 - 24:00 Paga 30000 Lek neto + Siguracione dhe Vakt ne restorant. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel ...

Banakier Turni Pare

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/06/2019
Banakier turni Pare orari 08:00-16:00. Pagesa 30000 lek + Siguracione. 1 vakt perfshire ne restorant. Kriteret: 1. Korrektesia 2. Profesionalizmi (njohuri baze mbi cocktailet) 3. Pergjegjshmeria Nese i plotesoni keto kushte na kontaktoni ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2019

Eden Park Kerkon Te Punsoj Sanitare.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Eden park kerkon te punesoj Sanitare. Paga e knaqshme kushte shum te mira pune. ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Eden Park Kerkon Te Punsoje Kamarier / E

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Eden Park kerkon te punesoj Kamarier/e kushte te mira pune. Paga e knaqshme. ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Kerkojme Pastruese

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
me eksperience pune ne lokal orari 4 ore...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Cassa Caffe Kerkon

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kamarjer me eksperience pune ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Kerkojm Shitese Butiku Me Eksperienc

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Aniss-butik kerkon te punesoje nje vajze te sjellshme , komunikueshme dhe familjare .Te interesuarat te ken te pakten 1 vite eksperienc pune ne butik femrash dhe meshkujsh.Pranohen vetem vajza me qellime afatgjata punesimi per kontrata 1 ose me shum...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Jurist Me Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane ofrohet vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Jurist me eksperience pune Kriteret: Te kete mbaruar fakultetin Juridik Te kete eksperience pu...

Tirane, Kerkohet Asistente Zyre

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane, vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Asistente zyre Kerkesat: 1- Te dije gjuhen angleze ne menyre perfekte. Te shkruar dhe te folur niveli C2...

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 340 Euro
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te stafit. Menaxher shijtesh ne terren dhe konsulent marketingu . Aplikanti duhet te plotesoje kto kushte: Mosha 22-35 Vjec Ambicje per karrier dhe per para Nje...

Kerkojme Kamarier-banakier

Kompleksi frateri, Tirane Pagesa:200 Dollar
bar Miami 2 AstirKerkon nje kamarier-banakier!Orari 6:30-14:30!!Pagesa 200 mije leke!!Kushte shume te mira pune dhe ambient familjar!!Nr kontaktu ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Kerkohet Banakier/Banakiere

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Ofrojm vend pune Banakier ose Banakier, bari eshte familjar. Paga me marrveshje!...

Kerkohet Banakier/Banakiere

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:27,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Bar kafe Familjar kerkon te punesoje Banakier ose Banakiere me eksperience pune , paga edhe kushte shume te kenaqshme....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2019

Web Developer Part Time

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:800 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Se sei appassionato di programmazione e hai esperienza nello sviluppo di CRM evoluti e di applicazioni Web, sei la risorsa che stiamo cercando. Con il Team IT di Know How Shpk puoi crescere professionalmente ed economicamente, con ingaggianti proget...
 • Profesioni: informatik
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Edukatore, Per Parashkollor, Vetem Me Eksperience

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:38,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Jam i interesuar per nje edukatore parashkollor, vetem me eksperience paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,Kamariere,Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje -Kamariere (F) Paga 22000 (Leke) -Kamarier (M) Paga 20000 (Leke) -Banakier 35000 (Leke)...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Fast food piceri mevlani kerkon punetore fast foodi paga 250 mije leke turni dyte 17:00 me 01:00. Motorrist paga 300 mije leke. Adresa:universiteti Metropolitan perball godines nr.1 qyteti studenti....

Kerkojme Krepiere

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Kerkojme Krepier/e me eksperienc pune!!Rroga 300 mije leke +sig ,,2 te diela ne muaj pushim,per informacion kontaktoni ne !!...
 • Profesioni: Krepiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2019

JE NE KERKIM TE NJE PUNE ???

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 05/06/2019
Ke ambicie per tu rritur? Ke deshire per te bere shume para? Je aktiv dhe i komunikueshem? Mos Humb Shansin Për Të Bërë Shumë Para Si Agjent Imobiliar. Si Agjent Imobiliar ke shansin te besh aq shume para sa nuk e ke menduar ndonjehere. Asn...
 • Profesioni: AGJENT SHITJESH
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

PHP/MySQL Developer

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 04/06/2019
We are looking for a PHP/MySQL developer to join our team. Candidates with 2+ years experience will be considered. Required skills: PHP MySQL Excellent English Desirable skills:  Linux system administration Angular JavaScript H...
 • Profesioni: Programues
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

KERKOJ MODELLISTA CAD

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 15/09/2019
KERKOJ MODELLISTA/STILISTE X MARAI MODA TE KET EXPERIENCE NE PERDORIMIN E CAD + INSERMENTO CAPI con DIGITALAZER KRIJIM MODELLI PERDORIM I PLOTTER per info KONTAKTONI NE WHATS UP OSE EMAIL calenzano.confezione@hotmail.com....
 • Profesioni: MODELLISTA
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

Kerkoj Nje Vajze Banakiere Per Sezonin E Veres Ne Jug Te Shqiperise (Jale)

Mic sokoli, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj nje vajze banakiere per sezonin e veres ne jug te Shqiperise (Jale) vajzes i sigurohet fjetje. Nr tel. ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/05/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim