konsulent e 

 Online 33 lexues | 25 njoftime ne pritje

Konsulent Imobiliar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/05/2021
ZYRA SKY 21 PROPERTY, me adrese ne Rr.Myslym Shyri prane karburant Kastrati, kerkon te punesoje konsulent imobiliar. Kerkohen persona serioze, te afte te menaxhojne punen ne grup dhe komunikimin me klientet. Arsimi i larte perben perparesi. Te ...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Shitjesh (Future Home Opportunity +)

Fresku/Linze , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/04/2021
𝐊𝐫𝐢𝐣𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐞 𝐤𝐚𝐫𝐫𝐢𝐞𝐫𝐞𝐬 𝐧ë 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞 𝐇𝐨𝐦𝐞! 💥 Bëhu pjesë e Brandit më të madh Shqiptar që ofron shërbimin e palës ndërmjetësuese në tr...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamike…[b]Eja ne Future Home.[/b] Kjo eshte mundesia Jote! Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . [b]Cfare do te gj...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh. (Future Home Priority +)

Liqeni i thate/Kopshti botanik , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2021
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh. Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine ...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Future Home Po Rekruton Konsulent Shitjesh, (Future Home Integrity)

Ali Demi/Tregu Elektrik , Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 19/12/2020
Future Home Real Estate ne kuader te zgjerimit te saj kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin: Konsulent/e Shitjesh. Bashkohu me Brandin më të madh Shqiptar te Real Estate🥇 Kjo është mundësia Jote!🤩 Cfarë do të gjen...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Future Home Real Estate Kerkon Te Punesoje Konsulent Imobiliar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Future Home Real Estate po të kërkon ty! Nëse jeni energjikë, dinamikë, të komunikueshëm dhe nëse kërkoni nga vetja më tepër sesa thjesht një punë rutinë, keni aplikuar në vendin e duhur! Mundësia më e mirë për të investuar n...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Manager Junior / Servizio Clienti Inbound

Rruga e Durresit/Zogu i zi , Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen ITALIANE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Italiane. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikuese dhe man...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Tirane, Ofroj Vend Pune Manager Junior - Sherbim Klienti - Gjermanisht

Rruga e Durresit/Zogu i zi , Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen GJERMANE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Gjermane nivelin B2. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikues...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Manager Junior - Sherbim Klienti - Frengjisht

Rruga e Durresit/Zogu i zi , Tirane Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi, eshte ne kerkim per konsulent marketingu ne gjuhen FRENGE. Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Frengjisht. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikuese dhe manax...
 • Profesioni: Manager Junior
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/03/2021

Pozicion Vakant Si Konsulent Imobiliar (Future Home Priority)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh. Keni qënë në të njëjtin pozicion pune për një kohë të caktuar dhe po kërkoni te rriteni profesionalisht për të shkuar përtej rolit tuaj aktual? Ejani dhe bëhuni pjesë e f...

Bashkohu Me Skuadren!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Mjafton vetem deshira dhe vullneti pasi mundesine e gjeni tek NE. Nuk jeni te kenaqur nga eksperiencat e mepareshme dhe kerkoni dicka te re? Atehere jeni ne vendin e duhur. Mjafton qe: Te zoteroni nje nga gjuhet: GJERMANISHT SPANJISHT ITAL...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Po Kerkojme Agjente Telefonike!

Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, SPA...

Di Gjermanisht Por Nuk Ke Eksperience? Cfare Pret? Eja Dhe Puno Me Me Te Miret.

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Je ne kerkim te nje pune me te ardhura te larta por nuk ke eksperience? Mos u shqeteso, ne ju japim mundesine te fitoni eksperiencen dhe te ardhurat qe ju duhen. Mjafton te jeni njohes ne nivel mesatar i nje prej gjuheve te meposhtme dhe vendi i pun...

RETENTION AGENT !!!

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 3,000 Euro
Cashiers Pro Sh.p.k Pozicioni- RETENTION (me eksperience) Mosha-Mbi 18 vjec Paga 3000 euro Orari-  Full Time 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Blloku    -Njohuri te gjuhes -Fleksibilitet -Energji pozitive -BONUSE ditore,j...

Kerkojme Agjent Telefonik/Teamleader/Retention! 📢📢

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Cfare prisni!! Kerkojme Agjent Telefonik/Teamleader/Retention ne gjuhen: ●Spanjolle🇪🇦 ● Gjermane🇩🇪 👉Nese j...

JUNIOR SALES ANGLISHT/ITALISHT 500 Euro Ne Muaj

Libri Universitar, Tirane 500 Euro
Pro MARKET Pozicioni- Junior/Broker Mosha-Mbi 18 vjec Paga-200€ + BONUSE Orari-  PART TIME 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Libri Universitar AJO  CFARE NE KERKOJME -Njohuri te gjuhes Italiane/Angleze -Fleksibilitet -Energji ...

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane 600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Motta Garden Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer Dhe Sanitare.

Tregu elektrik,Tirane, Tirane Me Marreveshje
Motta Garden kerkon te punesoje banakiere femer dhe sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. ...

Kancelari Papirus Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kancelari Papirus kerkon te punesoje -shitese. ✅Kriteret e punes: 🔸 Te kene eksperience te meparshme pune. 🔸 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 🔸 Te jene pozitive dhe te qeshur. 🔸Te jene te gatshem te ...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Parku Qendror,Fier , Fier Me Marreveshje
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane . ▶️ NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔔 Fier - Kompania FOREX Kerkon Asistente Zyre

Fier,Parku Qendror, Fier 500 Euro
Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj -Asistente zyre Femer ✅ Kriteret per kanditaten ➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme ➡️ Mosha 25-40 ➡️ Te njohe programet baze t...

📌OPERATORI TELEFONICI, LINGUA ITALIANA

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EVONET cerca operatori telefonici con inserimento immediato per la Campagna Vodafone Casa. Scegli tu quanto ore lavorare! Offriamo: -Ottimo pagamento base. -Pagamento contratti fino a 25 euro/contratto. -Bonus settimanale 20 euro. -Ambient...

Kerkohen Operatore Te Fazes Dyte Dhe Te Trete Per Gjuhen GREKE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
• AEGON HOLDING eshte ne kerkim te: • operatore te fazes dyte dhe te trete per gjuhen GREKE Ofrojme: • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience • Pagesa korrek...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔹 Blue Solution Ofron Vende Pune Per Agjente (Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht) .

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Me Marreveshje
🔹Blue Solution ofron vende pune per agjente ne gjuhet: -Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention) -Spanjisht (operator/desk menaxher/retention) - Italisht (operator/desk menaxher/retention) - Greqisht (operator/desk menaxher/ret...

Paga Baze 63 000 Leke,25 Vende Te Lira Pune Deri Ne Fund Te Shkurtit!⏳🕰

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
PREJ 2017 NE TREG, Ofrojme: - Page baze 63 000 leke te rinj Neto - 120 euro/ftd - Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem lehte fare - Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes - Pagese brenda dates 10 te muajit - Orari pun...

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 1,000 Euro
Rrituni Profesionalisht dhe ekonomikisht . Kerkojme agjente tele-marketingu ne gjuhen : 1-Spanjolle🇪🇸 2-Gjermane🇩🇪 3-Italiane 🇮🇹 Kushtet qe ofrojme : 1-Pagesat me te arsyeshme ne treg.(500€-550 € )baza .💵 2-Bonu...
 • Profesioni: Sales agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kërkojmë Agjentë Closer Për ,Greqisht, Anglisht Dhe Spanjisht Me Eksperiencë

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamike…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote! Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ne Fu...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tregu

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20 Dollar Afati i Aplikimit: 05/03/2021
*TREGU PETRONINI* 𝗦𝗛𝗣𝗔𝗟𝗟 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 𝗣𝗘̈𝗥 𝗩𝗘𝗡𝗗𝗘 𝗧𝗘̈ 𝗟𝗜𝗥𝗔 𝗣𝗨𝗡𝗘 Pozicioni i punes: Asistent/e ne shitjes Vendi : Rruga Petronini (prane tregut elktrik) ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/03/2021

Mobileri Ne Tirane

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Mobileri kerkon te punesoj:Sharxhi me eksperienc Montues Zmerilues Tel:...
 • Profesioni: Mobileri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/03/2021

Kerkoj Parukiere Ose Ndihmese Parukiere

Rruga Fadil Rada, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Rruga fadil bodinaku. Nr ...
 • Profesioni: Parukiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/03/2021

Oferte Per Pune

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Bar Kafe Piazza ne Qytet Studenti kerkon Kamariere (F) per turnin e dyte.....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/03/2021

BAR DAMJANI...kerkohet Kamarier

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier . Turni i pare 6me2. Mosha 18-25 Adresaa:Tresh, pa kaluar uren e insitutit, perballe ish.Praktiker.Bar Damjani,kati2...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 06/03/2021

Banakier Banakiere

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Kerkohet Banakier / Banakiere me eksperience Lokal Familjar Afer Bllokut ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/03/2021

Kerkohet Korrier Me Motorr!

Pallatet Ndregjoni, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 14/03/2021
Kerkohet korrier per sherbim postar. Te jete i pajisur me motorrin e tij dhe te kete experience pune ne shperndarje postare. Orari flexiblel....
 • Profesioni: Korrier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 06/03/2021

SHPERNDARES I POROSIVE/KORRIER Part Time Ose FULL TIME Ne Agjenci Marketingu

Rruga bogdaneve, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/04/2021
SHPERNDARES I POROSIVE/KORRIER Part Time ose Full Time ne Agjenci Marketingu Detyrat & pergjegjesite: Ekzekutimi i porosive ne menyre te rregullt, te sakte dhe te dokumentuar Te sigurohet qe te shperndaje porosite brenda afateve Kordinim ...
 • Profesioni: SHPERNDARES
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/03/2021

Kerkohet Sanitare

Rruga Adem Jashari lagjia nr 8 Hyrja 10 Ap3, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Bar-Wine Kevin "Ura e Tabakeve" kerkon te punesoje "sanitare" me eksperience pune. Kushte shume te mira pune. Page e kenaqeshme. Per me shume informacione kontaktoni ne numrin ose email dianaeurogjici@gmail.com ...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/03/2021

Erel Bar Kerkon Te Punesoj Kamariere/Banakiere

Rruga Kole Koci Yzberisht , Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/04/2021
Erel Bar kerkon te punesoj Kamariere/Banakiere per turnin e paradites. Etika dhe komunikimi i mire me stafin dhe klientet eshte kushti jone i vetem. Eksperiencat e meparshme perbejne avantazh. Faleminderit. ...

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine). 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene po...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Peshku FiShop Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fish Shop kerkon te punesoje -motorrist. -Shites ose shitese peshku -Pastrues ose pastruese peshku 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet...

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e [u]🔹 Kriteret e punes per kandidatet :[/u] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ga...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania Gjermane Ofron Vende Vakante Pune Per Konsulent/Menaxher Shitje

Tiranë, Albania, Tirane 450 Euro
🔹Kompania Gjermane Lider ne shitje direkte ofron vende vakante per KONSULENT/ MENAXHER SHITJE ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. ☑️Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicie per pune . - te keni qellime afatgjate...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kekohet PJATALARSE

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/06/2023
A Tavola Ristorante kerkone te punesoj pjatalarse,kushtet e punes dhe paga shume e mire. Te jete e komunikushme dhe e sjelleshme. Turni 1 8 ore pune 1 dite pushime ...

Agjent/e Shitje

Astir tirane , Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 03/01/2024
A po kerkoni nje menyr per te tejkaluar problemet financiare dhe njekohesisht te shmangni burokracit dhe ndjesit negative te pasurit shef te koka? Kompania A.C eshte ne kerkim te personave energjike dhe te motivuar per pozicionin agjent/e shitje ne...
 • Profesioni: agjent/e shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/03/2021

Kancelari Papirus Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/04/2021
Kancelari Papirus kerkon te punesoje -shitese. ✅Kriteret e punes: 🔸 Te kene eksperience te meparshme pune. 🔸 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 🔸 Te jene pozitive dhe te qeshur. 🔸Te jene te gatshem te ...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

AGJENT SHITJE ❗️

Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
MUNDESI PUNESIMI 📢❗️ *Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social? 🧐 *Kerkohen agjente shitje ne terren . Agjentet duhet te jene te gatshem per te levizur ne qytete te tjera .🌐 *Disponimi i patentes dhe automje...
 • Profesioni: Agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Agjent Imobiliar

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 28/02/2021
“Your Home” Real Estate kerkon agjente imobilar... PUNO ME NE! Nese kerkoni nga vetja me teper sesa nje pune rutine, ky eshte vendi ideal Kjo eshte mundesia jote! Merr vendimin e duhur dhe caktoja pagen vetes. Ne “Your Home” do gjeni:...
 • Profesioni: Agjent Imobiliar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane Pagesa:600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Kerkoj Puntor Lavazhi

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Kerkoj lavazhjer me eksperiens paga e kenaqshme Lavazhi ndodhet ne astir kontakt ...
 • Profesioni: Puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

NJE PUNE ME NJE SUPER RROGE ?! PA EKSPERIENCE DHE 600EUROO!!

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Agjent Telemarketing dhe Forex Financat dhe zhvillimi juaj professional kane rendesi per ne . Nevojiten agjent Telemarketingu ne gjuhet : •Italiane 🇮🇹 •Gjermane 🇩🇪 •Spanjolle🇪🇸 •Greqisht 🇬🇷 ➡️Kushtet qe ...

Belgjike : Oferte Pune Usta Dhe Hidraulik

Rruga Don Bosko, Tirana, Albanie, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme - mjeshter/usta ndertimi ( te dij minimum 3/4 profile pune nga : murator, suavatim, gips, kartonxhes, fasade, boje, cati, shtrime parketi/plaka, armature, karpentier,...) - hidraulik ( + njohuri me sistem ngrohje, kaladaje me gaz dhe tuba...
 • Profesioni: mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

KERKOJME RETENTION NE FOREX!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
🚨Ne po kerkojme: 🚨 Agjente forex Rerention Ne gjuhet Italiane, Spanjolle, Gjermane dhe Angleze. Nga kandidatet ne kerkojme: - Eksperience pune ne forex -Disponibilitet full time, 9 me 18. -Nivel shume i mire gjuhe! *Trajnimi me...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Union Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Hostes

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te kene ...

Argjendari Albania Silver Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Argjendari Albania Silver Kerkon te punesoje shitese Me/Pa Eksperience 8 ore ne dite Mosha mbi 23 vjec Mundesisht e fejuar ose Martuar Paga e Kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Kamariere Ose Kamarier

Vizion +, Tirane 200 Euro
Divinus Bar kerkon te punesoje KAMARIERE me eksperience. Lokali ndodhet ne kompleksin vizion +. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BANAKIER/E) Stadiumi Dinamo

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BANAKIER/E ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofrohet Vend Pune Shitese Ne Tabakino

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke Afati i Aplikimit: 13/03/2021
Kerkoj shitese per dyqan Tabakino, orari 8 me 17 pagesa fikse 280Mijë ne muaj dhe kontributet te paguara 2 dite ne muaj pushim ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

BAR DAMJANI ...kerkohet Kamarier

Tresh, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoher kamarier. Turni 1 orari 6me2 Mosha 18-25 Adresaa:Tresh. Pa kaluar uren e insitutit,perballe ish.praktiker. Lokali kat 2 Bar Damjani....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Kerkoj Recepsionist/e Ne Hotel Ne Tirane

Rruga Adem Jashari 1, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Hotel familjar kerkon recepsionist/e turni i dyte, edhe pa eksperience. Ndodhemi ngjitur me shkollen Petro Nini ne Tirane. Mundesisht te di italisht dhe anglisht. Mosha rreth 20-26 vjeç. CV me email info@hotelriminitirana.com ose ne w.app +....
 • Profesioni: recepsionist/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Kerkojme Shitese Per Dyanin @vdr_albania Ne TEG

Lundër, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Kerkojme shitese per dyanin @vdr_albania TEG ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 05/03/2021

Kerkojm Sanitare

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2021
Kerkojm sanitare dhe Ndihmes kuzhinjer/e Kushte te mira pune Persona korrekt Pagesa me marrveshje ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Pizza Basic Kerkon Te Punesoje Motorrist Dhe Kamarier

Fresku , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/04/2021
Pizza Basic kerkon te punesoje : -motorrist -kamarier ✅Kriteret e punes: 🔸Te kene eksperience te meparshme pune 🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet 🔸Te jene pozitive dhe te shkathet 🔸Mo...

Da’So Bar Pizzeri Kerkon Te Zgjeroje Staf

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Da’So Bar Pizzeri kerkon te punesoje: - Picajol - Kamarier -Motorrist 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene poziti...

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara OptimusKerkon Te Punesoje Hostes

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Optimus Kerkon te punesoje Hostes Te kete eksperienc te mepareshme pune Te jete e sjellshme me stafin dhe klientin Te jete pozitive dhe e qeshur Orari 16:00 deri ne 19:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e...
 • Profesioni: Hostes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Kerkon : Kamariere (f)

Rruga Muhamet Deliu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamariere femer ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofron Kushte te mira pune 💸Pagese e kenaqshme. Tw...
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoj Nd Kuzhinjer

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2020
Kerkohet nd kuzhinjer me eksperjenc pune Te jet korrekt dhe per afat te gjat pune Kushtet shum te mira . Per me shum na shkruani ....
 • Profesioni: Nd kuzhinjer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

Twist Bar Kerkon : Kamariere (f)

Rruga Muhamet Deliu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamariere femer ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofron Kushte te mira pune 💸Pagese e kenaqshme. Tw...
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/03/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim