kuzhinuer 

 Online 75 lexues | 23 njoftime ne pritje

SUPER CALL, HIDHNI HAPIN E RRADHES NE KARRIEREN TUAJ !

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kërkojmë agjent telefonik per gjuhen Italiane, Spanjolle dhe Gjermane. Ju ofrojme mundesi punesimi me/pa eksperience pune. Kërkesat janë vetëm 3 1-Mosha 18-25 vjec 2-Njohuri te nje prej gjuheve te lart permendura 3-Deshira per te p...

Bashkohu Me Ekipin Me Dinamik Dhe Ambicioz!!!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Punesohu prane nesh! Eksperienca nuk ka rendesi, deshira per te punuar po. Mjafton te zoterosh shume mire nje nga gjuhet:  ITALISHT  GJERMANISHT  SPANJISHT OFROJME:  Page baze dhe BONUSE TE LARTA ne baze te performances ...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Rr. Liman Kaba ( perballe parkut olimpik) kerkon te punesoje: Sanitare femer ( me ose pa eksperience pune) Mosha mbi 30 vjece Paga 26000 leke + siguracione Te interesuarat ju lutem te na kont...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Zoteroni Gjuhen Gjermane Dhe Kerkoni Nje Mundesi Punesimi ?? Je Ne Vendin E Duhur! APLIKO TANI

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
ALYSSA shpk kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie per te arritu...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

🔈 Hotel Atrium Kerkon Te Punesoje Dy Sanitare.

Rruga Tirane-Elbasan,prane TEG-ut , Tirane 36,000 Leke
Hotel Atrium kerkon te punesoje dy sanitare. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Me ose pa eksperience te meparshme pune. - Mosha : Mbi 40 vjece - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔈 Kerkohen Vajza Per Security Tek Regency Casino.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Regency Casino ofron vend te lire pune. 🔹[i]Pozicioni punes:[/i] Oficer sigurie ose Bodyguard Kerkohen vajza per pozicionin e punes oficer sigurie ose bodyguard. 👉[i]Kushtet e punes: [/i] - Puna eshte me tre turne me rrotacion. ...

Kerkohen Operator Gjenerim Lead Part-Time / Full-Time( Italisht/gjermanisht )

Rruga Kavajes Tek ish Samsungu, Tirane 26,000 Leke
I candidati dovranno avere i seguenti requisiti: 1. Buone conoscenze della lingua italiana, parlata 2. Ottime capacita comunicative e relazionali 3. Disponibilita lavorativa part time/full time (flessibilita d'orari) Stipendio fisso...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

🔈 Regency Casino Tirana Ofron Vend Te Lire Pune Si Arketare.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Regency Casino Tirana ofron vend te lire pune! 🔹[i]Pozicioni i punes :[/i] Arketare Pozicioni i punes arketare ne Regency Casino kosiston tek sherbimi qe i ofrohet klienteve ne shkembimin e parave ne arke. 👉Kushtet e punes: - Pu...
 • Profesioni: Arketare
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

1000 Euro/Muaj Kerkohen Agjent Per APERTURA FOREX Ne Gjuhen Italiane!

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Nese jeni persona ambicioze me deshiren e madhe per tu rritur profesionalisht dhe per te realizuar endrrat tuaja atehere jeni ne vendin e duhur! Ventiquattro ju ofron: - Ambjent komod dhe kushte shume te mira pune - Page baze duke filluar...

KERKOHEN AGJENTE NE GJUHET; GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT, GREQISHT.

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN AGJENTE ME KOHE TE PLOTE NE GJUHET; GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT, GREQISHT. APLIKANTET KERKOHEN ME EKSPERIENCE. APLIKO TANI!...
 • Profesioni: AGJENT
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffee&lounge Rr.Kavajes, Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge, Rr.Kavajes prane qendres Globe (perballe Delijorgjit), kerkon te punesoje: Sanitare femer (me ose pa eksperience pune) Mosha mbi 30 vjece Paga 26000 leke+siguracione Te interesuarat ju lutem te na kontaktojne ne n...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Oferte Pune

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania jone ofron 20 vende vakante per konsulent shitje/ Menaxher shitje ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicje per p...

🗣 🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Vajza

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
🃏 Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjeçe deri ne 33 vjeç ne pozicionin e Dealer- Crupiere. Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen direkt me kontrate te rregullt. ...

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Greqisht

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te kete a...

Nese Di Nje Gjuhe Te Huaj! APLIKO TANI

Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
FFLUR shpk ofron mundesi punesimi per ACCOUNT MANAGER ne gjuhet ITALIANE dhe GJERMANE Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh; - ...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamariere . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

A Jeni Foles Italisht / Anglisht / Gjermanisht? Kerkohen Operatore Ne Sigurimin E Jetes

Rruga Stavro Vinjau, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Mundesi te larta % te Komisionit ne Shitje Nuk kerkohet asnje pervoje! A jeni foles italisht / anglisht / gjermanisht? Mesoni sot shitjet e Sigurimeve te Jetes! Baze 600 euro + Komisione Na kontaktoni per me shume info: ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

🔈 Bar Pizzeri Prestigjoze Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/11/2020
👉Bar Pizzeri Prestigjoze kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier - Banakier - Sanitare (turn i dyte) 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sj...

Kerkohet Pizzier Dhe Motorrist

Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkohet Pizzier dhe Motorrist. Vendodhje shume e mire dhe page e kenaqshme. ...
 • Profesioni: Pizzier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/10/2020

Amar Light .Ofron Vend Pune Ekonomiste

Rruga koferenca e pezes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/11/2020
Amar Light Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste Amar Light eshte shwroomi me i ri ne Tirane ne fushen e ndricimit ku nje siperfaqe e konsiderueshme edhe nje staf i kualifikuar do te jene ne sherbim te klienteve me brandet me cilesore edhe teknologji...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Banakier Vila Shard

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/11/2020
Kërkohet banakier me përvojë të gjatë. Turni i dytë. Të dijë të drejtoj banakun dhe ndihmësin....
 • Profesioni: BANAKIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Sallon Bukurie Dea & Martin Kerkon Te Punesoje Parukiere

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Sallon bukurie Dea & Martin kerkon te punesoje parukiere me eksperience pune te kete njohuri dhe ne fushen e estetikes....
 • Profesioni: Parukiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkoj Banakiere Femer Full Ose Part Time

Rruga Riza Çuka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
kerkoj banakiere femer, paga e kenaqshme + siguracione te bar blini laprake full ose part time...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkohet Banakier Dhe Kamariere/F

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/11/2020
Klaton Bistro & Coffee me vendodhje te Vasil Shanto Kerkon te punesoje Kamariere/f dhe Banakiere/f Me eksperience pune paga e kenaqeshme, kushte te mira pune .. Per me shume info kontaktoni ne numrin ....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Guzhiniere

Rruga Hamdi Sina, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2020
Kerkohet guzhiniere per kopesht privat tek liqeni thate....
 • Profesioni: Guzhiniere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/10/2020

Estetiste Thonjeve

Rruga Myslym Shyri, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj ndarje qeraje per pjesen e estetikes dhe thonjve dhe depilime ne ndonje parukeri....
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkojme Furrxhi Me Eksperience Pune.

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Furre Buke/Pasticeri ne Don Bosko kerkon te punesoje furrxhi(specialisht brumi) me eksperience pune. Page e kenaqshme! Per me shume na kontaktoni!...
 • Profesioni: Furrxhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare( Forex) 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania E&E Investing kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 👉Kriteret: 〽️ Te kete eksperience te meparshme ne fushaten Forex , minimalishte 3 muaj . 🗂 Aftesi te mira komunikiese ne gjuhen G...

Hapesira Te Reja Punesimi Si Agjent Telefonik !

Rr, Llazar Plluci, Tirane Me Marreveshje
Hapesira te reja punesimi si agjent telefonik ne gjuhet ; - Gjermane, - Spanjolle , ( me nivel mbi mesatar ) Ju ofrojme; -Page baze duke filluar nga 500-550€ -Bonuse javore,ditore, mujore me te lartat ne treg, -Kontrate te rregullt pune...

Kerkohen Ne Punesohen Agjente Forex 🇩🇪, 🇮🇹

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
📣Kerkohen te punesohen Agjent Forex per gjuhet: 🇩🇪 Gjermanisht 🇮🇹 Italishte 👉Kriteret: 〽️ Eksperience te meparshme ne fushaten Forex minimalishte 5 muaj . 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te p...

Rekrutime Tirana Kerkon Agjent Forex Per Gjuhet 🇬🇧 Anglisht, 🇮🇹 Italisht Dhe 🇪🇸 Sp

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇬🇧 Anglisht 🇮🇹 Italisht 🇪🇸 Spanjisht 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi: 👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj n...

Omega Solutions Group, Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷, 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne Fushen Financiare(forex) ne gjuhet: ▪️GJERMANISHT 🇩🇪 ▪️ITALISHT 🇮🇹 ▪️SP...

Kerkohen Te Punesohen Agjente Financiare , Retention , Team Lider ( Forex) 🇮🇹,🇩🇪,🇪

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Forex Trade kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇪🇸 Spanjishte 👉Pozicionet : - Retention - Agjente Financiare - Team Lider 👉Kriteret: 〽️ Eksperie...

Ani Coffe Kerkon Te Punesoje Kamariere .

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ani Coffe kerkon te punesoje kamariere . 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OPERATOR/E TELEFONIK

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 600 Euro
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone agjente ne gjuhen GJERMANE,SPANJOLLE,ITALIANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Gjuha mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje Banakiere Dhe Hostess

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Restorant Fishop kerkon te punesoje Staf: ✅ Banakiere ✅ Hostess Kriteret e kandidatit: - Kane prioritet kandidatet me eksperience pune te meparshme. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 👉Ofrojme pagesa te kenaqsh...

Feniks- Call Center Kerkon Te Punesoje Operatore Dhe Team Lider 🇬🇧, 🇮🇹, 🇩🇪, 🇪

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Fenix-Call Center kerkon te punesoje Operatore dhe Team Lider per gjuhet: 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇬🇧 Anglishte 🇪🇸 Spanjishte 👉Kriteret: 〽️ Kane prioritet aplikantet me eksperience te mepar...

☕ Bar Caffee Bazz Kerkon Te Punesoje Personel

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
☕ Bar Caffee Bazz kerkon te punesoje personel: ▪️ Kamarier/e ▪️ Banakier/e ▪️ Sanitare 👉🏻Kriteret e Aplikantit: ▫️ Kane prioritet aplikantet me eksperience pune te meparshme. ▫️ Te jene te sjellshem me s...

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon: 👉Agjent shitje ne terren ▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣 •Te kene af...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Sanitare/Pastruese

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj sanitare . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

👔Kerkohen Punonjese Rrobaqepsie

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
kerkohen punonjese -me eksperience -pa eksperience ne fushen e rrobaqepsise mosha deri ne 45 vjec Pagat me te mira ne treg 📍Adresa : Prane UET,perballe me shkollen Vasil Shanto. 📲Per me shume informacione mund te na k...

Kerkohet Sanitare (Stadiumi Dinamo)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Sanitare turni 1 Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Kontaktoni ne numrin tone te kontaktit. Adresa: Rruga "Gjin Bue Shpata", Stadiumi Dinamo...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT MUJORE !

Rruga Liqeni i Thate 13, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Keni njohuri te gjuhes : 1-GJERMANE 🇩🇪 2-ITALIANE 🇮🇹(Me eksperience ) 3-SPANJOLLE 🇪🇸 4-ANGLEZE🇬🇧(Me eksperience) Mund te aplikoni tani !📲 KUSHTET QE OFROJME : 📃 Kontrata te rregullta sipas legjislacionit . ...

Bar Kafe Kerkon Banakier Banakiere Me Page 460 Mije Leke!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar kafe ofron: Page shume te mire. Puna me turne. Kushte shume te mira pune. Adresa: prane fushes ali demit Per cdo informacion na kontaktoni ne nr e celularit ose ne whatsapp. ...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare

PERBALLE BUNK ART 1, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE / Transporti paguar nga KOMPANIA WHATSAPP OSE / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece

Kerkohen Konsulente Turistike 🌎 Ne Tirane ,Durres,Shkoder, Vlore, Sarande

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Dollar
Keni aftesi te mira komunikimi ne gjuhe te huaj 🌎dhe deshironi te gjeneroni para ekstra nga shtepia 🏠? Jeni ne vendin e duhur ! Ne operojme ne 125 vende te ndryshme 🌎. 👉Kriteret e kandidatit: ⏰Disponibiliteti full time ose part...

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonu

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Greke me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoj Kamarjere

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj kamarjere ne zvicer... Mosha 19-30 Te jete e paraqitshme e shkathet te dije te komunikoje me njerëzit dhe te dije te llogarise mire Pagesa teper e kenaqshme per informacion te metejshem me shkruani ne viber ...
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkohet Banakier/e Me Eksperienc Pune

Fundi diges te kopshti zoologjik, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar lounge Neleo kerkone te punesoje banakier/e turrni i dyt me eksperienc pune. Paga dhe kushtet e punes te kenaqeshme Kontak:...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/10/2020

Banakiere

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 23/12/2020
Bar Meteor Kerkon Banakiere Me Eksperiec Pune Paga E Diskutushme + Sigurime Lokali Ndodhet Perball Universitetit Zoit Te Keshillit Te Mir Ju Mirpresim ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkohet Ekonomiste

Mamurras, Albania, Kruje Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/11/2020
Kerkohet ekonomiste me ose pa shume eksperience pune. Mjafton te kete aftesi per te perthithur punen shpejt. ...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/10/2020

Usta Duralumini/PVC

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet nje Usta Duralumini dhe PVC. Te kete eksperience pune. Kushte te mira pune edhe pagese. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel. Adressa: 3 deshmoret, Yzberisht, Tirane ...

Rossini Bistro Kerkon Staf.

Rruga Shefqet Musaraj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:47,500 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2020
Rossini Bistro Club kerkon te punesoje staf(m/f) ne pozicionet : Kamarjer/e Banakjere Ndihmese Kuzhinjere(f) Pastruese Kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme pune , te jene te sjellshem dhe te komunikueshem . Ambjenti eshte i ri d...

Kerkohet Asistente Zyre

Kristal center, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet asistente zyre me kohe te pjeseshme nga ora 14 - 18 .dergoni cv tuaj ne adresen email bardhf1@gmail.com...
 • Profesioni: Sekretare
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Rekrutime Tirana Kerkon Team Leader Dhe Agjent Forex Per Gjuhen Gjermane 🇩🇪.

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane 800 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Team Leader dhe Agjent Forex per gjuhen Gjermane 🇩🇪. 👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi per Team Lider 🇩🇪 : 〽️ Eksperience te meparshme si Team Leader. 👥 Aftesi te mir...

Kerkohet Te Punesohet Rrobaqepese🧶 🧵

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🧶 🧵 Kerkohet te punesohet Rrobaqepese 👉🏻Kriteret qe duhet te plotesoje aplikanti: 🧶 Eksperience ne qepjen e perdeve. 🧶 Eksperience ne fasoneri. 🧶 Filledtare ne rrobaqepsi, nxenese. 👉🏻Ofrojme kushte te mir...
 • Profesioni: Rrobaqepese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!! 👉🏻Kriteret e aplikantit: ⏰Disponibiliteti: Part Time ose Full Time. 🚗Mjafton vetem te keni makinen tua...

Omega Solutions Group Kerkon Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare(forex)🇫🇷,🇪🇸,

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane,kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare(forex),te kene disponibilitet Full-time ⏰. 👉Gjuhet: ▫️ Frengjishte 🇫🇷 ▫️ Spanjishte 🇪...

Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon Te Punesoje Agjente Shitjesh Ne Terren

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
🗣 Kompania Gjermane “LIBREX” Kerkon te rekrutoje te rinje dhe reja ambicioz per te zgjeruar stafin e saj tashme edhe ne DURRES. 👉🏻 Kriteret e aplikantit: ▪️ Te posedoni automjete 🚗 ▪️ Preferohet grup mosha mb...

Kerkohen # Retention Greqisht

Rruga kavajes, Tirane 500,600,700 Euro
AEGON HOLDING eshte ne kerkim te : Retention ne gjuhen Greke Ofrojme: •Rrog dhe % te larta , te diskutueshme. • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperien...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Doktorature
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🔈 Fast Food Kreperi Pizzeri Bistro Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Kreperi Pizzeri Bistro kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Picajol - Motorrist 🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Picajol - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te s...

EAT ME Kerkon Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EAT ME kerkon te punesoje : - Fast Food-ier -Ndihmes picier -Motorrist Kriteret e Kanditatit : Te jene te komunikueshem. Te kene eksperience pune te meparshme. Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojm...

🔈 Bar Pizzeri Prestigjoze Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉Bar Pizzeri Prestigjoze kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Kamarier - Banakier - Sanitare (turn i dyte) 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sj...

KERKOJ BANAKJERE

Rruga Uleza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:99,999 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Kerkojme banakjere per lokalin. Paga e kenaqshme. Ne tel +...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Floa Caffe Kerkon Kamarjer/e

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Floa Caffe kerkon kamarjer M/F me orar te plote pune dhe turne me eksperience. Mosha 18-30 Paga me marreveshje zona freksu prane pasticeri melisa ...
 • Profesioni: Kamarjer /e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Shitese

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen vajza energjike, me deshiren per te punuar. Me ose pa eksperience Kompania ofron vende pune si shitese Puna eshte shume fleksibel pa orar fiks, pa pronar qe te rri mbi koke. Puno kur te duash, si te duash dhe ku te duash. Perqindje fit...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/10/2020

Recepsionist/e

Rruga Karl Gega, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2020
kerkojme recepsionst/e kriteret te dije gjuhen angleze te kete eksperience ne recepsion ose restorant te kete njohurite bazike te kompjuterit ...
 • Profesioni: recepsionst/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kerkohet Shitese

Rruga Jordan Misja, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 12/12/2020
kerkohet shitese per turnin e pare me page te kenaqshme. Te mos kete angazhime familjare....
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Fast Food MR.Souvlaki Kerkon Te Punesoje Specialist Fast Foodi.

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 24/11/2020
[i] Fast Food MR.Souvlaki kerkon te punesoje specialist fast foodi.[/i] 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qes...

🔈 Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Motorrist

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Zgara Supreme kerkon te punesoje motorrist. 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Orari :12:00-23:00 - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem. - Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️ 🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk 👉OFRON: Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon Hostes Orari 18:00 - 23:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kena...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Ofrojme Pune Si Dado/Babysitter

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
DadoCareAlbania kerkon te punesoje nje zonje rreth te 40-55 vjec si dado. Kriter kryesor: te kete eksperience ne fushen e mesimdhenies/mesuesise. Kushdo e interesuar mund te na kontaktoje ne adresen tone te email ‘dadocare2020@gmail.com’ ose ...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

Kamariere & Banakiere

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/11/2020
Kerkohet : Kamariere & Banakiere Turni 1 ——> 07:00 -15:00 Ambient Familjar ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/10/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim