manikyriste 

 Online 2027 lexues | 48 njoftime ne pritje

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere, Kamariere Dhe Sanitare Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffee&lounge tek rruga “Komuna e Parisit” perballe ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj : Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek + siguracione Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune ...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Bar Pasticeri Kritea Kerkon Kamarier,kamariere Me Page Shume Te Mire!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e organizuar me turne -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: kamarier/kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkohet Kamariere Mbi 25 Vjec Vetem Turni I 1 Me Page Shume Te Mire!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
-Ofrohen: ->page shume e mire ->kushte te mira pune ->Puna eshte vetem turni i 1 ->Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

KERKOHET TEKNIK TENDA DIELLI

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/04/2020
MAJOPLAST kerkon teknik per prodhim dhe montim tenda dielli , me eksperience pune. Pagese e kenaqshme. ...

Kamariere

Kompleksi Fiori di Bosko, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/07/2020
Tryst lounge bar kerkon te punesoj nje vajze kamariere! Mosha : 18-25 Paga : 220 + siguracione Adresa : Kompleksi Fiori di Bosko Te jete korrekte dhe fleksibel ne orare...
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Ofroj vend pune kamarier....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkohet Recepsioniste

Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/06/2020
Poliklinika Dentital ne qytetin e Durresit kerkon recepsioniste. Kriteret : Te di gjuhen italiane. ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

RECEPSIONISTE

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkohet RECEPSIONISTE per FRIENDS BARBER ne Tirane. KRITERET : 1- Eksperience mbi nje vit 2- E komunikueshme dhe folese e gjuhes angleze (gjuhet e tjera perbejne avantazh) 3- Korrekte me oraret dhe bashkepun...
 • Profesioni: RECEPSION
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkohet Parukiere - Paga E Diskutueshme

Rruga Islam Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 08/07/2020
Kerkohet parukiere me eksperience. Te kete dijeni per te gjitha sherbimet qe permban parukeria. Pagesa dhe orari te diskutueshme....
 • Profesioni: parukiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkojme Marangoz Me Eksperience Pune

Vorë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Mobileri Xhesami kerkon marangoz. Kandidati duhet te plotesoje kriteret e meposhtme : Te kete perfunduar arsimin e mesem Te kete eksperience pune Vetem kandidatet me eksperience do te merren parasysh. Paga e kenaqshme Kontakt : ...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Vision Scurity Kerkon Operatore

Rruga Hasan Kushta, Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/07/2020
Kerkohen operatore meshkuj ose femra per Qendren e kontrollit, kusht te kene arsimin baze (shkollen e mesme ). Mosha 30-45 vjec. Te jene te komunikueshem dhe te bashkpunojne ne grup. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme....
 • Profesioni: Operator Shqip
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Pune Ne FOREX Anglisht

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen Angleze. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & F OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 € Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udhetim...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Koordinatore Zyre Punesimi

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔖#MUNDESI_PUNESIMI_NE_TIRANE 🌸#KORDINATORE_ZYRE -Ju mirepresim tek zyra per interviste!🌼 -Presim ne email aplikimet tuaja me CV perkatese.🌼 -Mundesi punesimi full time, me orare fleksibel.🌼 -Kerkohet njohuri e mire e gjuhes an...

Kerkohet Masazhatore - Part Time

Rruga Islam Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Qender estetike ne rrugen e Kavajes kerkon te punesoje masazhatore Part Time. Te interesuarat (qofshin ato dhe studente te Fizioterapise) te kene njohuri mbi teknikat e masazheve manuale e te celulitit. ...

Still Fish Kerkon Kuzhinier Per Restorant Peshku

Rruga Qamil Guranjaku, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2020
Duhet te kete eksperience!...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

INXHINIER MJEDISI, GJEODET, HIDROTEKNIK, SI DREJTUES TEKNIK

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2020
INXHINIER MJEDISI, GJEODET, HIDROTEKNIK, SI DREJTUES TEKNIK TE KETE MINIMUMI 5 VJET EKSPERIENCE OSE 3 VJET ME MESATARE TE NOTAVE TE SHKOLLES SE LARTE MBI 9 (NENTE) TE KETE AFTESI TE MIRA NE ORGANIZIM, KOMUNIKIM, TE JETE I AFTE TE PUN...
 • Profesioni: DREJTUES TEKNIK
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Kërkohet Mësimdhënës I Gjuhës Gjermane

Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 10/06/2020
Kompania gjermane Artigum Management Albania me përfaqësi në Tiranë shpallë konkurs pune : Mësimdhënës/e të gjuhës Gjermane në qytetin e Vlorës • Kontratë e punës një vjeçare me mundësi vazhdimi. • Orari i plotë 40 orë si ...

Kerkojme Manikyriste Per Bashkepunim

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2020
AB Salon kerkon bashkepunim me Manikyriste me qera ambienti ,sip e ambientit e cila eshte per sherbimet manikyr + pedikyr Klientel e ngritur Ndodhemi ne bllok perbri Tribeca Bar Per cdo te interesuar te kontaktoj ne nr tone te tel Sherbimi i ma...
 • Profesioni: manikyriste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Menaxhere Zyre

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Zyre. Future Home eshte kompania me e madhe Shqipetare e ndermjetesimit te pronave. Momentalisht me 8 zyra ne Tirane, e formuar nga nje grup me te rinj shume energjik dhe bashkepunues ofrojme sherbimin me te mir...
 • Profesioni: Menaxhere Zyre
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Asistente Zyre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune Asisitente Zyre. Future Home eshte kompania me e madhe Shqipetare e ndermjetesimit te pronave. Momentalisht me 8 zyra ne Tirane, e formuar nga nje grup me te rinj shume energjik dhe bashkepunues ofrojme sherbimin me te ...
 • Profesioni: Asistente Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

KROACI, PUNETORE MIRMBAJTJE NE AEROPORT, 1vjecare ! 600€-800€

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Alxher Services ofron mundesi punesimi per vajza dhe gra anglisht folese si punetore mirmbajtje ne Dubrovnik, Kroaci me kontrate pune 1-vjecare. Nisja behet per 2-3 jave! Aplikantet duhet te : - Kene njohuri te gjuhes angleze - Te jene ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Citiy Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Citiy Coffee kerkon te punesoje kamarier. Preferohet te jete me eksperience pune. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adrsa : Ish Fusha e Aviacionit...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Tirana Kerkon Te Punesoj Kamariere( Femer)

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Tirana kerkon te punesoj kamariere( femer) Te kete eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa:Tek Selvija ,Rruga e Saracve,Tirane...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Music Books Kerkon Kuzhinier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Music Books Kerkon Kuzhinier Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa : Komuan e Parisit, prane Kompleksit Dinamo...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Te Punesohen Kamarier

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet Kamarier Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. Ofrojme kushte shume te mira pune * page te kenaqshme + siguracione Adresa : Ali Demi ,rruga Idriz Dollaku...

Eiden Kompleks Kerkon Staf

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Staf per Eiden Kopmpleks : *Kamarier/e *Ndihmes Kamarier/e *Banakier/e *Ndihmes Banakier/e *Kujdestare per tek lodrat Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme....

Tirane, Future Home Real Estate Ofron Vend Pune Agjent Imobiliar

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehome.al Tel: + Aplikoni : http:...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkojme Manikyriste Per Bashkepunim

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: //1
AB Salon kerkon bashkepunim me Manikyriste ,sip e ambientit e cila eshte per sherbimet manikyr + pedikyr Klientel e ngritur Ndodhemi Bllok, Perbri Tribeca Bar Per cdo te interesuar te kontaktoj ne nr tone te tel ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Stukator Bojaxhi Mekanik

Kashar, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Gysi Autoservis ne zgjerim te stafit kerkon te ponesoje 1 stukator me eksperience pune DHE NJE MOTORIS PER MARJEN E PJSEVE NEPER DYQANE ofron pagese konkuruse ne terg te interesuari te kontaktojen ne email ose ne whatchaap...
 • Profesioni: i pergjitshem
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

PUNETORE PER HAPJE PUNE! FASONERI VESHJESH

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
Alxher Services Per partnerin tone te punesimit ne Tirane vendet vakante per punetore fasonerie veshjesh ne pozicionin si : Punetore per hapje pune Aplikantet duhet te kene eksperience pune! Ambjent serioz dhe konform rregullave te punes! ...
 • Profesioni: RROBAQEPSE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 02/06/2020

Ekonomist/e

Rruga Islam Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke
Kompania RodioPharma kerkon te punesoje ne pozicionin Ekonomist/e Duhet te kete experince pune dhe te nojhi mire programet Alpha Web dhe Alpha. Ju lutem dergono CV ne email info@rodiopharma.al...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kerkoj Dado

Rruga Ali Visha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/06/2020
Jemi te interesuar te punesojme nje dado e cila duhet te kujdeset per femijet ne ambjentet e shtepise tone. Nga e hena deri te shtunen ora 12.00 Kerkesat per kriteret e aplikantit: Te kete eksperience ne kujdesin ndaj femijeve te vegjel dhe e...
 • Profesioni: dado femijesh
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialist/e Shitjesh

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/07/2020
Kompania Globe, e krijuar në vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve më të mira nderkombetare me Çelësin e suksesit “ Stafin e përkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klien...
 • Profesioni: Shites/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/06/2020

Kamarier Dhe Ndihmes Banakier

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Artisti lounge te oxhaku kerkon ndihnes banakier turni i dyte. Te kete eksperience pune dhe te jete i afte per te punuar ne grup. Paga shum e kenaqshme. Ambjent dhe staf shum miqesore. Te interesuarit te paraqiten prane lokalit ose te kontaktojne ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim