masazhatore 13443 njoftime

 Online 425 lexues | 1 njoftime ne pritje

Vend I Lire Pune | Paga 60.000 Lek | Pune Ne Zyre Me Orare Fikse Dhe Fundjava Pushim

Ish Shkolla 11 Janari, Rruga Sami Frashëri Tiranë, Tirane 60,000 Leke
[youtubeid]fcwPwvsniDA[/youtubeid] Wise Group Center ka mbi 5 vjet ne tregun shqipetar me...

UNION: Ofron Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Telefonia / Energji, Italisht (TI

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
UNION CONTACT : Ofron Punesim te menjeheshem per 100 operatore dhe 10 Team Leader ose grup...

CERCHIAMO OPERATORI OUTBOUND PER LA CAMPAGNA TELECOM ITALIA

Rruga Muhamet Gjollesha, Pallati 34, AP 10 (0,23 km) 1001 Tirana, Tirane Me Marreveshje
•Cerchi lavoro ma non ti trovi bene il stipendio non ti basta? •Vuoi un ambiente acco...

NA Solution Kerkon Te Punesoje 40 Agjente Telefonik Ne Gjuhen Italiane.

Rruga ”Milto Tutulani”, Tirane 60,000 Leke
NA Solutions, kompani Telemarketing-u me misionin per te ofruar sherbime me nivel te larte...

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Altech Marketing Hap Zyrat E Reja, Ofron Vende Pune Si Agjent Marketingu.

Njësia bashkiake nr 5, rruga Abdyl Frashëri Tirana, Albania 1001, Tirane 60,000 Leke
Nese je ambicioz, i vendosur, i shoqerueshem, dinamik dhe je ne kerkim te nje pune te re k...

Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 500 Euro
Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj! -Je duke kerkuar nje ...

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, Te kene njohuri te mira...

Equilibrium Ofron Mundesi Punesimi Si Agjent Marketingu.

Bulevardi Dëshmoret e Kombit Tirana, Albania 1001, Tirane 60,000 Leke
Jemi ne kerkim te vazhdueshem te personave qe karakterizohen nga ambicia, iniciativa dhe i...

Kamarier/e - Banakiere - Krepjer/e ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...

Kerkojme Banakiere Me Eksperince

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Jemi nje qender multifunkionale biznesi " Albanian Service Provider " , ne zonen...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 18/03/2019 17:24

Kërkohen Back-end Developer Me Kohë Të Plotë.

Rruga Abdyl Frashëri, Pallati 3/3, Sheshi Wilson, Tirana-Albania, Tirane Pagesa:700 Euro
Kërkohen 2 Front-end dhe 2 Backend Developer me kohë të plotë. Nëse plotësoni të p...
 • Profesioni: Back-end developer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 17:24

Kerkohet Barist/e

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tek Lounge 100°hundred deegres kerkohet barist/e me kohe te plote. Kontakt 0692142685...
 • Profesioni: Barist/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 17:24

Kerkoj 3 Krepier

Perball hotel butrintit ne krah te club orange , Sarande Pagesa:Me Marreveshje
Jam i interesuar per 3 krepier per 4-5 muaj sezoni ne sarande rroga fillon nga 500milek e ...
 • Profesioni: Krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 17:24

Kerkoj Banakiere

Liqeni Artificial i Tiranës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm nje banakiere, kushte shum te mira pune paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 17:24

Nero Aesthetics Ofron Vend Pune Per Manikyriste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Nero Aesthetics ofron vende pune per manikyriste! Vajzat duhet te jene me eksperience, te ...
 • Profesioni: Manikyriste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 17:22

Agjent Apertura Forex Italist

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Cvss company mbi 2 vite ne treg,kerkon te punsoje agjent apertura forex ne gjuhen italiane...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht? Italisht? Anglisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuad...

Kerkohen Agjente Forex Per Gjuhet Gjermanisht🇩🇪, Spanjisht🇪🇸,italisht🇮🇹,anglisht

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

Vende Te Reja Pune

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
Kompania zviceriane librex ne kuader te zgjrimit te zyrave , hap fushaten per 20 vende te ...

Kerkohen Infermier/e Per Punesim Ne Gjermani

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 3,500 Euro
Pozicioni Infermier/e Infermieret qe ne kerkojme duhet te presin dhe te kujdesen me pro...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane. 2)-Ek...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...

Manaxhimi I Porosive Te Klienteve Nepermjet Programeve Profesionale.

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon punesoje punonjese(femer) per manaxhimin e porosiv...

Smartcom New Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Italiane

Rruga Selvia, Albania, Tirane 2,000 Euro
Smartcom New ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe ...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjere (f) Dhe Banakjere (f) Me Eksperienc .

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f) dhe banakjere (f) me eksperienc pune . Adre...

Kerkojme Staf Per Sezonin Veror Per Zonen E Velipojes

velipoje, Shkoder Pagesa:Me Marreveshje
kerkojme 1 guzhinier 1 ndimes guzhinier 1 banakier dhe 3 kamarier te interesuarit te jen m...

Kerkohet Banakiere Femer Dhe Kamarier

Rruga Diga e Liqenit, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kompleksi Summer Depo prane liqenit artificial, kerkon te punesoje ne pozicionin e banakie...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 18/03/2019 15:06

Kerkohen Animatore

, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje! kerkoj drejtues feste per Bizi Event. te interesuarit te kontaktojne ne nr :...
 • Profesioni: animator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 15:06

Kerkojme Punetore Kuzhine(f)

Rruga Skënderbeg, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:32,200 Leke
Kerkojme punetore kuzhine per pastrime, sistemime dhe ndihme ne kuzhine. Paga e kenaqsh...
 • Profesioni: Punetore Kuzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 14:28

Kerkojme Punonjese Sanitare Per Pastrim

Rruga Skënderbeg, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:32,200 Leke
Kerkojme punonjese sanitare per pastrimin e ambjeneteve te Lokalit Orari paradite : 06....
 • Profesioni: Punetore Pastrimi
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 14:27

Kamarier/e - Banakiere - Krepjer/e ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 18/03/2019 14:27

Kerkojme Kamariere Femer

Rruga Pashko Vasa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamariere femer per lokalin AMA Bar ne bllok. Per te interesuarit ju lutem te kon...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 14:26

Kerkojme Kamarier

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pizza Time kerkon kamarier ....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 18/03/2019 14:16

Kerkohen Agjent Shitjesh

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Doni te fitoni te pakten 300€ ne muaj? Kompania Zviceriano-Gjermane Librex kerkon njerz...

Kerkojme Kamariere Femer

Rruga Brigada e VIII, pas kinema agimit Ish blloku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pizza Time kerkon kamariere Femer ....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 18/03/2019 14:15

Kerkojme Kamarjere Banakjere Turni I Pare

Rruga Osman Jonuzi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme kamarjere banakjere turni i pare 6:30-14:30 ti beje te dy pozicjonet njekohesisht...

KERKOHEN OPERATORE FOREX PER GJUHEN ITALIANE & GJERMANE

pajtoni business center, kati i 4, autostrada tirane-durres km 1, Tirane Pagesa:600 Euro
Best Choice Company kerkon Account Manager per gjuhen Italiane & Gjermane. Ofrohet: ...
 • Profesioni: account manager
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 14:00

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Flet Gjermanisht? Italisht? Anglisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuad...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 13:47

Tobacco Shop Pagesa Online

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkoj te punsoj nje vajze mosha 21-28 per tobacco dhe pagesa online,kushte te mira pune o...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 18/03/2019 13:37

Soleil Bar Kerkon Te Punesoje Banakjer Me Eksperience .

Rruga Loni ligori , ngjitur me KMY, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme Banakjer me kohe te plote , kushte te mira pune . ...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 13:36

Selvia Hotel - Sarande Kerkon Staf Per Sezonin 2019

Rruga Butrinti, Sarandë, Albania, Sarande Pagesa:Me Marreveshje
Selvia Hotel - Sarande kerkon staf per sezonin 2019 (Maj - Shtator) ne pozicionet: - 1 ...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere (F) Dhe Kamarier (M)

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Twist Bar kerkon Kamarier/e Ofrohen kushte te mira pune si dhe page e kenaqshme. Te jene...

Key Account Manager

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Email CV tek: info@resa.al Key Account Manager PËRGJEGJËSITË KRYESORE: · ...
 • Profesioni: Key Account Manager
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 13:35

Kerkohet Ndihmese Banakiere (Don Bosko/Astir))

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmese banakiere me ose pa ekperience pune Pagese e kenaqshme...
 • Profesioni: ndihmese banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 12:52

Agjensi

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Pershendetje ! Kerkohet punojse me eksperience per agjensi udhetimi (FEMER) FULL-TIME. ...
 • Profesioni: specialiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 12:52

Sanitare

Rruga Haki Mborja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet sanitare me page mujore 20000L Avantazh perben eksperienca ne pune dhe banese...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 12:52

Kerkojme Kuzhinier

Rruga Nacionale Vore - Fushe Kruje, km 4, 1039 Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompleksi Autostation kerkon nje guzhinier dhe nje ndihmes kuzhinier ! Ndihmesi me ose p...
 • Profesioni: kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 18/03/2019 12:52

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim