montime hidroulike tiranes 11657 njoftime

 Online 130 lexues | 5 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

URGJENTE: TEAM LEADER ME EKSPERJENC NE TELEFONIA (TIM / WIND / VOD / FTW) (TIRAN & FIER)

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
URGJENTE: KERKOHET 1 TEAM LEADER DHE 5 GRUPE TE GATESHME PUNE CV: info@union-contact.com WHATSAPP: UNION : Ofron Punesim te menjeheshem edhe per OPERATOR TELEFONIA NE GJUHEN ITALIANE. KRITERET 👉 Njohuri te gjuhes italiane, te duash te...

Mundesi Punesimi Ne FOREX Me Ose Pa Eksperience!

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje: agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet: -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht -Anglisht Kriteret: -Te zoteroje mir...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Bar Kritea Kerkon Kamarier Me Page Shume Te Mire!!!

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
-Kerkohet kamarier me ekperience. -Turnet e pershtashme. -Paga e kenaqshme. -Adresa: Fusha e Ali Demit,burgu i grave. ...

KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoje staf me eksperience pune.Rroga e kenaqshme. [i]Po kerkojme per:[/i] -Kamariere -Krepiere -Pasticiere -Punetor/e Fast -Food-i(me dhe pa eksperience) -Specialist/e fast-food me eksperience pune (pagesa...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...

KERKOHEN VAJZA TE REJA TE MOSHES (18-35 Vjec) PER POZICIONIN KAMARIERE

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te mesuar) D'Angelo ofron vende pune me/pa eksperience ne pozicionet: - KAMARIER/E [i]Kontaktoni ne Whatsapp nese jeni te interes...

Restorant GjinoKastra Kerkon Te Punesoj Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant GjinoKastra kerkon te punesoj puntore guzhine...

Shpeto Nga Roberia E Call-Center Dhe Nis Profesionin Me Te Bukur Ne Bote!

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
- Ke vite qe punon ne call center dhe je e pakenaqur? - Je lodhur nga puna rutine dhe stresuese? - Mendon qe asaj rruge i ka ardhur fundi? Nuk je vetem. Me mijra te rinj Shqiptare kane filluar pune ne call-center nga nevojat e momentit ose nga ...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

“Stockholm Coffe&Lounge2” Kerkon Kamariere Femer!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge2” Rruga Durresit kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te telefonit....

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...

Kompleksi Eiffel Ofron Pune

Autostrada Tirane Durres perballe qendres tregtare univers(Qtu), Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Kompleksi Eiffel ofron pune ekonomiste e brendshme ne fushen e bar restoranteve,te kete eksperience pune.Te kete njohuri per programet microsoft word,excel,power point si dhe programin e bar restorant.Paga e diskutueshme.Kohe e plote.Te interesuarat...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Lavazho

Myzafer , Fier Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Lavazho me makineri car wash do behet vetem pastrim makines brenda se jashte do lahet me makineri paga me makina ose mujore...
 • Profesioni: Puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2019

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2018
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2019

Kamariere

rruga e elbasanit, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Bar kafe Mbreteresha kerkon kamariere per turnin epare .adresa rruga e elbasanit ngjitur me Sofren e Ariut...
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/05/2019

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/07/2018
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

Ofrojme Pune Per Banakier/e Kamarier/e

Shkolla Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrojme pune per banakier/e kamarier/e page +sig ...

AGJENTE

Rruga Xhorxhi Martini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2019
Progress Real Estate kerkon te punesoj agjente per nje nga partneret ne industrine e Real Estate. Kanditatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: - Te njohin mire terrenin dhe rruget e Tiranes - Te kene eksperence pune ne shitje - Te kene...
 • Profesioni: KONSULENT
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

Kerkojme Pastruese

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
me eksperience pune ne lokal orari 4 ore...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/05/2019

Cassa Caffe Kerkon

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kamarjer me eksperience pune ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/05/2019

Vend I Lire Pune

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mexigal, i pari ushqim i shpejte Meksikan ne Tirane ofron nje vend te lire pune per nje punonjese vajze per turnin e dyte. Puna eshte punonjese Fast Food, turni i dyte eshte nga ora 16:00 - 23:00 Nuk ka nevoje per eksperience pune po te keni k...

Jemi Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Me Deshiren Per Te Mesuar Ne Pozicionet

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....

KERKOJME BANAKIER DHE KAMARIER

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR JUNA TE BLLOKU NGJITUR ME LIBRIN UNIVERSITAR,KERKON TE PUNESOJE BANAKIER DHE KAMARIER NE POZICIONE TE VECANTA PUNE. SIGURIMET E PAGUARA , PAGA E NEGOCIUESHME. FALEMINDERIT...

Asistente Zyre

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise nr.1 te Real Estate ne Bote, kerkon Asistente Zyre. Kriteret qe duhet te plotesojne aplikantet: 1. Te kete perfunduar studimet e larta. Bachelor + Master (preferohen kandidate qe kane perfunduar studimet per ...

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane. Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese. (Page baze+kontrata 25€+bonuse 20€) Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhux...

Punesim Per Infermier/ Ne Gjermani

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Punesim per infermiere/e ne Gjermani Per klientet tane ne gjermani, jemi duke kerkuar infermiere. Behet fjale per klinika spitalore ose qendra rehabilitimi. Kushtet per punesim: •diplome Bachelor/ Master •njohje e gjuhes gjermane, mi...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjer Dhe Kamarjere Me Dhe Pa Eksperienc(turni 1).

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f)me ose pa eksperienc. Adresa: Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus Per me shum information: ...

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PROCESET -DY GJELPERSH -TEGEL I PARE JAKE DHE I DYTE PAGA 1300 MIJE LEKE DITA -MONTIM DOREZE 1300 LEKE DITA -TEGEL TE PARE MENGE DHE TEGEL I DYTE MENGE 130...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...

Ofrojme Vende Pune Si Agjent/e Shitjesh Full Time & Part Time.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren por me mundesi shume te mira rritje ne karrjere. -Duhet te posedoni patente dhe kane perparesi ata qe kane makine personale. -Duhet te jeni te komonikueshem dhe bashkpunues. Per me shume i...

Kerkoj Nd.Guzhinjere (Femer)

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/08/2020
Kerkoj nd.guzhinjere per gatime tradicionale Orari 8 me 4e30 ose 12 me 8e30 Me ose pa eksperience Siguracione te paguara Paga 220 mij lek Ambjenti eshte familjar Kushte te mira pune...
 • Profesioni: Nd.Guzhinjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

Sanitare Dhe Pjatalarese Turni II

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
ejona Restaurant kerkon te punesoje nje Sanitare dhe Pjatalarese turni i 2. Orari i punes 16:00 - 24:00 Paga 30000 Lek neto + Siguracione dhe Vakt ne restorant. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel ...

Kamerier Restoranti Turni I

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2020
ejona kerkon nje Kamerier Turni I orari 07:00-15:00. Kriteret: 1. Korrektesia 2. Pergjegjshmeria 3. Gjuha angleze. Paga fillestare 24000 + Siguracione. Rivleresim ne varesi te performances. 1 vakt i perfshire ne restorant. Cilido qe mendon s...
 • Profesioni: Kamerier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

Kerkohet Sanitare

Parku 1 kolometer, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
"NUBA Bar" kerkon te punesoje Sanitare 4 ore ne dite. Te interesuarat te kontaktojne ne nr tel ose whatsApp. Adresa: Ish-Fusha Aviacionit Civil...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

Pozicion I Lire Pune Asistent/e Zyre

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/05/2019
Kompania Money Shop eshte ne kerkim te nje asistent/e zyre me orar te plote. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin ....
 • Profesioni: Asistente zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

Kamarier-banakir Nje Person Qe Ti Bej Te Dyja

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
The green cafe...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

Kerkohen Infermiere

Rruga Mustafa Demiri,vila nr 5,Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Shtepia e te moshuarve Ruaje Moshen kerkon te punesoje infermiere me kohe te plote.Te interesuarit te dergojne nje CV tek ruajemoshen@gmail.com...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/05/2019

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 340 Euro
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te stafit. Menaxher shijtesh ne terren dhe konsulent marketingu . Aplikanti duhet te plotesoje kto kushte: Mosha 22-35 Vjec Ambicje per karrier dhe per para Nje...

Punetor Play Station

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj dy punetor per play station.Te jene te shkathet dhe korrekt ne pune.Puna 7-orareshe me dy turne.paga shum e mire + siguracione.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e cel ...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

Durres, Ofroj Vend Pune Agjent/e Turistike & Guide

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2019
`Kashari Tours`shpall vende vakante pune per sezonin turistik Qershor-Shtator 2019 ne pozicionin: - Agjent/e udhetimi/turistik - menaxhimi, marketimi, shitja e produkteve(toure) te ofruara nga Kashari Tours Kriteret: - Te jete njohes i/e mire e...

Ofroj Pune Per Kamarier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Bar kafe Toro ofron pune per kamarier/e ,me kohe te plote ,kushte te mira pune ,ne nje ambient familjare!te interesuarit te kontaktojne ne nr tane + ose +...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/05/2019

Shpeto Nga Roberia E Call-Center Dhe Nis Profesionin Me Te Bukur Ne Bote!

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 22/01/2024
- Ke vite qe punon ne call center dhe je e pakenaqur? - Je lodhur nga puna rutine dhe stresuese? - Mendon qe asaj rruge i ka ardhur fundi? Nuk je vetem. Me mijra te rinj Shqiptare kane filluar pune ne call-center nga nevojat e momentit ose nga ...
 • Profesioni: Agjent Terreni
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

Jemi Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Me Deshiren Per Te Mesuar Ne Pozicionet

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/05/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,Kamariere,Banakier

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje -Kamariere (F) Paga 22000 (Leke) -Kamarier (M) Paga 20000 (Leke) -Banakier 35000 (Leke)...

KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 13/03/2021
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoje staf me eksperience pune.Rroga e kenaqshme. [i]Po kerkojme per:[/i] -Kamariere -Krepiere -Pasticiere -Punetor/e Fast -Food-i(me dhe pa eksperience) -Specialist/e fast-food me eksperience pune (pagesa...

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobilar

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2019
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehomepriorityplus.al Tel: + Ap...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/02/2020
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Punëtore Kuzhine

Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Deli's kërkon të punësoje nje punetor kuzhine. Mosha deri ne 40 vjece. Te jete e shkathet dhe te kete njohuri baze mbi kuzhinen. Te interesuarat te kontaktojne ne tel ose whatsapp...
 • Profesioni: Punetore kuzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/05/2019

KERKOHEN VAJZA TE REJA TE MOSHES (18-35 Vjec) PER POZICIONIN KAMARIERE

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/04/2019
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te mesuar) D'Angelo ofron vende pune me/pa eksperience ne pozicionet: - KAMARIER/E [i]Kontaktoni ne Whatsapp nese jeni te interes...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim