ndihmese banakiere sanitare 

 Online 139 lexues | 9 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer(me ose pa eksperienc pune) Paga:26000lek+siguracione Ofrohen kushte shume te mira pune. Te interesuarat j...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Italiane,spanjolle Apo Gjermane?

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER GJUHEN ITALIANE!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN ITALIANE. TE INTERESUARIT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE KENE EKSPERIENCE NE KETO FUSHA ...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Kamariere (Femer) *Punetor/e ...

We Are Hiring! Konsulente Imobiliare-RE/MAX Koncept

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Mëso Profesionin Më Elitar Në Botë Dhe Fito Shumë Lekë (deri Në 5000 Euro/muaj)

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

Kerkohet Sanitare Per Bar Kafe

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet sanitare per mirembajtjen e nje bari, part time.pagesa e kenaqshme...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

OFROJME PUNE SANITARE

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 21/12/2020
KERKOHET NJE ZONJE PER TE PUNUAR SANITARE VETEM KATER ORE NE DITE 8:00-12:00 NE ZYRA. 6 DITE NE JAVE. ...
 • Profesioni: SANITARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Per Fushata Marketingu Ne Italisht, Anglisht, Spanjisht.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/02/2020
Kerkojme Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht, Anglisht, Spanjisht! 👨*💼 *Pagese baze e negociueshme sipas eksperiences + sistem bonusi progresive! 💰 *Na shkruani per te lene nje Interviste! 📨 ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Kompas Real Estate Kerkon Te Punosoje Agjente Imobiliar!

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kompas Real Estate & Travel Agency kerkon Agjent/e Imobiliar! Kushte te mira pune, me komision 50% + bonuse! Na Kontaktoni: Kompas1al@gamil.com ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Dominium Estate Kerkon Agjent/e Real Estate (Imobiliare)

Rrethrrotullimi Zogut te Zi Tirane, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 10/02/2020
Dominium Estate ne vazhdim te progresit dhe rritjes se metejshme , tashme bashke me hapjen e zyrave te reja ne Dominium Estate "Don Bosko" dhe Dominium Estate "Zogu i Zi" hap aplikimet per punesim ne pozicionin e meposhtem: - Ag...
 • Profesioni: Agjente Real Estate
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkohet Staf Sherbimi

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/12/2019
Kerkoj kamarjer per Bar Restorant mosha mbi 20 vjec kushtet e punes shume te mire te jet serioz dhe i komunikueshem ...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkohet Kamarier !!!!!!!

Rruga At Zef Valentini, Tirana, Albania perballe me deren e drejtorise se doganes , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Kerkohet kamarier me ose pa eksperience pune per turnin e paradites. Te jet i komunikueshem ....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

AMA TEG, Kamarier

Tirana??Elbasan Highway, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier me eksperience per Bar Caffee AMA ne TEG. Te interesuarit ju lutem te na kontaktoni. ...
 • Profesioni: banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

KERKOHEN VAJZA OPERATORE KAZINOJE ONLINE NE MALTE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,300 Euro
🗣 #PUNESIM_NE_MALTA 🌐 👋👋🔥🔥 🌸#KERKOHEN_OPERATORE_ONLINE_NE_KAZINO🌼 #APLIKANTE_VAJZA!🌼 #APLIKO_DHE_PUNESOHU ✔️💰💰💰💰 🌸🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌸 ___________...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Punesim Ne Krocere Carnival Cruise Line

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Dollar
PUNESIM_NE_KROCERE Aplikantet_e_interesuar_jane_te_mirepritur_te_vijne_tek_zyra_me_nje_CV_ne_anglisht_per_INTERVISTA Pozicione_pune_vakante_ne_Krocere: 🎈 ✅#Supervizor_Pishine_750_USD_ne_muaj. 🎈 ✅#Mirembajtes_i_Pastertise_ne_Anije_...

Kerkohen Infermiere Hamburg Germany

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI #KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ #PAGA_2800_EURO_BRUTO #FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ _________________________________________________ ✍️ Firmosni kontraten e punes dhe punesohuni menjehere! Ju mirepresi...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Tali's Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Banakjere

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Bar Talis kerkon t punesoje kamrier/e dhe banakjere me eksperince pune .te jene t afte te perballojne flukset dhe serioze ne pune....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Agjente Shitjesh Ne Terren Per Produkte Parukerie.

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Agjente shitje pervec rroges base ka dhe perqindje....
 • Profesioni: Agjente shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Furre Buke Pasticeri Kerkon Furrxhi Dhe Ndihmes Furrxhi

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkon te punesoje furrxhi ose ndihmes furrxhi me eksperienc pune. Pune me pag te kenaqeshme. Orari turni 3 per me shum informacioni kontaktoni ne numer : ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Ndihmes Picier

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojm ndimse picer me dhe pa pervoje....
 • Profesioni: Ndimse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

1. Punonjes/e Per Dyqan Lulesh. 2.Punonjes Per Mirembajtje Bime Lule.

Rruga Dritan Hoxha, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
1. Punonjes/e per dyqan lulesh. 2.Punonjes per mirembajtje bime lule. 1.Punonjes/e per dyqan lulesh. (TEG) (QTU) (Ring Centre) . -Do te kete mbaruar shkollen e mesme . -Mosha jo me shume se 35 vjec. -Do te trajnohet ne prezantimin e produk...

Kerkoj Kuzhinier Dhe Ndihmes Kuzhinier

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Restorant Tek Pjata kerkon zgjerimin e stafit .. Kerkohet Kuzhinier dhe ndihmes .. jeni te lutur te na kontaktoni .. adrresa tek gjykata e lart ...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkoje,Ndihmes Guzhinier / M

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/11/2019
Kerkoj Ndihmes guzhiner / M mosha mbi 20 vjec te jet serioz dhe i komunikueshem kushtet e punes shume te mira ...
 • Profesioni: Ndihmes guzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

Agjent Shitje (Rrethe)

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/11/2019
Resa sh.p.k tregton produkte te ndryshme ushqimore dhe aktualisht kerkon agjent shitje per rrethet. Kerkesat: Eksperience pune si agjent shitje ne terren Patente B Te interesuarit dergoni CV ne info@resa.al Resa shpk Rruga "Siri Kod...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Agjent Forex

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 28/12/2021
Kerkoni bonuse të larta deri në 5000 euro ? Kerkoni te bëni nga 30 FTD në muaj ? Jeni në vendin e duhur. Vetem ne ju mundësojm punë në forex , të qertifikuar nga shteti Shqiptarë. Një bazë që fillon nga 400 euro-500 euro. Pun...
 • Profesioni: Agjent Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Ndihmese Kamariere

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet nje vajze ne rolin e ndihmeses ne salle...
 • Profesioni: Nd kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Pjatalarse

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
restaurant gjakova kerkon te punesoj nje vajze ne pozicionin e pjatalarses...
 • Profesioni: Pjatalarse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Kerkohet Ekonomiste

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/09/2020
Kerkohet ekonomiste me eksperience pune...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Banakier per turnin e 3-te Kamarier Little Twister’s kerkon te punesoje: Arketare+Kamariere Kujdestare per lodrat ...

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Italiane,spanjolle Apo Gjermane?

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/11/2019

Konsulent Imobiliar

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:800 Euro
Jeni duke kërkuar një mënyre të re për të bëre biznes? Do të jesh I pavarur në biznesin tënd dhe të bësh zgjedhjet e tua? Nëse je energjik, I komunikueshëm, me ambicie për te pasur nje karrierë profesionale në fushën e Real Esta...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim