ndimese parukeri 10933 njoftime

 Online 29 lexues | 8 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: ...

Punesim I Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Ne Italisht (TIRAN & FIER)

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
UNION : Ofron Punesim te menjeheshem si operatore, Team Leader ose GRUP i gateshme pune me...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

TEKNIK PER MIREMBAJTJE TE PAISJEVE

Shkozet, Albania, Durres Me Marreveshje
RAILI SHPK ESHTE I INTERESUAR PER TEKNIK PER MIREMBAJTJE TE PAISJEVE TE RESTORANTEVE, SOBA...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te ...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka ekspe...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise Nr.1 ne Bote te Real Estate, eshte ne faze faze rekrutim...

Kerkojme Agjente Forex Per Gjuhet Gjermanisht🇩🇪, Spanjisht🇪🇸,italisht🇮🇹,anglisht

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

KAMARIER/E - BANAKIERE - KREPJER/E ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...

Kerkohet Kamarier Me Eksperience Pune

Brigada Vill, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2018
Pizza Time kerkon te punesoje kamarier me eksperience pune. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/04/2019

Kerkohet Kamarjer

Rruga Irfan Tomini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/04/2019
Amo bar kerkon te punesoj kamarjer (mashkull) te jet i paraqitshem,i sjellshem dhe me elsp...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/04/2019

Kerkohen Dy Pastruese Hoteli Ne Radhime, Paga E Kenaqshme,transporti Ofrohet Nga Hoteli.

Radhimë, Shqipëria, Vlore Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen dy pastruese hoteli. Me 8 orarsh. Mundesish te ken eksperienc te meparshme pune n...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/04/2019

Lavanteri Elite Kerkon Puntore

Rruga Pashko Gjeçi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Lavanteri elite kerkon puntore kushte te mira pune :paga shum e kenaqshme adresa:rruga pas...
 • Profesioni: Puntore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/04/2019

Kerkohet Guzhiniere

Rruga Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Guzhiniere me orar te plote. Te kete eksperience ne guzhine tradicionale.Te jete ...
 • Profesioni: Guzhiniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/04/2019

Kerkohet Ndims Banakier Dhe Kamarier

Kavaja Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/05/2019
,,,,,...

Kerkohet KAMARIER,KAMARIERE Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Kristi Ofron kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Nqs jeni te interesuar kontak...

Vende Te Lira Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Jeni ne kerkim te mundesive me te mira ? Ka ardhur momenti per punen e endrrave . Kompan...

Kompania Gjermane Librex Ofron Mundesi Punesimi

Rruga Aleksandri i Madh, Albania, Tirane 300 Euro
Je I ri? Energjik? Kerkon pavarsi ekonomike? Kjo eshte mundesia qe ke pritur.Kompania Gjer...

ASLA INTERNATIONAL

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
ASLA INTERNATIONAL OFRON VENDE PUNE PER VAJZA DHE DJEM TE GRUPMOSHAVE 20 - 33 VJEC. OFRO...

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes ita...

Punesim Per Fizioterapiste Ne Gjermani

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Punesim per fizioterapiste/fizioterapist Per klientet tane ne gjermani, jemi duke kerku...

Ofrohen Vende Pune Masazhjere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Ofrohen vende pune masazhjere me ose pa eksperjenc pune ...

Pune Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish-Bllokut, kerkon te punesoje 50 operator/e & 1...

Stockholm Coffe&Lounge2 Kerkon Kamariere Femra !

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge2 kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) ...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht? Italisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone ...

Ofrohet Vend Pune Si Asistente Zyre

Rruga Sulejman Kadiu, Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
Studio Ligjore TIVARI kerkon te punesoje 2 asistente zyre me kohe te plote. E interesua...

Smartcom New Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Italiane

Rruga Selvia, Albania, Tirane 2,000 Euro
Smartcom New ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe ...

Vende Pune Per Punonjes Marketi

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet kasier, punonjes banaku , salle...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane/Angleze...

Shef Kuzhine / Kuzhinier

Bllok, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Shef kuzhine dhe kuzhinier me eksperience 5-10 vite ne fushen e kulinarise . Re...

Vend I Lire Pune Kamarier. Pizza Time Rruga Brigada Vlll Pas Kinema Agimit

Brigada Vlll Pas Kinema Agimit, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2018
Pizza Time kerkon te punesoje kamarier. Puna me turne. Paga e kenaqshme. Te interesuarit ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/04/2019

Pune Ne FOREX Me Page 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: ...

Trocadero Lounge Bar Kerkon Banakier .

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Rroge e kenaqshme dhe bonuse . ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohet Kamarier..ndihmese Banakiere Dhe Sanitare

Rruga Eshref Frasheri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/08/2019
Bar coffee lounge delirios kerkon te punesoje staf kamarier ....ndihmese banakiere dhe sa...

Kerkojme Kamarier/e

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/04/2019
Bar Hello Kitty lojra femijesh ketkon nje kamarier/e Bari ndodhet ne kat 2 mbi Conad tek ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

PODIUM BAR Kerkon BANAKIER/E.

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet banakiere ose banakier....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Albdruri Kerkon Te Punesoje. Nje Marangoz .dhe Nje Ndihmes Per Punime.dyer Dhe Mobilje 0682067774

Rruga Njazi Meka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Marangoz dhe ndihmes marangoz me eksperience pune per punime dyer dhe mobilje 0682067774 ...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Kamarier Restoranti

Sunshine spille, Kavaje Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Sezoni veror po afron! Bar restorant sunshine ofron individe te kualifikuar ne pozicionin ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

BAR ORIO

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/04/2019
Kerkojme staf:picjer,banakier/e,ndihmes banakiere,kamarier me eksperience,paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohet Shitese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/05/2019
Kerkohet shitese boutique. Me ose pa eksperienc. Puna eshte me turne paradite dhe mbasdi...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Staf Per Restorant

Rruga kosovareve, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkohet staf për restorant 1 ndihem kuzhinier me dhe pa eksperience 2. kamarier dhe ...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohet Staf Ne Restorant

Rruga e kosovareve, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 08/07/2019
Kerkohet: Ndihmes kuzhinier me dhe pa eksperience kamarier me dhe pa eksperience Tel....
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkoj Ndihmes Kuzhunier

Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Hotel Queen kerkon te punesoje Ndihmes Kuzhunier.Personi ne fjale duhet te kete eksperienc...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhunier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Kamarier Restoranti

Sunshine spille, Kavaje Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 07/02/2020
Sezoni veror po afron! Sunshine fton individe te kualifikuar ne pozicionin kamarier ti bas...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
-Banakier/e (Paga 35000 leke) -Kamarier (Paga 20000 leke) ...

BAMBO PIZZA BAR

Kompleksi Delijorgjit , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Vende pune vakante te lira Paga te kenaqeshme + siguracione 1) kamarier / kamariere m...
 • Profesioni: Kamarier, Banakier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkojme Kamarier/e Dhe Banakier/e. Mosha 19-29 Vjec. Te Kete Ekspeeience Pune Te Meparshme

Rruga kodra e liqenit artificial, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier/e dhe banakier/e per bar dhe restorant. ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohet Shitese Boutique

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/04/2019
Kerkohet shitese boutique. Me ose pa eksperienc. Puna eshte me turne paradite dhe mbasd...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Sicily By Car Autoeuropa Albania

Airport Road, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Sicily by Car Autoeuropa Albania po zgjeron personelin e saj e kerkon persona te shkathet ...
 • Profesioni: Front desk
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/04/2019

Kerkohet Banakier Turni I (Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te inter...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/04/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim