njoftime falas pune 

 Online 305 lexues | 12 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane 1,234,568 Leke
Bar Trendafili i Bardhe kerkon te punesoje staf te ri -Banakier/e -Barist/e -Kamarier/e -Sanitare (pastruse) -Ndihmes banakiere (F) Adresa: Pran ish ekspozites ne krah te Gjykates...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER GJUHEN SPANJOLLE!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN SPANJOLLE. TE INTERESUARIT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN SPANJOLLE, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE JENE AMBICIOZ. OFROH...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Italiane,spanjolle Apo Gjermane?

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Specialiste Marketingu

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 2 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fushatave marketing online. • P...

Mëso Profesionin Më Elitar Në Botë Dhe Fito Shumë Lekë (deri Në 5000 Euro/muaj)

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal eshte ne kerkim te njerezve me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nje nivel tjeter. Ne kembim ne u mesojme profesionin me elitar ne...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Krepier/Krepiere me eksperienc...

Kerkohet Recepsioniste/Sekretare

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Weweb kerkon te punesoje nje vajze me paraqitje serioze per pozicionin e recepsionistes. Detyrat kryesore: - Mikpritja e vizitoreve dhe kandidateve per interviste - Pergjigja e telefonatave, dergimi i emaileve dhe transferimi i mesazheve ne sek...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

KERKOHET KAMARIER VETEM TURNI 1

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Caffe "VILA KION" kerkon te punesoj: -Kamarier vetem per turnin e pare 06:00-14:00. -Paga e kenaqshme. -Siguracione te paguara. -Kushte te mira pune. Te interesuarit te kontraktojne ne ....
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Ofroj Pune Krepier/banakier/kamarier

Rruga Thoma Koxhaj, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:21,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Kreperi Olala ne Misto Mame, rruga Thoma Goxha, kerkon te punesoje krepier/banakier/kamarier me ose pa eksperience. Kushtet e punes shume te mira dhe paga e favorshme....

Sushi Rest Kerkon Ndihmes Guzhinier

Rruga Brigada e 8, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kërkojmë ndihmes guzhinier/e,restorant Sushi, Pagesa fillon nga 30,000, me dhe pa eksperience Të interesuarit të na kontaktojnë ne whats up, ...
 • Profesioni: Ndihmes Guzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Angleze Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperienc

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Angleze me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Sektori Shitjes

Yzberisht, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Detyrat dhe Pergjegjesite •Promovon produktet e kompanise dhe kryen shitjet direkte per keto produkte. •Mban kontakte te vazhdueshme me klientet ne lidhje me kerkesat e tyre. •Rregjistron te dhenat per porosite dhe shitjet. •...
 • Profesioni: Sektori shitjes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Bare Porta Kerkon Te Punsoj Kamarier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar porta kerkon te punsoj kamarier / e me ose pa eksperienc pune kushte shum te mira pune paga shum e kenqshme kushte te mira pune te interesuarti te kontaktojn....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Kamarier/e Dhe Banakier/e

Kompleksi Deliorgji, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kreperi Number 1 kerkon te punesoj kamarier/e dhe banakier/e Kushtet e punes te mire Paga e kenaqeshme...

Kerkohet Punonjese Lodrash Part-time!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Kerkohet Punonjese Lodrash Per Femije PART-TIME!!! -Ambjenti me kushte te mira -Paga e kenaqshme -Na kontaktoni ne cel ose whatsapp...
 • Profesioni: punonjese lodrash
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Manaxher Hoteli Dhe Restoranti

Rruga Jeronim De Rada, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohet Manaxher Hoteli dhe Restoranti...

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Punesim Ne Krocere Carnival Cruise Line

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Dollar
PUNESIM_NE_KROCERE Aplikantet_e_interesuar_jane_te_mirepritur_te_vijne_tek_zyra_me_nje_CV_ne_anglisht_per_INTERVISTA Pozicione_pune_vakante_ne_Krocere: 🎈 ✅#Supervizor_Pishine_750_USD_ne_muaj. 🎈 ✅#Mirembajtes_i_Pastertise_ne_Anije_...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI SHUME E MIRE PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje...

MUNDESI PUNESIMI SHUME E MIRE

Rruga Aleksander Konda, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania Zviceriane A&ZH hap vende te reja pune si konsulente shitjesh me ose pa eksperience. Pagese baze, perqindje 300-500€ Perfshihen udhetime jashte vendit per seminare pune dhe pushime. Te interesuarit te kontaktojne ne Whats app ose V...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Pozicion Pune Vakant

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania e Sigurimeve Atlantik Sha ofron pozicion pune "Menaxher" Kriteret qe nje kandidat duhet te plotesoj jane: -Studime te larta ne fakultetin ekonomik ( menaxhim biznes, marketing) -Aftesi te mira menaxhimi edhe nese ka studiur n...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Angleze Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperienc

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Angleze me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

AUTO CENTER

Rruga Vasil Shanto, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Operatore telefonike ne Gjuhen Shqipe Pagesa: 4 ore PUNE -13.000 leke (baze) + bonus per regjistrimet 9 regjistrime-20.000 leke 15 regjistrime-35.000 leke 19 regjistrime-45.000 leke 24 regjistrime-55.000 leke 29 regjistrime-65.000 leke ...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohet Kamarier Page Shum E Mir Plus Bakshishe

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkohet kamarier rruga durresit page shume e mir bakshishe staf super i komunikueshem orare fleksibel...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkoj Shitese

Rruga e Barrikadave, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Kerkoj shitese per ne kancelari vetem per turnin e pare.Orari i punes 07-15.Ofrohen kushte shume te mira pune.Te interesuarat mund te kontaktojne ne adresen e email nikolinacili675@gmail.com.Orari i intervistave 08-15 Jeni te mirepritura...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Agjent Shitje

Rruga Daut Borici, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2019
POZICIONI I OFRUAR: AGJENTE SHITJE Detyrat dhe pergjegjesite: -Viziton cdo pike shitje ne zonen e tij sipas nje programi ditor te paracaktuar -Merr porosite nga klientet ekzistues dhe identifikon klientet e rinj. -Monitoron procesin e porosive dh...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

OPERATOR/OPERATORE INTERNET KANCELARI

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:36,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohet Operator/e me afat te gjate punesimi per qender Interneti dhe sherbimesh si : fotokopje, scaner, printime, cd, dvd, kancelarike ...etj,E/I interesuari duhet te jet i/e sjellshme, duhet te dije te perdori shume mire programet: Word, Excel, P...

Kerkohet Kamarier Bar Café

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier afatgjate,me eksperience per bar kafe. Kushte te mira pune dhe pagese e mire...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Xhulios Cofee Shop Kerkon Kamarier.

Rruga Sitki Çiço, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Te jet i komunikueshem dhe i sjellshëm.te jeten korrekt me orarin e punes.preferohen nen moshën 20 vjec dhe mundsisht te ket shpin afer lokalit.....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohen Infermiere/ Asistente Dentare

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Në kuadër të zgjerimit të stafit Dilo Dental Center kërkon të punësojë asistente dentare/infermiere. Pranojmë dhe studente të Mjekësisë Dentare si praktikante....

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Italiane,spanjolle Apo Gjermane?

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

1. Punonjes/e Per Dyqan Lulesh. 2.Punonjes Per Mirembajtje Bime Lule.

Rruga Dritan Hoxha, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
1. Punonjes/e per dyqan lulesh. 2.Punonjes per mirembajtje bime lule. 1.Punonjes/e per dyqan lulesh. (TEG) (QTU) (Ring Centre) . -Do te kete mbaruar shkollen e mesme . -Mosha jo me shume se 35 vjec. -Do te trajnohet ne prezantimin e produk...

MUNDESI PUNESIMI SHUME E MIRE

Rruga Aleksander Konda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kompania Zviceriane A&ZH hap vende te reja pune si konsulente shitjesh me ose pa eksperience. Pagese baze, perqindje 300-500€ Perfshihen udhetime jashte vendit per seminare pune dhe pushime. Te interesuarit te kontaktojne ne Whats app ose V...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

SHITESE

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkojmë një vajzë e cila duhet të jetë: -E sjellshme -E paraqitshme -Të ketë dëshirë për punë. -Të ketë aftësi komunikuese, bindëse, dhe shkathtësi. -Vajza duhet të jetë e aftë dhe për promocion pasi në orarin e punës du...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/11/2019

D'anvers Coffe Kerkon Kamariere (F)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:17,000 Leke
D'anverrs coffee kerkon Kamariere (F)...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim