njoftimecom 

 Online 307 lexues | 33 njoftime ne pritje

📣Sky Office Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike Ne Gjuhet: • Italisht • Spanjisht • Gre

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sky Office kerkon te punesoje operatore telefonike ne gjuhet: •Italisht 🇮🇹 •Spanjisht 🇪🇸 • Greqisht 🇬🇷 👉Kriteret e aplikuesve: 〽️ Te kete eksperience pune te meparshme ne kete fushe. 🗣 Te ...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

📣 Pite Me Shije Kerkon Te Punesoje Motorrist.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pite me shije kerkon te punesoje motorrist me ose pa motorr. 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene deshire te punojne. - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem. - Eksperienca ne pozi...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffee&lounge Kompleksi Dinamo, Kerkon Te Punesoje Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Kompleksi Dinamo, Rr.Liman Kaba (perballe parkut olimpik), kerkon te punesoje: Sanitare femer (me ose pa eksperience pune) Mosha mbi 30 vjece Paga 26000 leke+siguracione Te interesuarat ju lutem te na kontaktojne n...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Advance Life Ambition Kerkon Operatore Forex (italisht)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Kerkojme operatore call center,ose grup -Gjuha italiane -FOREX -Ambjent komod -Pagesa te larta -Bonuse 100 euro per cdo ftd -8 ore ...
 • Profesioni: Operatorë
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operatore Ne Fushaten Forex - Deri Ne 1000 Euro Ne Muaj 💶

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣 Kompania Lider ne Forex kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ITALISHT🇮🇪/ SPANJISHT🇪🇸/ GJERMANISHT🇩🇪. 👉Eksperienca ne kete fushe eshte e domosdoshme. ✅Paga baze...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 🗣 Regency Casino Kerkon Te Punesoje Dealer- Crupiere

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
🃏 Kerkohen te punesohen vajza te moshes 21 vjeçe deri ne 33 vjeç ne pozicionin e Dealer- Crupiere. Ofrohet nga Regency Casino “Kursi - Trajnimi” Personat qe kryejne kursin Certifikohen dhe punesohen direkt me kontrate te rregullt. ...

🗣 SMART CALL Kerkon Operatore- Gjermanishte, Italishte, Spanjishte

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
🗣Mundësi punësimi e menjëhershme !!! Nëse jeni njohës shumë i mirë i gjuhës: ▪️GJERMANISHT ▪️SPANJISHT ▪️ITALISHT Bëhu pjesë e stafit më dinamik të SMART CALL Eksperienca nuk ka rëndësi,dëshira ...
 • Profesioni: operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Zogu i Zi, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT 👉Eksperienca ne kete fushe eshte e domosdoshme. ✅Pag...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kompania FS Group Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kërkojme agjentë në gjuhën Gjermanishte, Spanjishte, Anglisht, Italisht, Greqisht për fushatën FOREX Pozicionet : -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Të zoterojë gjuhen Gjermanishte, Spanjishte, An...

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
🗣JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR🗣! 🗂KOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH📉 📈 NE TE GJITHE SHQIPERINE!! ☑️ Part Time ose Full Time...

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Keni eksperience ne call center dhe po kerkoni nje vend ku mund te rriteni profesionalisht dhe te fitoni me shume? Kjo eshte nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para! Nese flet gjuhen ITALIANE dhe ke aftesi ne shitje, nxi...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shitese Per Fustane Nusesh

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/11/2020
NICOl SPOSA kerkon shitese me eksperienc ne fustane nusesh....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2020

Kerkohen 100 Operatore Ne Fushaten Forex - Deri Ne 1000 Euro Ne Muaj 💶

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 10/09/2020
📣 Kompania Lider ne Forex kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ITALISHT🇮🇪/ SPANJISHT🇪🇸/ GJERMANISHT🇩🇪. 👉Eksperienca ne kete fushe eshte e domosdoshme. ✅Paga baze...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2020

Kerkohen 2 Shitese

Tirana Ring Center, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2020
Kingsman suit store Tirana Ring Center kerkon shitese me eksperience ne fushen e shitjeve te rrobave per meshkuj,kandidatet duhet te kene: Eksperience ne fushen e shitjeve te rrobave per meshkuj. Te komunikoje dhe sherbeje klienteve sipas standart...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2020

📣 Me'Mu Bar Kerkon Staf.

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/10/2020
Me'Mu Bar kerkon te staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/ - Banakier/e 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Per kamarier/e mosha 19-30 vjec. - Per banakier/e mosha 20-45 vjec . - Te kene eksperience t...

Zero Absolute Kerkon Shitese:

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/12/2020
Zero Absolute kerkon shitese me eksperience. Te interesuarit te na dergojne cv ne email Zeroabsolute2017@gmail.com...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2020

Fast Xheni Fast Kerkon Kuzhinier/e

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
FastXheniFast kerkon Kuzhiniere per gatime Mesdhetare. Cfare kerkojme: -Nje kuzhinier/e serioz/e me eksperience pune -Orar i plote Cfare ofrojme: -Vakt + Kafe e perfshire -Ambient pune dhe page e kenaqshme (fillon nga 50.000 ne baze te a...

Kerkojm Asistente Zyre Per Progurime

Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/12/2020
Kerkojm nje punojse per zyre per progurime,te ket mbaruar ekonomik ose juridik...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2020

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2020
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon: 👉Agjent shitje ne terren ▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣 •Te kene af...

Hotel-Restorant Dreri Kerkon Staf Me Eksperience

Rruga Gjeneral Nikols, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkojme: 1- Kamarier /e bar me eksperience 2- Kamarier /e restoranti me eksperience 3- Kuzhinier/e me eksperience 4- Ndihmes/e kuzhinier me eksperience...
 • Profesioni: Kuzhinier,Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2020

Shitese/Furrxhi/sanitare/shofer/kamarier

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Bakery Ardi shpk me seli ne Komune te Parisit ka shpallur vende vakante ne pozicionin Shitese/Furrxhi/sanitare/Specialist Sfoliate/pasticer/ndihmes pasticier/me kushte shume te mira dhe page e kenaqshme.Adresa Komune e Parist ,Rr Tish Daia ,komplek...

Kerkohen Operator Gjenerim Lead Part-Time ( Italisht )

Rruga Kavajes Tek ish Samsungu, Tirane 26,000 Leke
I candidati dovranno avere i seguenti requisiti: 1. Buone conoscenze della lingua italiana, parlata 2. Ottime capacita comunicative e relazionali 3. Disponibilita lavorativa part time/full time (flessibilita d'orari) Stipendio fisso...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Lavazh Special Kerkon Staf.

Babrru, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌 Lavazh Special kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes : - Lavazhier - Tapicier 👉[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha 18-40 vjec. - Te jene te sjellshem me s...

💥EAT ME Kerkon Personel Per Fastfood 💥

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌EAT ME kerkon personel •Fastfoodier •Picajol 📎Kerkohet: ▪️Eksperience e meparshme pune ▪️Te tregojne shkathtesi ne pune duke perballuar fluksin e punes ▪️Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet ▪️T...

Kekohet Kamariere (F) Nd/ Banakiere (F)

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Kamariere (F) Nd/banakiere (F) Ad: blv "Gjergj Fishta" prane ish ekspozites ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kamariere Femer

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Mirage prane Vizion Plus ofron vend pune per kamariere femer. Paga eshte e kenaqeshme. ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shofer I Klasit C + Çap

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Shofer te klasit C + Çap Mosha: 25-50 vjec Paga: 50.000 + sigurime (+ me mundesi bonusesh) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...

Zgara Arli Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉🏻Zgara Arli kerkon te punesoje personel: Kamarier ose kamariere 🍻 Sallatiere 🥗 Kuzhinier 🍗 👉🏻Kriteret e aplikuesit : Te jene me eksperience pune te meparshme. Adresa: Rruga Mikel Maruli, ngjitur me Union Bar...

Bar Kafe Kerkon Kamarier/ Kamariere Me Page Shume Te Mire!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Kritea ofron: Page shume te mire. Siguracione te paguara. Pune me turne te pershtatshme. Kushte shume te mira pune. Adresa:prane fushes Ali Demi. Per cdo informacion na kontaktoni ne nr e celularit ose ne whatsapp. ...

Nje Mundesi SUPER Per Ty!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende pune si operatore telefonike per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Fushata Vodafone casa. Mos u lodhni te kerkoni me tej, tek ne do te gjeni: - Pagesa korrekte dhe nder me te mirat ne treg. - Ambjent komod dhe miqesor...

📌Diamond Bar Coffee Kerkon: •Banakiere (F) •Sanitare

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Diamond Bar Coffee kerkon: •Banakiere femer •Sanitare 👉🏻Kerkohen: -Eksperience e meparshme pune. -Te jene te komunikueshme. -Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet. -Te shfaqin integritet ne pune. 👉🏻Ofro...

📌Diamond Coffee Institut Kerkon Te Zgjeroje Staf

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Diamond Coffee Institut kerkon te zgjeroje staf: •Kerkohet: -Kamarier -Ndihmes banakiere -Sanitare 👉🏻Kriteret: -Eksperience e meparshme pune. -Te jene te komunikueshme. -Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet. ...

🗣 Kerkohen Te Punesohen Operatore Gjermanisht, Spanjisht, Italisht

Sheshi Uillson, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣 Kerkohen te punesohen operatore telefonike ne gjuhet: ▪️Gjermanisht 🇩🇪 ▪️Spanjisht 🇪🇸e ▪️Italisht 🇮🇪 👉Kriteret e aplikuesit: ▪️Disponibiliteti: Full-time⏰ ▪️Page baze+ bonuse te ken...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent Shitje Ne Terren

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon: 👉Agjent shitje ne terren ▪️ Kandidatet preferohet te kene: •Aftesi shume te mira komunikimi🗣 •Te kene af...

📢 Vila Luara Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📌Vila Luara , nje vile mjaft komode dhe moderne ofron sherbim cilesor dhe ambjent shume familjar per te gjithe frekuentuesit e saj. Vila Luara kerkon te plotesoje stafin ne pozicionet e punes : - Kuzhiniere - Shitese - Agjent shitjesh...

👉🏻Bonsai Kerkon Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉🏻 Bonsai kerkon te punesoje: •Banakier •Recepsionist •Kamerier 📎Kerkohet: -Te kene eksperience te meparshme pune. -Te kene aftesi te mira komunikuese. -Te kene integritet ne pune. -Te jene te sjellshem me sta...

📣 Big Bite Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔘 Big Bite kerkon te punesoje : - Menaxher/e - Kasiere - Kuzhinier/e - Magaziniere - Shofer magazine - Shofer (delivery) 🔶[i] Kandidati per menaxher/e duhet te plotesoje kriteret e punes te cilat jane : [/i] - Te ...

🔈 Union Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Union Lounge kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : 🔸 Banakier (turni i trete). 🔸 Ndihmese banakiere ( me eksperience). 🔸Kamarier (me eksperience) 🔸 Kamariere ( me eksperience). 🔸 Ndihmese kuzhinere. 🔸 P...

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BANAKIER, KAMARIER/E, HOSTESS, NDIHMESE, SANITARE)

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BANAKIER KAMARIER/E NDIHMESE HOSTESS SANITARE SHISHA BOY Telefononi ose whatsaap vetem ne nr ....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

GJERMANI, PUNESIM 3 MUJOR STUDENTOR NE ADIDAS!!! Tetor/Nentor

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Java e fundit per aplikimet e programit sezonal 3mujor te punesimit ne fabrikat e Adidas ne Gjermani !!! Njohuria e gjuhes Gjermane Angleze nuk eshte kriter! Kushtet e punes : - 10,15euro/ora - Skanim-Paketim-Sistemim - Mundesi per orare ...
 • Profesioni: studente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje BANAKIER/E Dhe KAMARIER/E Me Eksperience Pune

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
OTRO CAFE kerkon te punesoje banakier/e dhe kamarier/e me eksperience pune , pagese shume e mire, kushte te favorshme pune, ambient familiar....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

RRUGA PERRAJ I GJIROZES, PERBALLE BUNK ART 1, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE / Transporti paguar nga KOMPANIA WHATSAPP OSE / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 35-45 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni 3 Sheshi Willson

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier me ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonu

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Greke me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Big Pjata Kerkon Te Punesoje Punetore Fast- Food-i Dhe Kamarier 🍔🍟

Astir, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/10/2020
Big Pjata kerkon te punesoje: 👉Punetore Fast- Food-i 🍔🍟 👉Kamarier 🥤 Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. Adresa: Astir, Tirane...

Kerkohet Operatore Ne Zyre Sherbimesh

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/10/2020
Ofrohet vend pune Operatore ne nje dyqan pagesash utilitare & rimbushje telefonash. Orari 6-8 ore ne varesi te marrveshjes. Adresa: ngjitur me Bar Oslo, perballe Universitetit Zoja e Keshillit te Mire. Nr. Tel: Paga e diskutueshme...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2020

LUXOPTIKA KERKON TE ZGJEROJ STAFIN.

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Lux Optika Kerkon te zgjeroj stafin. Djem dhe Vajza te interesuar jane te mirepritur. Ofrojm: Ambjent komod dhe te mire pune Page te kenaqshme plus Bonuse. Pune part-time 6 ore me orare flexible plus 1 dite ne jave pushim dhe 15dite pushime v...

Tirane, Ofroj Vend Pune Shofer/Shperndares

Rruga Daut Borici, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2020
Virtual Grocery ofron vend pune Shofer. Detyrat Ben dergesen e porosive neper klientat. Sigurohet që te dergojë porosine tek klienti në kohe të shpejtë. Eshtë në kontakt të vazhdueshëm me parashitesin për të siguruar një shërbim...

Kerkohet Shofer

Rruga Selvia, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kompania jonë ne fushen e marketignut & rreklamave kërkon Te punesoje nje shofer rreth te 30ve .+ me eksperience te meparshme ne kompani te ndryshme, me aftesi Komunikimi dhe bashkepunimi ne grup,serjoz dhe korrekt ne pune,na kontaktoni -sms...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2020

Mish Huqi Kerkon Te Punesoje Shites Mishi.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/10/2020
🔹Mish Huqi kerkon te punesoje shites mishi. 👉Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune - Te jene te gatshem te punojne me turne. ...
 • Profesioni: Shites mishi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2020

Kerkohet Roje Turni 3 Bar Kafe

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:16,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2020
Kerkohet roje turni 3 bar kafe Ora 10-6 te mgjesit ...
 • Profesioni: Roje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 22/09/2020

📣 355& Partner SH.P.K Kerkon Te Punesoje Operatore Telefonike 🇮🇹

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 355& Partner SH.P.K ne zgjerim te aktivitetit te saj po kerkon Operator Telefonik ne fushen e Kredise Personale, Cessione del Quinto. Kompania ka nje eksperience mbi 10 vjecare qe operon ne tregun Italian. 👉Kriteret e aplikuesit: ...

Kerkohet Te Punesohet Punetore Fast Food-i 🍔🍟🥤

Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast Food-i prane Pallateve Cabej kerkohet te punesoje: 👉Punetore Fast Food-i 🍔🍟🥤 👉Kriteret e aplikuesit : Te jete me eksperience te meparshem pune ne kete sektor ( Fast-Food) 📍Adresa: Rruga Thoma Koxhaj, perballe KMY ...

📣 Creperi Milano Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Creperi Milano kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Krepier/Krepiere - Punetor 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ...

📣 Lami 's Bar - Panetteria- Pasticceria Kerkon Te Punesoje Furrexhi.

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🟠Lami 's Bar - Panetteria- Pasticceria destinacioni me i ri Italian ne Tirane ofron vend te lire pune ne pozicionin furrexhi . 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene ...
 • Profesioni: Furrexhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🇦🇱-🇩🇪 Lavazh:ALB-DEUTCHLAND Kerkon Lavazhier

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Lavazh:ALB-DEUTCHLAND Kerkon Lavazhier💦🧽 👉Kriteret e aplikuesit : -Te jete me eksperience pune te meparshme ne Lavazh T-e jete i afte te mbuloje mire sektorin ne Lavazh dhe Tapiceri. 📍Adresa : Rruga Siri Kodra, Tirane...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Leda-G Kerkon Te Punesoje Parukiere Dhe Masazhiere 💇🏼‍♀️, 🧖‍♀️

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Leda-G kerkon te punesoje: -Parukiere💇🏼‍♀️ - Masazhiere🧖‍♀️ Kriteret e Aplikuesit: Te kete eksperience pune ne fushen e estetikes. Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. 💶Operojme me formen e pageses 50...

📣 Kerkohen Operatore Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare 🇮🇹 (Forex)

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Po kerkon nje vend qe fitohet shume dhe punohet pa stres ?📣 Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! 🔔 👉Kriteret e Kandidatit : ▪️Te jete njohes i mire i gjuhes Italiane 🇮🇹 ▪️Te kete eksperiencte minimale te pakte...

Agrimatco Albania Shpk - Chief Accountant

Dy kullat, Kulla 2, Kati 3, Shkalla 1 Kompleksi Garden City, Kthesa e Kamyes, Kashar 1051, Tirana, Tirane Me Marreveshje
🔹Agrimatco Albania Shpk, part of Agrimatco Group worldwide, a leading company in distribution of agricultural materials is pleased to receive applications from potential candidates to engage in full time employment in the position of Chief Accoun...

📣 Dua CoffeeShop Kerkon Te Punesoje Bariste Femer.

Qender, tek 9 kateshet, Tirane 35,000 Leke
⚫Dua CoffeeShop kerkon bariste femer. 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Mosha 20-35 vjece. - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me...
 • Profesioni: Bariste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣 Franco's Bar Lounge Kerkon Ndihmese Banakiere Femer.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Franco's Bar Lounge kerkon ndihmese banakiere femer. 🔻[i]Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : [/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune. - Te arrijne te menaxhojne flu...

📣 Basic Snack Bar Kerkon Staf.

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Basic Snack Bar kerkon staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/e - Banakier/e 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jen...

Ku&Ba Coffee Shop

Yzberisht rruga engjell mashi, Tirane 23,000 Leke
Ku&Ba coffee shop Kerkohen vajza me eksperience pune ne fushen e kafeterise per nje coffee shop te ri ne zonen e yzberishtit Vajzat preferohen te jen afer zones Banakiere mosha 20-35 (paga 30.000 + sig) Kamariere mosha 20-30 (paga 23.00...

🏨 Hotel Golem Kerkon Te Punesoje Personel

Golem, Albania, Durres Me Marreveshje
🏨 Hotel Golem kerkon te Punesoje Personel: ✅Kuzhinier ✅Recepsionist/ e turni 3 ✅Kamarier /e Kriteret e aplikuesit: ▪️ Te jene me eksperience pune te meparshem. 📍Adresa: Golem, Durres 🔔Ju mirepresim!...

Mish Huqi Kerkon Te Punesoje Shites Mishi.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔹Mish Huqi kerkon te punesoje shites mishi. 👉Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune - Te jene te gatshem te punojne me turne. ...
 • Profesioni: Shites mishi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Pasticeri Arbi Kerkon Kamarier Dhe Banakier.

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🟠Pasticeri Arbi kerkon kamarier dhe banakier. [i]👉Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integritet ne pune ...

📣 Tagoro Bar Lounge Kerkon Banakiere.

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tagoro Bar Lounge kerkon banakiere. 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet : [/i] - Mosha 25-40 vjec. - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe me integ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

🗣Kompania SAMOA UC GROUP Kerkon Operatore Dhe Supervizore Per Fushaten Vodafone Casa

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania SAMOA UC GROUP kerkon : 👉🏻50 Operatore 👉🏻3 Supervizore Gjuha italiane,fushata :Vodafone Casa 🔶Ofrohet: 🔸 Trajnim 🔸 Sistem pune me orare part time/full time 🔸 Kontekst nderkombetar dhe ambient p...

📣 Vila 135 Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🟠Vila 135 kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes: - Kamarier/e - Banakier/e 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - ...

Big Pjata Kerkon Te Punesoje Punetore Fast- Food-i Dhe Kamarier 🍔🍟

Astir, Tirane Me Marreveshje
Big Pjata kerkon te punesoje: 👉Punetore Fast- Food-i 🍔🍟 👉Kamarier 🥤 Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. Adresa: Astir, Tirane...

📣Rekrutime Tirana Kerkon Te Punesoje Agjent Forex Per Gjuhet 🇬🇧,🇮🇹,🇩🇪,🇪🇸

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet: 🇬🇧 Anglisht 🇮🇹 Italisht 🇩🇪 Gjermanisht 🇪🇸 Spanjisht 👉Team leader Gjermanisht 🇩🇪 👉Kriteret: 〽️ Eksperience pune minimum 3 ...

📣Kompania Cebilon Kerkon Te Shtoje Staf Si Agjent Terreni📣

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔸Kompania Cebilon 👉🏻A jeni duke kerkuar nje pune ndryshe nga punet e tjera qe kane shume lodhje, monotoni, presion dhe paga jo te kenaqshme? 🔅Kompania Cebilon ofron kete mundesi. Cebilon kerkon te shtoje stafin me agjente ne terren...

🗣Kerkohen Agjente Shitjesh Ne Tirane🗣

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣Kompania e frutave te thata "Sonjada" kerkon Agjente shitjesh ne Tirane!!! 👉🏻Kriteret e kandidatit : 🔸Te kete ekperience mbi 7 vite si agjente shitjesh. 🔸Preferohet te jete mbi moshen 40 vjec. 👉🏻Ofrojme: ...

📣 Franco's Bar Lounge Kerkon Kamarier .

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Franco's Bar Lounge kerkon kamarier . 🔻[i]Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : [/i] - Te punoje turn i 3. - Te jete mbi moshen 25 vjec. - Te kete eksperience te meparshme pune. - Te jete pozitive dhe i perkushtu...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Me'Mu Bar Kerkon Staf.

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Me'Mu Bar kerkon te staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/ - Banakier/e 🔹[i] Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Per kamarier/e mosha 19-30 vjec. - Per banakier/e mosha 20-45 vjec . - Te kene eksperience t...

Pastaria Kerkon Te Punesoje Personel

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pastaria kerkon te punesoje Personel: 👉 Kamarier/e 👉Ndihmes kamarier/e 👉Kuzhinier 👉Ndihmes Kuzhinier Adresa: Rruga Mustafa Matohiti prane Rruges se Elbasanit...

ONiX 2006 Kerkon Zgjeroje Staf

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke
Kerkohet 1.Shofer me Experience Pune. 2.Agjent ose Agjente per shitje neper rrethe. Pagese e kenaqshme . ...

🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Puesoje Punetore Byreku

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke
🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani kerkon te puesoje Punetore Byreku ⏰ Turnin e pare 👉Preferohet te jete me eksperience pune te meparshme 👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mire pune 📍Adresa: Rruga Sotir Kolea prane Uni...
 • Profesioni: Punetore Byreku
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2020

Baboon Food Delivery Kerkon Shperndares Me Motorr Ne Qytetin E Vlores.

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Vlore Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/10/2020
Kompania: Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi filloi punen me restorantet e Ti...
 • Profesioni: Shperndares
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2020

Shofer I Klasit C + Çap

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/09/2020
Nje Kompani ne fushen e ndertimit te rrugeve kerkon te punesoje Shofer te klasit C + Çap Mosha: 25-50 vjec Paga: 50.000 + sigurime (+ me mundesi bonusesh) Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ...

GJERMANI, PUNESIM 3 MUJOR STUDENTOR NE ADIDAS!!! Tetor/Nentor

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro
Java e fundit per aplikimet e programit sezonal 3mujor te punesimit ne fabrikat e Adidas ne Gjermani !!! Njohuria e gjuhes Gjermane Angleze nuk eshte kriter! Kushtet e punes : - 10,15euro/ora - Skanim-Paketim-Sistemim - Mundesi per orare ...
 • Profesioni: studente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2020

Post Vakant Per Hidraulik , Ndihmes Hidraulik

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrohet vend pune i perhershem me kohe te plote per pozicionet : Hidraulik - eksperience pune mbi 3 vjet - eksperience punimi me sistemet hidraulike me ngjitje dhe me kolektore , kaldajat , sistemet e zjarrit , Ndihmes Hid...
 • Profesioni: Hidraulik
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2020

Mobileri Trilenio Kerkon Te Punesoje Mobilier Dhe Marangoz 🚪⚒

Mullet, Albania, Tirane Me Marreveshje
Moblieri trilenio kerkon te punesoje: - Mobilier -Marangoz Kriteret e aolikuesit: ✅Te jene me eksperience pune te meparshme ne kete sektor. ✅Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. 📍Adresa: Mullet, Tirane ...

🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Puesoje Punetore Byreku

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 28,000 Leke
🍔🥤 Fast Food Piceri Mevlani kerkon te puesoje Punetore Byreku ⏰ Turnin e pare 👉Preferohet te jete me eksperience pune te meparshme 👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mire pune 📍Adresa: Rruga Sotir Kolea prane Uni...

🗣️ Fast Food - Piceri Mevlani Kerkon Motorrist 🏍️

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
🗣️ Fast food - Piceri Mevlani kerkon te punesoje -Motorrist 🏍️ 👉Kerkon motorrist per turnin e pare dhe te dyte. 👉Paga 30 000 leke te reja 💸 📍Adresa: Rruga "Sotir Kolea" , prane universitetit Metropolitan....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 Punesoheni Ne Gjermani Ne Profil INFERMIERI/E 🇩🇪

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi te punesoheni ne Gjermani dhe keni profil INFERMIERI/E 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️ 🔹Agjensia e punesimit Artigum Management Shpk 👉OFRON: Menyre plotesisht falas, ligjore dhe te sigurt deri tek vendi i punes ne Gjermani....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

🗣 Kompani Sherbimesh- Kerkon Menaxher Shitje

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️KOMPANI MARKETINGU lançon oferten e punesimit per : ▪️ Menaxher shitje ne Terren 🔹Kriteret e Kandidatit: ▪️ Te kene ekperience te meparshme ne shitje ▪️Te jene ambicioz dhe energjike ⚡ ▪️Te jene te komunikues...

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Shperndares, Hostes 📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Shperndares Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. 👉Zgara Optimus kerkon Hostes Orari 18:00 - 23:00 •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kena...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier Turni-1,Banakier Turni-3,kamarier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Banakier turni-1 Banakier turni-3 Kamarier/e...

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonu

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Greke me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/09/2020

📣 Basic Snack Bar Kerkon Staf.

Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/10/2020
Basic Snack Bar kerkon staf ne pozicionet e punes : - Kamarier/e - Banakier/e 🔹 [i]Kriteret e punes per kandidatet :[/i] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jen...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim