oferta dhe kerkesa per pune 

 Online 139 lexues | 10 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba perball kompleksit dinamo, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek rruga “Komuna e Parisit” perball kompleksit‘Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer(me ose pa eksperienc pune) Paga:26000lek+siguracione Ofrohen kushte shume te mira pune. Te interesuarat j...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Italiane,spanjolle Apo Gjermane?

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER GJUHEN ITALIANE!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN ITALIANE. TE INTERESUARIT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE KENE EKSPERIENCE NE KETO FUSHA ...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Mëso Profesionin Më Elitar Në Botë Dhe Fito Shumë Lekë (deri Në 5000 Euro/muaj)

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Kamariere (Femer) *Punetor/e ...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/11/2019

Jeni Te Rinj, Ambicioz Dhe Zoteroni Shume Mire Gjuhen Italiane,spanjolle Apo Gjermane?

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/11/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e Kamarier/e Kujdestare Per Kendin E Lodrave

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Banakier/e. Kamarier/e. Kujdestare per kendin e lodrave. ...

AMA TEG, Kamarier

Tirana??Elbasan Highway, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier me eksperience per Bar Caffee AMA ne TEG. Te interesuarit ju lutem te na kontaktoni. ...
 • Profesioni: banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/11/2019

Xhulios Cofee Shop Kerkon Kamarier.

Rruga Sitki Çiço, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Te jet i komunikueshem dhe i sjellshëm.te jeten korrekt me orarin e punes.preferohen nen moshën 20 vjec dhe mundsisht te ket shpin afer lokalit.....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 21/11/2019

Promotore Ne Fushen E Bukurise

Kukës, Albanien, Kukes Pagesa:10,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Promotore ne fushes se bukurise ne shkolla apo ne zona shume te frekuentuara. Shperndarje broshurash dhe reklamash...
 • Profesioni: Promotor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/11/2019

Kerkoj Shitese

Rruga e Barrikadave, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/11/2019
Kerkohet urgjent shitese per ne kancelari per turnin e paradites..Paga 20000 lek plus siguracione te paguara..Kancelari Junkel tek Rruga e Barrikadave perballe gjimnazit "Sami Frasheri" Per me shume informacion na shkruani ne adresen e ema...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/11/2019

Butik Sassofono Kerkon Shitese Me Eksperience Pune Ne Sektorin E Veshjeve Te Grave

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Butik Sassofono ETC, butiku outlet i markave te luksit per gra brenda ne qendren tregtare ETC Galeria kerkon shitese me eksperience ne sektorin e shitjes se veshjeve per gra! Kerkohen vajza ose gra serioze dhe qe duan te punojne ne nje pune te qe...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/11/2019

Kerkohet Video-Editor- Mashkull

Rruga Stefan Shundi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:10,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/12/2019
Kerkohet nje Video-Editor (mashkull) per te punuar Part-Time (2 here ne jave) per editimin e videove per nje kanal ne Youtube (Kategoria: Edukim). Te gjithe te interesuarit te dergojne nje CV ne adresen e e-mailit: rekrutimpune@yahoo.com ...
 • Profesioni: Video Editor
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/11/2019

ConData Cercha Segretaria

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
ConData e in cercha di 2 segretarie Serve che abbia buonissima conoscenza della lingua Italiana e anche della lingua Inglese Orario lavorativo Primo turno 08:00 fino alle 14:00 Secondo orario 14:00 fino alle 20:00 Retribuzione e anche...
 • Profesioni: Segretare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/11/2019

Punesim Ne Krocere Carnival Cruise Line

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Dollar
PUNESIM_NE_KROCERE Aplikantet_e_interesuar_jane_te_mirepritur_te_vijne_tek_zyra_me_nje_CV_ne_anglisht_per_INTERVISTA Pozicione_pune_vakante_ne_Krocere: 🎈 ✅#Supervizor_Pishine_750_USD_ne_muaj. 🎈 ✅#Mirembajtes_i_Pastertise_ne_Anije_...

Kerkohen Infermiere Hamburg Germany

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI #KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ #PAGA_2800_EURO_BRUTO #FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ _________________________________________________ ✍️ Firmosni kontraten e punes dhe punesohuni menjehere! Ju mirepresi...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

KERKOHEN VAJZA OPERATORE KAZINOJE ONLINE NE MALTE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,300 Euro
🗣 #PUNESIM_NE_MALTA 🌐 👋👋🔥🔥 🌸#KERKOHEN_OPERATORE_ONLINE_NE_KAZINO🌼 #APLIKANTE_VAJZA!🌼 #APLIKO_DHE_PUNESOHU ✔️💰💰💰💰 🌸🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌸 ___________...

Kerkojme Baby Sitter

Rruga Sami Frashëri 30, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Baby sitter per ne France ; Paga 1000€: Akomodimin dhe ushqimi: Ju mudesojme dhe garancin: Ju mudesojme dhe kontrate pune : Kriteret E motivuare, e duruare me femijet. Kreative. Po kerkojme Baby sitter per ne France jo ne Shqip...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/12/2018
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...
 • Profesioni: Furretar, Byrek
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

KERKOHET BANAKIER/E

Rruga Kavajes perball ish Volkswagen , Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Piki Bar kerkon te punesoje banakier/e per turnin mbasdite. Pergjegjesite: Te dije te pergatise coctail-et baze. Te jete serioz ne pune. Sigurime te paguara dhe page e kenqashme...
 • Profesioni: BANAKIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

Klaton Bistro & Coffee Kerkon Staf Banakier/e Dhe Kamarier/e

Përball UET , Tirane Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/12/2019
Klaton Bistro & coffee kerkone te punësoj banakier/e dhe kamarier/e me eksperienc pune, paga e kenaqshme, ju mirëpresim...
 • Profesioni: Barist + Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

Kerkohet Mjeke Stomatologe

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Klinike dentare kerkon dentiste Duhet te jete patjeter e licensuar Eksperjenca e meparshme perben avantazh Kushte te mira pune Klinika ndodhet ne Institut bujqesor,prane UBT Per me shume na kontaktoni Dentstamboll@gmail.com ...
 • Profesioni: Dentiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

Net1 Gaming HOme ( Salle Lojrash Kompjuterike) Kerkon Te Punesoje 2 Operatore Femra

https://www google com/maps/place/NET1+Gaming+Home/@41 327729,19 7822253,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135031b5ea9715b5:0x466a16e6221f8495!8m2!3d41 32, Tirane Pagesa:250 Euro
Net1 Gaming Home (salle lojrash kompjuterike) kerkon te punesoje 2 operatore femra , ne sallat tona Bllok ( Rruga Nikolla Tupe Perball Lsi) dhe Astir ( Rruga Milo Sotir Gura Mbrapa Ozone Electronic) Te interesuarat te kontaktojne ne keto numra per...

Servis Sylaj

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj bojaxhi mskinash me eksoerience pune Te interesuarit mund te kontaktojne ne;tel,viber,watsap...
 • Profesioni: Bojaxhi makinash
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

Market UNICOOP Ofron Pune

ST Trreni, Tek Ministrija drejtsis, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 11/12/2019
Market Unicoop ofron pune:Sistemuse-Kasiere-Shitse banaku mbi moshen 30 vjec VENDODHJA:ST.Trreni, Tek Ministrija drejtsis...
 • Profesioni: Punotre
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

Ofrohet Pune Per Banakier/e

Rruga Niko Avrami, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrohet pune per banakier/e me eksperience, ambjent familjar....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

UNCOOP Ofron Pune Ne 2 Markete

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 11/12/2019
Kerkojme puntore me/pa eksperienc:Kasiere,Sistemuse,Shitse Banaku ZONA:1Allias . 2 Stacioni i trrenit Telfonta serjoze:...
 • Profesioni: Punotre
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

Dumrea Coffee Bar Snack

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/05/2024
Kerkon te punesoje vajza te reja ne moshen 18-30 vjece. Provoni nje eksperienc te re tek Dumrea me deshir per te mesuar. 𝐃𝐮𝐦𝐫𝐞𝐚 ju ofron vende pune me ose pa eksperienc ne pozicionet: 𝐊𝐀𝐌𝐀𝐑𝐈𝐄𝐑𝐄 ...

Dumrea Kerkon Shitese Me Eksperienc.

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/05/2022
Kerkoj shitese te paraqitshme ne moshen 18-35 vjece. Paga 25000 mij leke vec nga keto puntorit i ofrohen dhe sigurimet te paguara.Adresa te ish stacioni fundit i tiranes re ura e selites. Kontakti : ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

KERKOHET EKONOMIST

Rruga Rinia, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje
"DEA KAFE" Kerkon te punesoje ndihmes ekonomist/e . Kriteret qe duhet te permbushen : Diplome Universiteti .( dega Ekonomi ) Njohje te gjuhes Angleze .( niveli mesatar ) Njohje te...
 • Profesioni: EKONOMISTE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/11/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Banakier/e per Turnin e 2-te Banakier per Turnin e 3-te ...

Promotore

Peshkopi, Albanien, Peshkopi Pagesa:100,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Promotore ne fushen e bukurise ne shkolla apo ne zona shume te frekuentuara. Shperndarje broshure ose reklamash....
 • Profesioni: Promotor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

Kerkoj Kamarier/e

ish-markata vjeter , Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/04/2020
kerkojm kamarier/e per turnin e pare. Paga e kenaqshme. ad - ish markata vjeter ALI DEMI preferohen te jene te zones....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 20/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim