oferta njoftime pune 

 Online 125 lexues | 20 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

2000 Euro - CALLCENTER ELITE Kerkon 500 OPERATOR - Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht, Italisht

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
1500 Euro/Muaj-Pune ne Call Center ELITE per gjuhet: • - Gjermanisht • - Greqisht • - Spanjisht • - Italisht Kerkohen agjente,supervizore dhe retention me/pa eksperience ne Forex,me disponibilitet full-time. • Page ...

Punesim I Menjehershem !!!!!!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Flet gjermanisht , spanjisht, greqisht ose italisht? Je gati te punosh ne nje vend motivues ,argetues , me kolege ambicioz ? Ne po kerkojme njeri tjetrin!! Kerkesat: 1)-Te zoteroje shume mire gjuhet perkatese 2)-Me/pa eksperience te m...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 2 Agjent Imobiliar

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Te jesh agjent nuk eshte vetem arsyeja e te qenit shef I vetes tende , por potenciali I punes qe te rrit cdo dite. Si nje Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj te punes, zhvilloni nje database te klientit dhe Century 21 CPM eshte aty me ty per...

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...

Sun Rise Hotel Kerkon Kamarier/e Dhe Picajol

Orikum, Albania, Vlore Me Marreveshje
Sun Rise Hotel kerkon te punesoje: -Kamarier/e -Picajol Kriteret e kandidatit: - Jene etike ne pune. -Te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojme: - Pagesa te kenaqshme, akomodimi i siguruar, kushte te mira pune. ...

Agjente Forex Ne Gjuhet Gjermanisht, Spanjisht Dhe Italisht.

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane 1,500 Euro
Kerkojme agjente te gjuheve te lartpermendura. -Orari i punes 10:00-19:00 (Vetem full time) -Strukture bonusi interesant dhe shume motivues -Mosha minimale 18 vjec -Njohja e gjuheve extra eshte avantazh -Mundesi reale promovimi -Eksperienc...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Masazhatore F /fizioterapiste F

Kopshti zoologjik,rruga peti, Tirane 27,000 Leke
Spa Leonora Tirane Ofron pune: Masazhatore,Fizioterapiste f Mosha 18-30 Ofroj trajnim per vajzat pa eksperience pune 1-2 muaj me te drejte punesimi! K.Zoologjik,rruga Peti...

Kerkohen Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Flisni Spanjisht dhe deshironi nje page deri ne 1000 Euro? 👉Cfare ju duhet: ✅Spanjishte mbi nivelin mesatar ✅Ekperience ne Call Center perben avantazh ✅Perkushtim ne pune ✅Aftesi te mira komunikimi 👉Cfare ju ofro...

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffee&lounge tek rruga “Komuna e Parisit” perballe ‘Kompleksit Dinamo’ (olimpiku ) kerkon te punesoj : Kamariere femer (me eksperienc pune) Mosha 18-26 vjece Orari me turne: Turni pare 07:00-15:00 Turni dyte 1...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Restorant Gjinokastra kerkon te punesoj kamarier ose kamariere me eksperienc pune.Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates se rethi...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Kush Tjeter Do Te Fitoje 3000 Euro Ne Muaj?

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Agjentet e Real Deal fitojne shuma te padegjuara Lekesh çdo muaj. Ata mbyllin 3-4 transaksione dhe pastaj ikin me pushime. Ky eshte rezultati me i larte ne industrine Imobiliare dhe vazhdon te rritet pavaresisht krizes qe perjetojne te tjeret. ...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Unaza 21, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Keni eksperience ne call center dhe po kerkoni nje vend ku mund te rriteni profesionalisht dhe te fitoni me shume? Kjo eshte nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para! Nese flet gjuhen ITALIANE dhe ke aftesi ne shitje, nxi...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Hotel Zverneci Kerkon Staff

Zvërnec, Albania, Vlore Pagesa:Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff 👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier 👉Picajol 👉Kamarier 📌Ofrojme: ✅Kushte te mira pune ✅Pagesa te kenaqshme🤩 📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 13/08/2020
Stockholm coffee&lounge tek rruga “Komuna e Parisit” perballe ‘Kompleksit Dinamo’ (olimpiku ) kerkon te punesoj : Kamariere femer (me eksperienc pune) Mosha 18-26 vjece Orari me turne: Turni pare 07:00-15:00 Turni dyte 1...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/08/2020

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare Pagesa:150,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/08/2019
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/08/2020

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/07/2019
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/08/2020

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Fastfoodiere

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/08/2020
Fast food piceri Mevlani kerkon fastfoodiere per dy turne paradite dhe pasdite. Paga 250 mije leke 8 ore pune. Adresa rruga Sotir Kolea prane universitetit Metropolitan....
 • Profesioni: Fastfoodiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/08/2020

•Bliss Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier/e

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/08/2020
•Bliss Coffee kerkon te punesoj kamarier/e. •Kriteret: 1.Me eksperience te meparshme pune. 2.Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet 3.Te jete i/e gateshme te punoj me turne. 4.Te jete pozitiv/e dhe i/e perkushtuar ne pune....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/08/2020

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2019
Keni eksperience ne call center dhe po kerkoni nje vend ku mund te rriteni profesionalisht dhe te fitoni me shume? Kjo eshte nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para! Nese flet gjuhen ITALIANE dhe ke aftesi ne shitje, nxi...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/08/2020

Ndihmes Kuzhinier/Kuzhinier

Rruga Ymer Kurti, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/07/2020
Kuzhina ne Green operon me sherbime delivery dhe pergatitje paketa ushqimore te personalizuara. Kriteret: Experience pune minimalisht 2 vjet; Te jene te komunikueshem, te afte dhe te gatshem per te punuar ne grup. Si te aplikoni: Per te...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 03/08/2020

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2020
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/08/2020

Lider Ne Sektorin E Turizmit

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Dollar
Flisni anglisht ose italisht ? Keni aftesi te drejtoni nje skuader ? Keni ambicie dhe nuk dorezoheni lehte ? Keni deshire te rriteni ne social media ? Keni mundesi te investoni 150 dollar ? Jeni ne vendin e duhur .✈ Na kontaktoni dhe pers...

Kompania Zviceriane A&K Kerkon Te Zgjeroje Stafin Ne Saje Te Hapjes Se Zyrave Te Reja

Bulevardi i Kasharit, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
Kompania Zviceriane A&K kerkon te zgjeroje stafin ne saje te hapjes se syrave te reja...kerkohen agjent/e shitjesh te moshes 20-35 vjec....aplikantet duhet te kene patente dhe makine personale...ofron trajnime,rritje profesionale dhe mundesi kar...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Italiane Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperie

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Prive Lounge Bar Kerkon Kamariere Dhe Shitese Per Furre Buke

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Prive Lounge Bar kerkon te punesoje : -Kamariere (femer) - Shitese per Furre Buke Kriteret e Kandidatit : -Te jete me eksperien te mepareshme pune -Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet -Te jete pozitive -Te jete e perkushtuar ne pun...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BIG BITE KERKON TE PUNESOI : FAST FOOD-jer KASIERE SANITARE PJATALARESE KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENCE TE MEPARESHME NE PUNE TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE ...

Caffe Poli's Kerkon Staf

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Caffe Poli's kerkon te punesoj: •Kamarier/e, •Banakier/e, •Sanitare. -Kriteret: Te jene me eksperience te meparshme pune. Te jene te perkushtuar ne pune. Te jene te gateshem te punoine me turne. Te jene te sjellshem me stafin ...

Bar Bistro Lounge Kerkon Kuzhiner

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Bistro Lounge •Bar Bistro Lounge kerkon kuzhiner •Kriteret: 1.Me eksperience te mepareshme pune. 2.Te kete minimumi 2 vite eksperience. 3.Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune. 4.Te jete i gateshem te punoje me tur...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

BAR LULISHTJA KERKON KAMARIER

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR LULISHTJA KERKON TE PUNESOI: KAMARIER KRITERET E KANDIDATIT: TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNE BAR LULISHT...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kafe Kerkon Banakier Banakiere Me Page 400 Mije Leke!!!

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e organizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Fastfoodiere

Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast food piceri Mevlani kerkon fastfoodiere per dy turne paradite dhe pasdite. Paga 250 mije leke 8 ore pune. Adresa rruga Sotir Kolea prane universitetit Metropolitan....
 • Profesioni: Fastfoodiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eiden Kompleks Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Eiden Kompleks Kerkon te punesoje : -Banakier dhe Banakiere Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati: *Te jete nga mosha 20-30 vjec *Te kete me ose pa eksperience te meparshme pune. Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjente ne gjuhen Italiane, Spanjolle, per fushaten FOREX . Pozicionet : -Junior -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Italiane/Spanjolle ; •Te jene me ose pa eksperience ...

Bar Chloe1 Kerkon Staf

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Chloe1 kerkon Staf - Kamariere femer -Banakier Kriteret e Kandidatit : -Te jene me eksperienc te mepareshme pune -Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune -Te jene te perkushtuar -Te jene te gateshem te punoin me turne Bar Chloe o...

Kerkohet Sanitare Turni 2 Part Time (Astir/Don Bosko))

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Sanitare turni 2 Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Kontaktoni ne numrin + Adresa: Rruga "Teodor Keko", Unaze e re....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Piceri Kleri Kerkon Motorriste

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Piceri Kleri kerkon te punesoje : Motorriste Ofrojeme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. Adresa : Ish Fusha e Aviacionit, Tirane...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier/e Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier/e Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Hotel Zverneci Kerkon Staff

Zvërnec, Albania, Vlore Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff 👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier 👉Picajol 👉Kamarier 📌Ofrojme: ✅Kushte te mira pune ✅Pagesa te kenaqshme🤩 📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNONJESE PER 1-TEGEL TE PARE DHE TE DYTE JAKE 2- TEGEL TE PARE DHE TE DYTE MENGE 3-TEGEL SUPI 4-MONTIM DOREZE 5- ZBUKURIM JAKE 6- SHTRIM JAKE 7-BASHKIM KAME DHE JAKE 8-CIKA 9- KOPSA 10-BIRA 11-PALOSJE DHE HEKUROSJE KEMISHE 12-PASTRIM FIJES...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Eden Breeze Fish Restaurant Kerkon Ndihmese Kamariere

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Eden Breeze Fish Restaurant •Kerkon ndihmese kamariere femer. -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. -Te jete pozitive dhe e perkushtuar ne pune. -Te jete e gateshme te punoje me tur...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

Pizzeri Sev7en Kerkon Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pizzeri Sev7en kerkon: Picajol, turni i 3-te Punonjese banaku, te jete e gatshme te punoj me turne Kriteret e kandidatit: -Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet -Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune -Te jene te perku...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon shofer per kamioncine 3.5ton. edhe me patente B. Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .Mosha 24 - 35. Paga e kenaqshme Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "T...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar (Future Home Opportunity +)

Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home Real Estate ne kuader te zgjerimit te saj kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin: Konsulent Shitjesh. Bashkohu me Brandin më të madh Shqiptar te Real Estate Kjo është mundësia Jote! Cfarë do të gjeni në Future Hom...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/08/2020

Dado Per Femije

Autostrade fushe kruje- milot, Kruje Pagesa:17,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/08/2020
Kerkoj dado per femije 17 muajsh, mosha 37-50 vjec me eksperience per perkujdesje femije,5 dite te javes nga ora 9-17 paga 17000 l,perjashtuar gatimin dhe ushqyerjen e femijes, nen mbikqyrjen e te emes.mundesisht te jet me arsim mesem dhe zona mamur...
 • Profesioni: Dado per femije
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 03/08/2020

Puntore Shtepie

Ruga d bosko kompleksi v plus, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/08/2020
Kerkohet punetore shtepie me moshe 35-45 vjec, me arsim te mesem, me eksperience ne familje, per pastrim hekur, 6 dite te javes e diela pushim, orari 9-17 paga 26000 l....
 • Profesioni: Puntore shtepie
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 03/08/2020

Techno Home Real Estate KERKON Konsulent Imobiliar!

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro
TECHNO HOME Real Estate ka lindur si nje agjenci qe me skuadren e saj ofron te gjithe eskperiencen, njohurite dhe me te rendesishmen “pasionin per tu kujdesur per klientet e saj”. Jemi vazhdimisht te motivuar per te qene dinamik, inovativ per ...

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 28/08/2020
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Unaza 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 28/08/2020
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/12/2018
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 03/08/2020

KERKOJME SHITES NE DYQAN PJESE KEMBIMI ELBASAN

Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Elbasan. -Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mire Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja : 1.Duhet te kete perfunduar...
 • Profesioni: SHITES/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

FAST FOOD ON THE BEACH KERKON STAF

Golem, Albania, Durres Me Marreveshje
FAST FOOD ON THE BEACH KERKON TE PUNESOJ : KASIERE 4 FAST FOOD jer KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENETET TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE ...

Pizzeri Picante Kerkon Picajol Ne Furre Druri

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pizzeri Picante kerkon picajol ne furre druri Te kete eksperienc te mepareshme pune Te dije te punoi ne furre druri Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet Te jete pozitiv Te jete i perkushtuar ne pune Te jete i gateshem te ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOJME SHITES NE DYQAN PJESE KEMBIMI / LEZHE

Lezhë, Albania, Lezhe Me Marreveshje
Kompania DEGERT AUTO SH.A kerkon qe te punesoje SHITES/E ( per ne dyqan ) me vendodhje ne Lezhe -Ofrohet kontrate e rregullte pune + Kushte dhe Page shume e mire Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja : 1.Duhet te kete perfunduar ar...
 • Profesioni: SHITES/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

JE GATI TE FILLOSH PUNE NE NJE VEND MOTIVUES ?

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA GJERMANE ME STANDARTE EUROPIANE JU OFRON : NJE MUNDESI PUNESIMI PER TE MOS U HUMBUR MJAFTON TE KESH PATENTE DHE MAKINE PERSONALE PAGE BAZE + % NESE KE AMBICIE PER ME SHUME TE ARDHURA DHE RRITJE PROFESIONALE JE I MIREPRITUR ! ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Te Punesohet Sanitare Ne Himare

Himarë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorante Hotel ne Himare kerkon te punesoje: -Saniatre Kriteret e Kandidatit: -Te jete e komunikueshme. -Te jete e afte te permbushe objektiat e paracaktuara. Ofrojme : -Akomodimi i siguruar( ushqim dhe fjetje) Adresa : Himare...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

•Bliss Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•Bliss Coffee kerkon te punesoj kamarier/e. •Kriteret: 1.Me eksperience te meparshme pune. 2.Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet 3.Te jete i/e gateshme te punoj me turne. 4.Te jete pozitiv/e dhe i/e perkushtuar ne pune....
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

BOHEM LOUNGE KERKON STAF

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BEHU PJESE E FAMILJES SE MADHE TE BOHEM NESE KE EKSPERINCE SI : BOHEM COFFE SHOP KERKON TE PUNESOI : STAF TE KUALIFIKUAR NE POZICIONIN E BANAKUT TE INTERESUARIT DUHET TE KENE AFTESI TE MIRA KOMUNIKUESE DHE KRIJUESE TE KENE EKSPERIENC NE...
 • Profesioni: BANAKIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Lavazhier Me Eksperiec Pune

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet lavazhier paga e kenaqshme mbikali i komunes...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/08/2020

Future Home Real Estate Kerkon Konsulent/e Imobiliar/e

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Po kerkon me shume se thjesht nje pune? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Future Home Real Estate kerkon Konsulent Imobiliar me kohe te plote! We are Hiring!! Dergo CV tende: 📩 hr@futureho...

Punonjese Pastrimi / Sanitare

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2020
Repeat Fitness&Wellness Club kerkon nje punonjese pastrimi per te gjitha ambjentet e palestres. -Aftesi shume te mira komunikimi. -Te punoje me dy turne. -Eksperience te meparshme pune. ...
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 03/08/2020

Bar Bistro Lounge Kerkon Kuzhiner

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/08/2020
Bar Bistro Lounge •Bar Bistro Lounge kerkon kuzhiner •Kriteret: 1.Me eksperience te mepareshme pune. 2.Te kete minimumi 2 vite eksperience. 3.Te jete pozitiv dhe me integritet ne pune. 4.Te jete i gateshem te punoje me tur...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/08/2020

Pizzeri Picante Kerkon Picajol Ne Furre Druri

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/08/2020
Pizzeri Picante kerkon picajol ne furre druri Te kete eksperienc te mepareshme pune Te dije te punoi ne furre druri Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet Te jete pozitiv Te jete i perkushtuar ne pune Te jete i gateshem te ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/08/2020

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2020
Kerkojme agjente ne gjuhen Italiane, Spanjolle, per fushaten FOREX . Pozicionet : -Junior -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Italiane/Spanjolle ; •Te jene me ose pa eksperience ...

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Staf📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Kryekamarier Te jete i gatshem te punoj me turne 👉Kamarier Te jete i gateshem te punoi me turne 👉Motorrist Te jete i gateshem nga ora 12:30 deri ne 23:00 👉Hostes djal ose va...

Sales Team Baboon

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi filloi punen me restorantet e Tirane...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Banakier/e...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Sun Rise Hotel Kerkon Kamarier/e Dhe Picajol

Orikum, Albania, Vlore Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/08/2020
Sun Rise Hotel kerkon te punesoje: -Kamarier/e -Picajol Kriteret e kandidatit: - Jene etike ne pune. -Te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojme: - Pagesa te kenaqshme, akomodimi i siguruar, kushte te mira pune. ...

Eiden Kompleks Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/08/2020
Eiden Kompleks Kerkon te punesoje : -Banakier dhe Banakiere Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati: *Te jete nga mosha 20-30 vjec *Te kete me ose pa eksperience te meparshme pune. Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/08/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim