Agjent Criptovaluta Tirane

Cvss kompani mbi 2 vite ne tregun financiar kerkon te punsoje agjent ne gjuhen spanjolle ne fushen me te sukseshme te momentit Cripto Valuta

Ofrojme
-Ambient dinamik
-Trajnim intensiv
-Paga 350 euro Plus boneset me te larta ne treg
-Orari nga e hena - e premte 12:00-20:00
-E shtuna dhe e djela pushim

Kerkojme :
-Njohuri te gjuhen Spanjolle
-Eksperienca ne fushen e criptovaluta ben avantazh

Te interesuarit te kontaktojne
Tel:
Email:hrmgroups@hotmail.com


Afati i fundit i aplikimit: 15/04/2019 15:15

Njoftime te Ngjashme