Kerkohen agjente terreni per agjenci imobiliare. Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 28/05/2020 18:04

30,000 Leke

  • Kerkohen agjente terreni per agjenci imobiliare.

Real estate agents are wanted.

APPLY NOW!
Bejd Group is an agency for selling, buying, renting and renting real estate. We are looking for land agents.
What do we offer
• Roof Base
• High bonuses
• Comfortable and friendly ambience
What do we need from you
•Positive energy
• Good communication skills
• Preferably you know a foreign language
• Goodwill to work with us
You can send your CVs to our e-mail address: info@bejd.al.


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Agjent Terreni
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Marko Bocari, Tirana, Albania
Lexime 4921

📍Bejd Group ofron vende te lira pune ne pozicionin e Agjentit Imobiliare 🏡
Kandidadet duhet te plotesojne keto kritere:
🔸Te kene mbaruar arsimin e larte
🔸Perben avanatazh eksperienca ne shitje
🔸Perben avantazh njohja e te pakten nje gjuhe te huaj
🔸Te jete ambicioz, me deshire per te mesuar, dhe te arrije te punoje nen trysnine e perditshme te punes
🔸 Mosha mbi 24 vjec
🔴 Ofrojme rrog baze plus perqindie edhe bonus.
Afati i fundit i aplikimit: 30/12/2020 15:00