kerkojme laborant/e analizash Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 08/05/2019 21:49

we are looking for a laborer analyst

We are looking to hire labs labs at the Elite lab at the Pediatric Hospital QSUT. It is preferred with a license to practice and work license. Pleasant satisfaction.


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni laborante
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania
Lexime 331

Kerkojme te punesojme laborant/e analzash ne laborator Elit prane spitalit pediatrik QSUT. Preferohet me licence te ushtrimit te profesionit dhe me licence pune.Rroga e kenaqeshme.