Furre buke pasticeri kerkon furrxhi dhe ndihmes furrxhi Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 26/01/2020 13:23

Dumrea Coffee Bar Snack

Seek to hire waitresses with or without work experience. Work 8 hours with satisfactory address: To the last station of Tirana new street irfan tomini


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shofer
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 2618

Kerkon te punesoje furrxhi ose ndihmes furrxhi me eksperienc pune. Pune me pag te kenaqeshme. Orari turni 3 per me shum informacioni kontaktoni ne numer :