Kerkojm shitese Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 16/05/2019 08:52

We're looking for a salesman

We are looking for optics, jet communication and desires for work. Do not have school preoccupations. Satisfactory salary plus bonuses.


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirane, Shqiperia
Lexime 399

Kerkojm shitese per optike .te jet komunikuse dhe te ket deshire per pune .te mos ket preukopime shkolle .paga e kenaqshme plus bonuse .