KAZA MARKET kerkon Menaxhere Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 05/06/2020 11:42

KAZA MARKET requires Manager e

KAZA MARKET requires an experienced marketing manager.
Satisfactory payment and good working conditions.

Those interested can contact us at: 0693763556 or send a CV to the email address: kaza.market1@gmail.com


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Menaxher
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Bathore, Albania
Lexime 3993

KAZA MARKET kerkon menaxher/e me eksperience ne fushen e marketeve ushqimore.
Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr : ose te dergojne Cv ne adresen e email : kaza.market1@gmail.com