Gigos Bar&Kitchen kerkon kamariere ,banakiere dhe sanitare femer! Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/09/2019 14:25

25,000 Leke

  • Gigos Bar&Kitchen kerkon kamariere ,banakiere dhe sanitare femer!

Gigos Bar & Kitchen requires female waitresses and female sanitary ware!

Gigos Bar & Kitchen requires:

Female waitress

Female sanitation

Salary: 25000 ALL + insurance

Interested please contact us at our phone number.

We are near the Globe center.


Pagesa 25,000 Leke
Pozicioni Banakiere,kamariere,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 1491

Gigos Bar&Kitchen kerkon:

Kamariere femer

Banakiere femer

Sanitare femer

Paga :25000 lek + sigurime

Te interesuarat ju lutem te kontaktojn ne nr ton te telefonit.

Ndodhemi pran qendres Globe.
Afati i fundit i aplikimit: 26/08/2019 17:41