AGJENT MARKETINGU Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46

MARKETING AGENT

Offer for work! Company Jone Wants to Hire Trading Agents! The best job opportunity for anyone who is tired of working for others! If you want career growth, Best Income, Ordinary Travels every 4 Months in the Most Beautiful Places in the World! Suffice to have ambitions for work, to own a small car and a license! Countries are very limited!
MONTHLY INCOME FROM 400 EURO AND UPDATE


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni AGJENT MARKETINGU
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa bulevard kashar
Lexime 6625

Oferte per pune! Kompania Jone kerkon te punesoje agjente Tregtare! Mundesia me e mire e punesimit per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Nqs doni rritje ne karrier , Te ardhura me te mira, udhetime te regullta cdo 4 Muaj ne vendet me te bukura ne bote ! Mjafton te keni ambicie per pune , Te zoteroni nje makine sado te vogel dhe nje patente! Vendet jane shum te limituara ! ‭
TE ARDHURAT MUJORE FILLOJNE NGA 400 EURO DHE LART☝
Afati i fundit i aplikimit: 01/08/2019 16:57