Kerkohet Recepsionist/e Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 12/09/2019 07:32

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Recepsionist/e
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Rruga Elbasanit,perballe Pallatit te Brigadave
Lexime 2154

Kerkojme: Recepsioniste Turni 1 ose Turni 2
Recepsionit Turni 3

Kriteret:
-Te kete kryer studimet e larta Bachelor
-Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Angleze(njohja e nje gjuhe te huaj te dyte eshte prioritet)
-Te njohe programet baze te kompjuterit
-Te jene korrekte ne pune dhe bashkepunuese me koleget
-Mosha 25 -37 vjec

Afati i fundit i aplikimit: 28/09/2019 22:20