Ndihmes mobilier Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 08/11/2019 08:24

50,000 Leke


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Mobiljer
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Gezim Kaceli
Lexime 262

AB Mobileri kerkon te punesoj usta mobiljesh me eksperjenc, si dhe ndihemes usta.
Adresa: fundi i bulevardit te ri
Paga me marrveshje, orari 8;00 me 16;30