Mesues per gjuhe te huaja Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46

50,000 Leke


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Mesues
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 405

Kerkohen Mesues te gjuheve te huaja ne gjuhen Gjermanisht
Aplikantet duhet te kene mbaruar studimet ne gjuhet perkatese.
Te kene eksperience te mepareshme pune .
Ofrohen page e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

Afati i fundit i aplikimit: 01/02/2020 17:18