Kerkohen agjent FOREX ne gjuhen italiane - Pagesat me te mira ne treg, 400Euro +BONUSE mjaft te larta. Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 15/09/2019 22:16

700 Euro

  • Kerkohen agjent FOREX ne gjuhen italiane - Pagesat me te mira ne treg, 400Euro +BONUSE mjaft te larta.

FOREX Agent Required in Italian - Best Payments on the Market, 400 € + Very High BONUS.

Required Italian language operator agent financial consultant. Base payment 400 € and very advantageous BONUSESH system. The stakeholders should be ambitious, professional and orderly. Working conditions are very good to provide a very favorable working environment and professional growth.


Pagesa 700 Euro
Pozicioni Agjente telefonike
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Blloku, Tirana, Albania
Lexime 4116

Vatic Markets kerkon te punesoje konsulent telefonik me eksperience per gjuhen italiane.

Cfare ju duhet:
- Nivel i gjuhes mbi mesatar
- Disponibilitet full time
- Eksperienca ne call center eshte prioritet
- Perkushtim ne pune
- Aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi

Cfare ju ofrojme:
- Pagese baze 400Euro
- Bonuse mjaft avantazhuese (nder me te lartat ne treg)
- Mundesi rritje profesionale
- Trajnime periodike

Na kontaktoni per te caktuar nje interviste:

Tel :
Mail : vaticmarkets@gmail.com


Afati i fundit i aplikimit: 30/01/2022 12:45