Kamariere + Ndihmes kuzhiniere Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/09/2019 14:25

25,000 Leke


Pagesa 25,000 Leke
Pozicioni kamariere
Arsimi Profesionale
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Kryqezimi i varrit te bamit
Lexime 84

Kerkohen 2 kamariere femra dhe nje ndihmes kuzhiniere per nje restorant-fastfood. paga shume e mire, sigurime te mbuluara nga ne dhe kushte shume te mira pune. Puna eshte 8 ore. Vendndodhja prane kryqezimit te Varrit te Bamit.

te interesuarat te kontaktojne ne Nr tel