Beetle house kerkon te punesoje Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/09/2019 14:25

300 Euro


Pagesa 300 Euro
Pozicioni Banakjer kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Artan Lenja
Lexime 221

Beetle house kerkon te punesoj
Kamarier 2
Banakjer 2
Kushtet e punes shum te mira
Me sigurime
Dhe 1 dit pushimi ne jave
Afati i fundit i aplikimit: 02/01/2020 15:35