Lounge ne 21 Kerkon Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 14/08/2019 16:04

25,000 Leke

  • Lounge ne 21 Kerkon

Lounge at 21 Requires

Wanted CAMARIERE Female and cleaner very satisfactory pay + 1 day break


Pagesa 25,000 Leke
Pozicioni KAMARERE
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kavaja Street 21, Tirana, Albania
Lexime 97

Kerkohet KAMARIERE Femer dhe pastruse paga shume te kenaqshme + 1 dit pushim