Kerkojme te punesojme Kamarier/e Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 14/08/2019 21:46


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Bardhyl, Tirane, Shqiperia
Lexime 136

Joosh Caffè kerkon te punesoje nje kamarier ose kamariere me eksperience pune.
Page e kenaqshme dhe siguracione te paguara, 2 dite pushim ne muaj. Per me shume kontaktoni ne nr: