Tirane, ofroj vend pune Kamariere Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/09/2019 14:25

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Sheshi i Xhamllikut
Lexime 162

Restoranti me i ri ne Tirane, "Amir Sky" (Shija Arabe) ne zonen e Xhamllikut, kerkon te punesoje 2 kamariere (Femra) mosha 18-48 vjece.
Kushtet dhe paga jane te kenaqshme. Personat e interesuar jane te lutur te kontaktojne ne kete numer cel: +
Pranohen edhe pa eksperience pune, mjafton te kene deshiren per te punuar dhe sherbyer me korrektesi!
Afati i fundit i aplikimit: 30/09/2019 17:37