Kerkoj Kamarier Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/09/2019 14:25


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Rruga Kastriotet, Tirana, Albania
Lexime 133

Ofroj vend pune per kamarier ,
Kushtet e punes jane shume te mira dhe te kenaqshme
Afati i fundit i aplikimit: 25/08/2019 21:46