Ofroj vend pune: Punonjes Fast Fudi, Kamarier, Motorrist Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 17/08/2019 15:35


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punonjes
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Asllan Alla, prane Parkut Olimpik
Lexime 176

Ofroj vende pune: punonjes fast fudi, picier, beres krepash, kamarier, motorrist.

1- Punonjes fast fudi, beres krepash, picier (mundesisht t'i beje te tria, por nuk eshte domosdoshmeri)
2- Kamarier me kohe te plote, me ose pa eksperience.
3- Motorrist, me ose pa eksperience.

Fast Food "No Name", i hapur prej tre muajsh prane "Parkut Olimpik" te Komuna e Parisit. Ambient modern, korrekt dhe sherbim cilesor. Kerkohet staf qe eshte i afte te kete komunikim te mire me klientin.
Eksperienca nuk eshte domosdoshmeri.
Per nje interviste, mos ngurroni te na telefononi.