Kerkoj Banakier Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 11/09/2019 09:51


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Inxhinieria e Ndertimit,, Tirana, Albania
Lexime 165

Pershendetje,, Kerkoj Banakier me eksperience pune. Paga e kenaqshe dhe me Siguracione.