Kerkoj Kamarier Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/09/2019 06:55


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Inxhinieria e Ndertimit, Tirana, Albania
Lexime 228

Kerkoj te punesoj kamarier me eksperienc pune. Paga e kenaqshme dhe me siguracione.