Kerkojme operator ne gjuhet Italiane\spanjolle\gjermane! Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/11/2019 08:46

600 Euro

  • Kerkojme operator ne gjuhet Italiane\spanjolle\gjermane!

If you are good at communication and have previous sales experience, be a part of Cta !!!

We are looking for Spanish, Italian and German phone operators!

What do you need :
- Spanish Italian German above average
- FULL-TIME and PART TIME availability
- Call Center experience is an advantage
- Commitment to work
- Good communication skills

What we offer:
-Basic payments + bonuses among the highest in the market
-Full working hours
-Possibility of professional growth

Contact us:

Tirana
� 069 70 81 723
recruit1@ctagroups.com
� www.ctagroups.com
ApLaprak, 20m below the Dome adjacent to Procredit bank.


Pagesa 600 Euro
Pozicioni agjente
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 13735

Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie per te arritur performance te larte.

Kandidatet ideale duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:
-Te flasin gjuhen spanjolle,italiane,gjermane ne menyre fluente
-Te kene eksperience te meparshme ne kete sektor
-Te jene korrekte dhe te motivuar
-Te kene aftesi te spikatura komunikimi
-Te kene deshire per te punuar dhe per t’u rritur profesionalisht

Cfare ofrojme:
-Kontrate te rregullt pune Full - Time ( E Hene – E premte: 10:00 – 19:00) dhe Part Time!
-Ambient pune stimulues dhe bashkekohor
-Page fikse nga me konkurueset ne treg + Bonuse te larta
-Trajnime te vazhdueshme tekniko-komerciale, per te pasur performance dhe produktivitet me te larte ne pune
-Mundesi rritjeje ne karriere
-Sherbime mjekesore falas
-Sherbime estetike falas

Apliko tani per t’u bere pjese e nje ambienti dinamik dhe profesional, ne adresen tone te e-mail-it:
📧recruit1@ctagroups.co, ose na kontakto ne numrin tone te telefonit:

📌Rruga "Dritan Hoxha", perballe "Mercedesit",Laprak!
Afati i fundit i aplikimit: 30/11/2019 12:04