Konsulent Marketingu/ FRENGJISHT Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 14/09/2019 09:23

50,000 Leke


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni konsulent
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania
Lexime 505

Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen frenge

Personat e interesuar duhet:
• Te zoterojne gjuhen Frenge ne nje nivel B1/B2
• Te jene me ose pa eksperience
• Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale.
• Te kete motivim dhe deshire per ngritje profesionale

Ofrojme:
• Kontrate pune e rregullt me kontribute te paguara nga ana jone
• Paga konkurruese
• Fleksibilitet ne pune
• Mjedis pune motivues i pershtatshem per rritje profesionale.

Weweb e konsideron punen ne grup si metoden thelbesore per rritjen ne karriere. Perkushtimi dhe vendosshmeria per rezultate te larta na ben konkurrues dhe koherent ne treg.
Nese deshironi te jeni pjese e stafit tone jeni te mirepritur te paraqiteni tek zyrat tona per informin mbi procesin e punes dhe interviste, ose dergoni Cv tek adresa e E-mail: info@we-web.al

Adresa: Rruga Perlat Rexhepi 1001, Tirane
Cel:

Afati i fundit i aplikimit: 30/09/2019 12:04