Mundesi punesimi per te gjithe ata qe zoterojne gjuhen italiane Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/09/2019 14:25

100,000 Euro


Pagesa 100,000 Euro
Pozicioni Operator/e telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 295

Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet :
1. Te zoterojne gjuhen italiane
2. Te jene me ose pa eksperience pune
3. Te kene aftesi te mira komunikuese dhe menaxheriale
4. Te jene 18-30 vjec


Nxitoni te aplikoni sepse vetem pak vende te lira
Email : jobs.in@yandex.com
Ose ne numerin
Afati i fundit i aplikimit: 15/09/2019 11:17