Kerkoj te punesoje Banakier/e Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 11/09/2019 13:45

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperia
Lexime 172

Bar Tali's kerkon te punesoje dhe banakjer/e me eksperience pune .Te jene t afte t perballojne flukset dhe serioze ne pune .
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2019 13:29