Kerkohen DY rrobaqepese per ne Atelie Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 19/09/2019 11:42

30,000 Leke

  • Kerkohen DY rrobaqepese per ne Atelie
  • Kerkohen DY rrobaqepese per ne Atelie
  • Kerkohen DY rrobaqepese per ne Atelie
  • Kerkohen DY rrobaqepese per ne Atelie


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Rrobaqepese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 154

Kerkohen 2 rrobaqepese per pune ne ATELIE prane 21 dhjetorit. Njera te jete specialiste dhe te kete eksperience per fustane te rriturish dhe tjetra rrobaqepese e pergjitheshme.
Kushtet e punes shume te mira. Paga ne baze te aftesive profesionale.
Afati i fundit i aplikimit: 29/09/2019 14:37