Kerkoj Kamariere dhe Banakiere Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 11/09/2019 10:09

25,000 Leke


Pagesa 25,000 Leke
Pozicioni Kamaiere dhe Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 211

Bar Xxl kerkon te punesoj kamarier/e dhe banakiere . Paga me marreveshje.
Afati i fundit i aplikimit: 31/09/2019 10:02